• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Μάρτιο - Απρίλιο 2018 !!

Γενικά Αναζήτηση προορισμού.

gioannis13

Member
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!

paefstra

Member
Ερώτηση παιδιά...στο δίλημμα Βρυξέλλες-Μπριζ και Βιεννη για ένα 4ημερο τον Μάρτιο τι θα επιλεγατε από θεμα ομορφιάς, ασχολιων κλπ....είμαι 19 χρονων και πρόκειται να παμε με την κοπέλα μου εξωτερικό και απλα σκέφτομαι διάφορες ιδέες για πρώτες διακοπές και έχω στο νου μου αυτα συν την Ρωμη
Ρωμη, αλλα αν θες ζωντανια, Ναπολη.

EviTan

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Ρωμη, αλλα αν θες ζωντανια, Ναπολη.
Περισσοτερη ζωντάνια η Νάπολη από την Ρώμη; Δεν έχω παει σε καμία από τις 2 και το ψάχνω αυτες τις μέρες! Το λες απο θέμα κόσμου, εστιατοριων, μπαρ και ωραρίου; Μην κλειστουμε μέσα απο τις 9 όπως λέτε για την Βιέννη...

EIRHNH2

Member
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
καλημερα... Αν δειτε κατι φτηνο και καλο για πασχα ενημερωστε με... ψαζνω, ψαχνω... αλλα σαν να μην εχουν βγαλει ακομα πολλα για πασχα.... ή απο Θεσ.νικη ή απο Αθηνα...ή Πρεβεζα... Κοιταζω το λονδινο για φτηνο, αλλα εχω ηδη παει 2 φορες.... Θα ηθελα Μαδριτη (αλλα να δωσω 400ε για 2 ατομα αεροπορικα...???), Δουβλινο , Κοπενχαγη, Αμστερνταμ Πορτογαλια αλλα ειναι ακομα πανακριβα... Εκτος και αν κοιταξω και γω για καλοκαιρι που εχεις περισσοτερες επιλογες... οπως λεει κ η παεστρα... (περυσι μου εδινες ιδεες!!!)

Last edited:

thalia tsif

Member
καλημερα... Αν δειτε κατι φτηνο και καλο για πασχα ενημερωστε με... ψαζνω, ψαχνω... αλλα σαν να μην εχουν βγαλει ακομα πολλα για πασχα.... ή απο Θεσ.νικη ή απο Αθηνα...ή Πρεβεζα... Κοιταζω το λονδινο για φτηνο, αλλα εχω ηδη παει 2 φορες.... Θα ηθελα Μαδριτη (αλλα να δωσω 400ε για 2 ατομα αεροπορικα...???), Δουβλινο , Κοπενχαγη, Αμστερνταμ αλλα ειναι ακομα πανακριβα... Εκτος και αν κοιταξω και γω για καλοκαιρι που εχεις περισσοτερες επιλογες... οπως λεει κ η παεστρα... (περυσι μου εδινες ιδεες!!!)
Μαδρίτη από Σοφια..διάβασε πληροφορίες στην ιστορία μου salsa στην Μαδρίτη

EIRHNH2

Member
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
μμμμ μου πεφτει μακρια η Σοφια... δεν ξεκιναω απο Θεσ.νικη.... ωραια θα ηταν αλλιως!!!!

paefstra

Member
καλημερα... Αν δειτε κατι φτηνο και καλο για πασχα ενημερωστε με... ψαζνω, ψαχνω... αλλα σαν να μην εχουν βγαλει ακομα πολλα για πασχα.... ή απο Θεσ.νικη ή απο Αθηνα...ή Πρεβεζα... Κοιταζω το λονδινο για φτηνο, αλλα εχω ηδη παει 2 φορες.... Θα ηθελα Μαδριτη (αλλα να δωσω 400ε για 2 ατομα αεροπορικα...???), Δουβλινο , Κοπενχαγη, Αμστερνταμ Πορτογαλια αλλα ειναι ακομα πανακριβα... Εκτος και αν κοιταξω και γω για καλοκαιρι που εχεις περισσοτερες επιλογες... οπως λεει κ η παεστρα... (περυσι μου εδινες ιδεες!!!)
Λιθουανια απο Αθηνα Μ. Σαββατο και δεν θα το μετανιωσετε. Απο εκει και Λετονια σε 3 ωρες.
Υπαρχουν ιστοριες στο φορουμ, εγω παντως περασα πολυ ωραια εκει πανω.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.028
Μέλη
36.647
Νεότερο μέλος
Marilou.g

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom