ΗΠΑ Αναζήτηση εισιτηρίων για Η.Π.Α.

Μηνύματα
10
Likes
0
για τον Σεπτέμβριο του 2013 αναχώρηση από skg για mco florida και επιστροφή Οκτώβριο από boston για skg μπορεί κάποιος να μου προτείνει τρόπους αναζήτησης φτηνών εισιτηρίων?????
μπες στο travelplanet24.com και στο 1aeroporika.gr εχει τα πιο φθηνα εισητηρια,εγω ειχα πετυχει με 336 αθηνα-νεα υορκη με επιστροφη,φανταζομαι με 500-600ευρω θα βρεις σιγουρα αν κλεισεις λιγο νωριτερα,βγαζουν συνεχεια προσφορες :D
 

lena1

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγιο δομηνικο
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια,ουαλια
εισητηρια φθηνα

μπορεισ να ψαξεισ στο kayak η στο bookit.com .ψαχννω κ γω αυτο το καιρο για αμερικη κ κοιταω τα συγκεκριμενα σαιτ.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
μπες στο travelplanet24.com και στο 1aeroporika.gr εχει τα πιο φθηνα εισητηρια,εγω ειχα πετυχει με 336 αθηνα-νεα υορκη με επιστροφη,φανταζομαι με 500-600ευρω θα βρεις σιγουρα αν κλεισεις λιγο νωριτερα,βγαζουν συνεχεια προσφορες :D
μπορεισ να ψαξεισ στο kayak η στο bookit.com .ψαχννω κ γω αυτο το καιρο για αμερικη κ κοιταω τα συγκεκριμενα σαιτ.
Το μηνυμα του φιλου μας,ηταν,απο τις 11/12.Κατι θα βρηκε,απο τοτε...:D!
 
Μηνύματα
10
Likes
0
Το μηνυμα του φιλου μας,ηταν,απο τις 11/12.Κατι θα βρηκε,απο τοτε...:D!
Ναι δεν ειναι κακο φανταζομαι γενικα να ενημερωσουμε που βρισκεις φθηνα εισητηρια για Αμερικη,εξαλου εκτος απο τον φιλο μας πηγαινει και αλλος κοσμος και διαβαζει το forum,οποτε αν δεν σε πειραζει ηθελα να δωσω πληροφοριες γενικα
 

lena1

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγιο δομηνικο
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια,ουαλια
εισητηρια φθηνα

ναι δεν ειναι καθολου κακο αυτο.βοηθαμε ο ενασ τον αλλο για οτι γνωριζουμε.
 

mouxlitsa

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Καλημέρα! θα ήθελα να σας ρωτήσω σχετικά με τα εισητήρια για Νεα Υόρκη. Ψάχνουμε αυτο τον καιρό εισητήρια για το καλοκαίρι του 2014 και οι τιμές που βρίσκουμε είναι γύρω στα 590 μετ' επιστροφης και ανω. Υπάρχει περίπτωση να βρούμε καιτι πιο χαμηλο σε τιμή ? Να περιμένουμε λίγο ακόμα ή θα είναι πολύ αργά?
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
590 το ατομο η και για τους 2? Αν ειναι το ατομο, νομιζω με καποια προσφορα, που βγαζουν αρκετες εταιριες και καμποσες φορες το χρονο, πεφτεις ανετα ενα κατοσταρικο. Αλλα μη σε παρω και στο λαιμο μου.
 

niax

Member
Μηνύματα
255
Likes
800
Ταξίδι-Όνειρο
βολτα με τον υπερσiβηρικο
Χαχα, κι εγω για αυτο ρωτησα, αν εσπαζε ο διαολος το ποδαρι του να το κοιταζα και για την παρτη μου! Ριξε μια ματια στις προσφορες αεροπορικων εισητηριων, αν και δεν παιζει καποια ενεργη τωρα μπορεις να κοψεις μια κινηση της συχνοτητας και των τιμων των προσφορων για Νεα Υορκη. Μην περιμενεις καμια τρελη διαφορα απο αυτο που εχεις βρει τωρα αλλα στα 400κατι ευρω ολο και κατι παιζει απο καιρο σε καιρο. Κι αν θυμαμαι καλα την ανοιξη βγαζουν συχνα προσφορες για καλοκαιρι. Δεν ξερω βεβαια αν θες να περιμενεις μεχρι τοτε για να κλεισεις.
 

statik

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Απ΄ευθειαν Αθήνα-USA με λογικες τιμες?(για καλοκαιρι)

Γεια σας
Ψαχνω για αεροπορικα για ΗΠΑ απ'ευθειαν απο Αθηνα. Στοχος ειναι η Βοστονη, αλλα και ΝΥ αν βρεθει κατι θα γινει, για ΙΟΥΛΙΟ μηνα.
Μην που πειτε για Skyscanner να ψαξω διοτι καποιες εταιρεις ΔΕΝ υπαρχουν μεσα, όπως η Transat που πηγα απ ευθειαν για Μοντρεαλ το 2011.
Κατι ειχα ακουσει για μια Ελληνική , ενα 747 που το βλεπω συνεχεια στο Ελ.Βεν. που θα πηγενε απ ευθειαν και μονο για ΝΥ αλλα δεν ξερω τι γινεται. Εψαξα στην Delta αλλα βγαζει κατι τιμες λιγι πανω απο 1000 ευρώ. Εχετε κατι αλλο υποψην σε λογικη τιμή?
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.903
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom