Γενικά Αναζήτηση προορισμού.

meli90

Member
Μηνύματα
81
Likes
10
Για πρωτοχρονια ναι επισης σκεψου οτι Λονδινο ειναι ολα πανακριβα σε θεμα φαγητου αυτην την εποχη..για εισιτηρια απο Θεσ/νικη δε ξερω λογικα θα βρεις κατι φθηνο αλλα για ποσες μερες λες;;
4νύχτες έλεγα. Τώρα κοιτάω για ιταλία μήπως και...
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Το μπάτζετ είναι ξενοδοχείο-σπίτι+εισιτήρια από Θεσσαλονίκη στα 400€. Πολυ χαμηλό ε;
Όχι. Μια χαρά είναι. 400 συνολικά θα ήταν πολύ χαμηλό. Τότε μπορείτε να ψαχτείτε ακόμα και για Λονδίνο, έχοντας όμως ως δεδομένου ότι θα κάνετε εκπτώσεις στη διαμονή και στη διασκέδαση.
 

giorgtsi

Member
Μηνύματα
291
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
New York
4νύχτες έλεγα. Τώρα κοιτάω για ιταλία μήπως και...
Δες και για Βουδαπέστη βλέπω έχει για 30 Δεκέμβρη -2 Ιανουαρίου 95 ευρώ το αεροπορικό με wizzair.Είχα πάει πέρσι Χριστούγεννα,είναι μαγικά και θα είσαι σίγουρα on budget...
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Καλησπέρα σε ολους!! Σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδακι μεσα στην Ανοιξη.. ειμαι ανάμεσα σε Αμστερνταμ, Λονδινο και Πραγα-Βιεννη. Τι μου προτείνετε?
Γεια σου Σπύρο,
Πες μας πρώτα αν πας μόνος, με φίλους, ζευγαρι, παιδια κτλ. Πόσες μέρες, πόσα λεφτά διαθεσιμα;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Καλησπέρα σε ολους!! Σκεφτομαι να κανω ενα ταξιδακι μεσα στην Ανοιξη.. ειμαι ανάμεσα σε Αμστερνταμ, Λονδινο και Πραγα-Βιεννη. Τι μου προτείνετε?
Αν δεν ξέρεις εσύ τι θες να δεις και να κάνεις, περιμένεις να ξέρουμε εμείς; Δεν είμαστε μέσα στο κεφάλι σου, πρέπει να διευκρινήσεις τι ζητάς από το ταξίδι σου.
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλησπερα!! Με την κοπελα μου αρχες Μαιου.. ρωταω ως τοπια και μερος πχ πραγα μαλλον ειναι πιο ωραια χειμωνα - χριστουγεννα.. το λονδινο ανοιξη αξιζει? Το αμστερνταμ σιγουρα αλλα ειναι προορισμος για ζευγαρι?
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Για μενα το Αμστερνταμ αξιζει πολυ και ειδικα Μαιο. Και για ζευγαρι φυσικα αλλα εξαρταται οπως καταλαβαινεις. Εσυ θα πρεπει να το κρινεις αυτο. Σε αυτην την περιπτωση, θα επελεγα Βιεννη, που θα μπορεις να δεις την πολη και τα παλατια εκει ανετα.Ειναι επισης πιο "κλασσατο" μερος
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλησπέρα παιδια και καλή χρονιά!

Έχω στην διάθεση μου (λόγω άδειας) ενα πενθήμερο για ταξιδι μεσα στον Μάρτιο. Οι προορισμοί που θέλω να παω ειναι : 1. Πραγα-Βιεννη (προτιμαω ομως να παω Χριστουγεννα) , 2. Αμστερνταμ-Μπριζ-Βρυξελλες ( ισως ομως εκει αξιζει να παω ανοιξη λογω της άνθισης , 3. Λονδινο (με ξενερωνει ο υπο κατασκευη big ben ), 4. Παρισι . Τι μου προτείνετε εσείς για εκείνη την περίοδο ??

Ευχαριστώ!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom