ΗΠΑ Αναζήτηση εισιτηρίων για Η.Π.Α.

Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα
Ναι αλλά άμα το κλείσω πήγαινε έλα τώρα πώς θα το κάνω μέτά; τι άλλο θα συνδυάσω στο ενδιάμεσο (περιοχή εννοώ); εκτός αν ακολουθήσω την λύση που μου ειπαν πιο πάνω 3 μέρες στο ενδιάμεσο Μαιάμι.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Ναι αλλά άμα το κλείσω πήγαινε έλα τώρα πώς θα το κάνω μέτά; τι άλλο θα συνδυάσω στο ενδιάμεσο (περιοχή εννοώ); εκτός αν ακολουθήσω την λύση που μου ειπαν πιο πάνω 3 μέρες στο ενδιάμεσο Μαιάμι.
Ε αυτο λεω αγαπη μου!! Για το ενδιαμεσο μιλάω και γω.
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
461
Likes
1.501
Επίσης τσέκαρε και Jetblue, southwest Για να βρεις φθηνές πτήσεις στο αμερικα.
Οπωσδήποτε να τσεκάρεις τις σχεδόν πάντα φτηνότερες απ όλους Frontier airlines και Spirit (Αμερικανική Ραιναιρ) . Επισης να υπολογίσεις 70-100$ δολλάρια στις checked αποσκευές που αν πας ενδιάμεσα θα πρέπει να κουβαλήσεις μαζι , εκτός αν αφήσεις κάπου . Δεν γνωρίζω για το αν υπάρχει δυνατότητα 3 ημερών σε αεροδρόμιο . Εκτός πάλι αν τις ημέρες που θα πας στο Μαιαμι έχεις πληρωμένη κράτηση στη ΝΥ όποτε δεν έχεις πρόβλημα με τις αποσκευές ...
 
Last edited:

mitsmag

Member
Μηνύματα
96
Likes
12
Ονειρεμένο Ταξίδι
Roadtrip Ισπανίας
Καλημέρα συμφορουμίτες.

Να σας ρωτήσω έπεσε στην αντίληψη μου η wow η ισλανδική low cost η οποία έχει παμφθηνα εισητήρια για αμερικη. Έχει ταξιδέψει κανείς με την συγκεκριμένη εταιρία να μας δώσει ενα feedback?
 

ΧΡΥΣΑ 18

Member
Μηνύματα
19
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Καλημέρα, ήθελα να ρωτήσω αν οι τιμές που βρίσκω από Αθήνα για Νέα Υόρκη με Emirates στα 470 ευρώ το άτομο είναι καλές για Πάσχα του 2018 ή μήπως πρέπει να περιμένω αργότερα;
 

geopap

Member
Μηνύματα
208
Likes
234
Εάν θέλεις απευθείας πτήση με emirates ναι είναι καλή τιμή. Με ένα stopover βρίσκεις και καλύτερα.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Καλημέρα, ήθελα να ρωτήσω αν οι τιμές που βρίσκω από Αθήνα για Νέα Υόρκη με Emirates στα 470 ευρώ το άτομο είναι καλές για Πάσχα του 2018 ή μήπως πρέπει να περιμένω αργότερα;
Τον Φεβρουάριο φέτος έδωσε τιμή 425 για πτήσεις από Μάρτιο μέχρι Μαϊο.Δεν ξέρω βέβαια αν έδινε την ίδια τιμή και για τις ημέρες του Πάσχα.Προσωπικά προτιμώ να είμαι σίγουρος και θα το έκλεινα.
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Σοβαρή εταιρία, για εκείνη την περίοδο η τιμή είναι καλή, εφόσον είναι με stopover παίζει ρόλο ο χρόνος αναμονής
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom