Αναβάθμιση 2019

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
η αναβάθμιση μόνο θετικές εντυπώσεις αφήνει, συγχαρητήρια def για το μεράκι που έχεις και τον χρόνο που δίνεις στο Site.
  • Η αναζήτηση στην προηγούμενη έκδοση ήταν κάκιστη, τώρα είναι σαφώς βελτιωμένη και όσο την χρησιμοποιούμε θα την εκτιμούμε καλύτερα.
  • όταν μπαίνεις σε ένα θέμα που έχεις διαβάσει όλα του τα μηνύματα δεν σε πετάει στο τελευταίο μήνυμα αλλά στο πρώτο.Νομίζω κάτι αντίστοιχο έχει αναφερθεί και πιο πάνω.
  • όταν περνάς τον κέρσορα από το avatar εμφανίζει ορισμένα στοιχεία,το Reaction score τι είναι?
  • μόνο για τον εαυτό μας εμφανίζει το τελευταίο thread που είδαμε?
  • η στρογγυλή εκδοχή του avatar ταιριάζει με την φωτογραφία που έχω επιλέξει, άσχετο αλλά το παρατήρησα !!!!!!
  • και όσο είμαι στο site διαπιστώνω όλο και πιο πολύ το πόσο γρήγορο είναι πλέον........
Reaction score = Likes
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ευχαριστώ για όλες τις αναφορές παιδιά, το θέμα με τα θέματα που δε σας πάει στα αδιάβαστα θα το σημειώσω αλλά σε κάποιες περιπτώσεις που το δοκίμασα λειτουργεί κανονικά σε μένα. Στο μεταξύ δοκιμάστε να πατάτε το κουμπάκι "μετάβαση στο νεότερο" πάνω από το θέμα μήπως αυτό λειτουργεί.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Για τη συζήτηση με τα αδιαβαστα μηνυματα: εμένα το λινκ σε μπολντ με πάει στο πρώτο αδιάβαστο.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.698
Likes
6.299
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
The uploaded image is too big.
Και τώρα μόνο μετά από σμίκρυνση μου παίρνει την εικόνα. Αλλά no problem Δεφ το έχουμε ξανασυζητήσει. Τις σμικρύνω ομαδικά...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Στείλε μου τη φωτογραφία με ένα μέιλ να δω πόσο μέγεθος έχει για να δω, αλλά έχουμε όριο τα 20mb, δε πιστεύω οι φωτογραφίες σου να είναι μεγαλύτερες από αυτό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Σίγουρα το φόρουμ επιτρέπει το ανέβασμα τέτοιου μεγέθους φωτογραφιών, θες να μου τη στείλεις στο μέιλ μου να κάνω μια δοκιμή;
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
γεια χαρα κι απο εμενα,αν γινεται εκει που γραφει ταξιδιωτικες ιστοριες ευρωπη πχ...να ειναι οπως πριν δλδ να γραφει καπου ολες τις χωρες της ευρωπης,καποιος που θελει να διαβασει να μην χρειαζεται να δει ολες τις χωρες της ευρωπης πχ για να δει αυτην που τον ενδιαφερει....το ιδιο βεβαια ισχυει και για τις αλλες ηπειρους.
Μαγειά μας! Παρατήρησα οτι στην αναζήτηση ιστοριών, δεν υπάρχει τμηματοποιήση ανα χώρα παρα μόνο ανα ήπειρο. Είναι κάπου και δεν το βλέπω;
Μια προσωρινή λύση είναι να πάτε από Forum στην ενότητα που σας ενδιαφέρει, να βρείτε ένα θέμα/ιστορία/αεροπορική με ίδιο prefix με αυτό που ψάχνεται πχ. Γαλλία και να πατήσετε στο μπλε κουτάκι του. Θα σας ανοίξει όλα τα θέματα με το ίδιο prefix.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Σιγά σιγά αρχίζω και το συνηθίζω και όλο και μου αρέσει περισσότερο. Ένα μεγάλο μπράβο στον Def. για τις προσπάθειες που κάνει.
Να πω και εγώ κάτι που παρατήρησα,( αν και δεν το θεωρώ σημαντικό), αλλά για να μην λέτε ότι δεν είμαστε παρατηρητικοί.
Όταν μπαίνεις σε ένα νήμα που έχεις αδιάβαστα μηνύματα και φτάνεις στο τέλος της σελίδας, αλλά υπάρχει και άλλη που συνεχίζει, προτού πας στην επόμενη, υπήρχε στην προηγούμενη έκδοση σήμανση για το πόσα αδιάβαστα μηνύματα υπήρχαν στην επόμενη σελίδα.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
861
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ταξίδι-Όνειρο
Περού, Χιλή, Βολιβία
Και αφού βρήκαμε τα πατήματά μας είναι ώρα να δώσουμε συγχαρητήρια για την αναβάθμιση, τόσο για το λειτουργικό σκέλος όσο και το αισθητικό.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πέραν από τις αναποδιές που παρουσιάστηκαν και που ακόμα δεν έχουν λυθεί όλες, είμαι πολύ ευχαριστημένος από τη νέα έκδοση της πλατφόρμας. Το φόρουμ είναι ταχύτατο, πιο μοντέρνο αισθητικά, και με πολλές έξτρα λειτουργίες που θα μας φανούν σίγουρα χρήσιμες.

Ζητώ την υπομονή σας για λίγες μέρες για τα διάφορα που λείπουν ή δε δουλεύουν, καθώς σε κάποια από αυτά εξαρτώμαι από τους developers που δεν απαντάνε :mad::mad:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom