Ηνωμένο Βασίλειο Αναζήτηση ξενοδοχείου στο Λονδίνο

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
αυτό δεν το είχα σκεφτεί. τί 45 λεπτά διαδρομή τί μία ώρα. αν έχει και συχνά δρομολόγια έτσι θα κάνω. Για early booking δεν απάντησε κανείς. φοβάμαι μην κλείσω από τώρα ξενοδοχείο και βγει μετά τις γιορτές καμία σούπερ προσφορά σε κανένα αστεράτο και τραβάω τα μαλιά μου. άλλωστε αν πας βολτίτσα για 3 μέρες χωράει και μία υπέρβαση. Απλά έλεγα να τελειώνω με το τριήμερο της καθαράς Δευτέρας για να ασχοληθώ με Χριστούγεννα.Όποιος ξέρει κάποιο καλό ξενοδοχείο, η πρόταση καλοδεχούμενη. Ευχαριστώωωωωω......

οσο αφορα το early booking κλέινεις διαβάζεις προσεκτικα την πολιτικη ακύρωσης του καθε ξενοδοχείου οπότε έχεις την δυνατότητα να κλείσεις απο τωρα και αν στην πορεία βρείς το ιδιο η άλλο σε καλύτερα χρήματα το ακυρώνεις και κλείνεις εκ νέου .

και να ξέρεις οτι σηκώνουν παζάρια τα περισσότερα ξενοδοχεία αν κλέισεις απευθείας μαζί τους ....εγω το έκανα τώρα για χριστούγεννα και μέσω booking.com
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
και να ξέρεις οτι σηκώνουν παζάρια τα περισσότερα ξενοδοχεία αν κλέισεις απευθείας μαζί τους ....εγω το έκανα τώρα για χριστούγεννα και μέσω booking.com[/quote]

΄Εκλεισες μέσω booking.com καί μετά παζάρι μέ ξενοδοχείο?

΄Η παζάρι μέ τό booking com?

Κάπου μπερδεύτηκα..
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
και να ξέρεις οτι σηκώνουν παζάρια τα περισσότερα ξενοδοχεία αν κλέισεις απευθείας μαζί τους ....εγω το έκανα τώρα για χριστούγεννα και μέσω booking.com
΄Εκλεισες μέσω booking.com καί μετά παζάρι μέ ξενοδοχείο?

΄Η παζάρι μέ τό booking com?

Κάπου μπερδεύτηκα..[/quote]


σε συγκεκριμένο ξενοδοχείο μεσο booking μου έβγαζε χ τιμή τους στέλνω απυθείας e-mail και τους ζητώ τιμη μου δίνουν ελαφρώς χαμηλότερη σε σχέση με το booking δεν το έκλεισα ...τελικα

σε άλλο έγινε ακριβώς το αντίθετο .το ξενοδοχείο το έδινε παράδειγμα 420 λίρες το 2κλινο + extra bed 30λίρες επιπλέον ανα βραδυά = σύνολο 510
και μεσω booking το εκλεισα 3κλινο στην τιμη του δίκλινου 420
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
΄Εκλεισες μέσω booking.com καί μετά παζάρι μέ ξενοδοχείο?

΄Η παζάρι μέ τό booking com?

Κάπου μπερδεύτηκα..

σε συγκεκριμένο ξενοδοχείο μεσο booking μου έβγαζε χ τιμή τους στέλνω απυθείας e-mail και τους ζητώ τιμη μου δίνουν ελαφρώς χαμηλότερη σε σχέση με το booking δεν το έκλεισα ...τελικα

σε άλλο έγινε ακριβώς το αντίθετο .το ξενοδοχείο το έδινε παράδειγμα 420 λίρες το 2κλινο + extra bed 30λίρες επιπλέον ανα βραδυά = σύνολο 510
και μεσω booking το εκλεισα 3κλινο στην τιμη του δίκλινου 420[/quote]


ΟΚ ευχαριστώ.Τώρα είναι ξεκάθαρο.Τό κάνω καί εγώ.Ουσιαστικά συγκρίνεις τιμές.Μέ μπέρδεψε τό "παζάρι".
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
σωστα " παζάρι " σε εισαγωγικά αλλά οταν μιλας απευθειας με ξενοδοχείο κάνεις παζάρι σε σχέση με την αρχικη τιμη που σου δίνει δεν κάνεις ?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
σωστα " παζάρι " σε εισαγωγικά αλλά οταν μιλας απευθειας με ξενοδοχείο κάνεις παζάρι σε σχέση με την αρχικη τιμη που σου δίνει δεν κάνεις ?
Σωστά μέ τά ξενοδοχεία απευθείας σηκώνει(όχι πάντοτε) κάποιο παζάρι.Μέ τό booking καί τά παρόμοια δέν σηκώνει.¨Η κάνω κάποιο λάθος?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.193
Μηνύματα
883.498
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom