Γενικά Αναζήτηση προορισμού.

Sassenach77

Member
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Στη Ρουμανία που έχω πάει κ γω ναι μεν....φθηνά κ όμορφα αλλά 7 μέρες τις βρίσκω πάρα πολλές!
Ρουμανία δεν είναι μόνο το Βουκουρέστι, το Μπρασόβ και το Μπράν....Ούτε Τρανσυλβανία είναι μόνο το Μπρασόβ και το Μπράν....

Τον Ιούλιο.που μας πέρασε από Μπρασόβ για κάστρο Μπραν χρειάστηκαν σχεδόν 2 ώρες!!
Η συγκεκριμένη διαδρομή δεν αποτελεί αντιπροσωπευτικό παράδειγμα της Ρουμανίας, ούτε καν της Τρανσυλβανίας....ειδικά τον Ιούλιο μήνα που είναι υψηλή σεζόν για τη χώρα, και ακόμα πιο ειδικά ένα σ/κ που τυγχάνει κιόλας να φιλοξενείται στο Βουκουρέστι το συγκρότημα των Cure! Γιατί όσο να ναι, εκείνη τη μέρα υπήρχε πολύ κόσμος που συνέρρεε προς το Βουκουρέστι και είχε σκεφτεί να συνδυάσει την συναυλία με μία βόλτα στα πιο κλασικά σημεία της χώρας...

Καλησπερα σε ολους στο φορουμ....θα ηθελα την βοηθεια σας για την επιλογη προορισμου στο εξωτερικο τον Δεκεμβρη. Επροκειτο να παμε τις πρωτες μας διακοπες στο εξωτερικο και εχω στο μυαλο μου ως πιθανους προορισμους την Βιεννη την Βουδαπεστη και την Λιουμπλιανα....ποια μου προτεινετε λοιπον απο πλευρα ομορφιας,ευκολιας κλπ

Vicks

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Ερώτηση παιδιά...στο δίλημμα Βρυξέλλες-Μπριζ και Βιεννη για ένα 4ημερο τον Μάρτιο τι θα επιλεγατε από θεμα ομορφιάς, ασχολιων κλπ....είμαι 19 χρονων και πρόκειται να παμε με την κοπέλα μου εξωτερικό και απλα σκέφτομαι διάφορες ιδέες για πρώτες διακοπές και έχω στο νου μου αυτα συν την Ρωμη

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
31.947
Μέλη
36.541
Νεότερο μέλος
Elenapagdati

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα