Αυστρία Αναζήτηση πληροφοριών για Βιέννη

kostas1973

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα στην παρέα, έχω κλείσει ταξίδι για Βιέννη για τις 05-10-2010 και για 6 βράδιες, σε ποια περιοχή είναι καλύτερα να κλείσω ξενοδοχείο?
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Καλως ηρθες, μετεφερα το ποστ σου στο σωστο φορουμ, αν θες να παρεις μια πρωτη ιδεα κοιτα την travelpedia Βιεννη, υπαρχουν δυο αρθρα για διαμονη.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.317
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλησπέρα στην παρέα, έχω κλείσει ταξίδι για Βιέννη για τις 05-10-2010 και για 6 βράδιες, σε ποια περιοχή είναι καλύτερα να κλείσω ξενοδοχείο?
Μπορείς να μας πεις, τιμή και εταιρεία; ευφχ
 

Nikos!

Member
Μηνύματα
15
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βαυαρία - Romantic Road
Μείναμε εδώ ...εξαιρετικό!

πληροφοριες ξενοδοχειου

ΞενοδοχείοBest Western Premier Hotel Kaiserhof WienΔιεύθυνση Frankenberggasse 10
Vienna, 1040
Austria Τηλέφωνο +43 (0)1-5051701Φαξ+431505887588E-mail[email protected]Πληροφορίε&si gmaf; Ταξιδίου Για οδηγίες σχετικά με τη μετακίνησή σας, παρακαλείστε να πάτε σε Booking.com online κρατήσεις ξενοδοχείων
 

Rebequita

Member
Μηνύματα
408
Likes
158
Ταξίδι-Όνειρο
Peru
Ο Traveller σε αλλο αρθρο προτεινε αυτο:
"To hotel Konzerthaus Vienna είναι το πρώην Sofitel... βρίσκετε στο κέντρο της πόλης λιγότερο από δέκα λεπτά ποδαράτο από τον Αγ.Στέφανο και εύκολα μπορεί να το πετύχετε κάτω από 100?...

Hotel Am Konzerthaus : MGallery hotel in VIENNA, AUSTRIA "
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ταξίδι-Όνειρο
ΗΠΑ
Στην περιοχή 1. Innere stadt. Ο ταχυδρομικός κώδικας ( θα κοιτάς τη διεύθυνση του ξενοδοχείου που σ' ενδιαφέρει) είναι 1010. Εγώ είχα μείνει στο Radisson Sas Style και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη.
 

pix_lax82

Member
Μηνύματα
89
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Βορειος Κορέα
Πιο ακριβή επιλογή ειναι και το Hilton Stadtpark διπλα στο ομωνυμο παρκο 3 λεπτα με τα πόδια απο το κέντρο της πολης και διπλα στο cat(τρενο που παει στο αεροδρόμιο) και στο μετρο.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ειχα μεινει στο hotel kummer ,,πολυ καλη επιλογη κατα την αποψη μου.παρα πολυ καλο πρωινο,απεναντι απο σταση μετρο ,ειναι στην εμπορικη οδο mariahil,,fειχα πετυχει και μια προσφορα και ειχα μεινει σε superior δωματιο με λιγα χρηματα.αξιζει να ριξεις μια ματια.
 

lazaros86

Member
Μηνύματα
22
Likes
1
Παρακαλω αν μπορειτε να με ενημερωσετε σχετικα με το ταξιδι που ετοιμαζω για Βιεννη. Αρχιζω με τα αεροπορικα που βρηκα απο το παμεδιακοπες με την austrianair 167Ε με επιστροφη για τελη Οκτωβριου. Επισης θελω να μαθω για ξενοδοχεια, εκδρομη με τρενο μπρατισλαβα και βουδαπεστη. Ευχαριστω:p
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
καταρχην :welcome: στο φορουμ!

για βιεννη εχουν γραφτει κατα καιρους πολλα πραγματα στο φορουμ!κανε πρωτα μια αναζητηση και αν εχεις καποια αλλη συγκεκριμενη απορια μας ρωτας!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.901
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom