Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

alikaki

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Παιδιά να ρωτήσω κάτι..εκτός από τις διαστάσεις της χειραποσκευής..η κανονική αποσκευή πρέπει να έχει συγκεκριμένες διαστάσεις ή μπορεί να είναι όσο μεγάλη θέλω;

Ευχαριστώ
 

papariskonst

Member
Μηνύματα
208
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΝΩΣΤΟ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
Παιδιά να ρωτήσω κάτι..εκτός από τις διαστάσεις της χειραποσκευής..η κανονική αποσκευή πρέπει να έχει συγκεκριμένες διαστάσεις ή μπορεί να είναι όσο μεγάλη θέλω;

Ευχαριστώ
Έχεις τη δύνατότητα να επιλέξεις μεταξύ των 15 και των 20 κιλών και φυσικά με διαφορετική χρέωση.
 

alikaki

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Ευχαριστώ πολύ! Απλά, πέρα από τα κιλά..πρέπει να έχει και συγκεκριμένες διαστάσεις;ας πούμε εγώ έχω διαλέξει μία αποσκευή 20 κιλών.Πρέπει να έχει συγκεκριμένες διαστάσεις ή ο,τι βαλίτσα να 'ναι αρκεί να καλύπτει το επιτρεπόμενο όριο κιλών;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.309
Likes
5.065
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Τα μαυρισμένα απαντάνε στην ερώτησή σου. Η βαλίτσα μπορεί να έχει διαστάσεις μέχρι 81*119*119 εκατοστά^3.

Sent from my iPod using Travel stories
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
ΓΝωριζει κανεις ν με ενημερωσει σχετικα για τις πτησεις της ryanair απο Θεσσαλονικη; Διαβασα σε μια εφημεριδα οτι προκειτε να κοψουν αρκετες πτησεις.Τι θα γινει με την δικη μου πτηση που εχω κλεισει για ΜΙΛανο σε περιπτωση που κοπει;
 

TasosT

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Cluj Napoca, Romania
Ταξίδι-Όνειρο
Ιμπιζα, Μαγιόρκα
Κοίταξε είναι προγραμματισμένη διακοπή των πτήσεων της εταιρίας απο Θεσσαλονίκη, δεν τις διατηρεί όλο τον χρόνο. Ήταν γνωστό αυτό εξ'αρχής. Η διακοπή τοποθετείται κάπου στα τέλη Οκτωβρίου. Όσον αφορά την πτήση σου, απο την στιγμή που σου έβγαλε τις ημερομηνίες στο site της εταιρίας, σημαίνει πως η πτήση θα γίνει...βέβαια ίσως δεν τις διακόψουν καθόλουν εάν υπάρξει αλλαγή του αρχικού σχεδιασμόύ.
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Καλημερα σας! Ηθελα να ρωτησω, ποτε προβλεπεται η Ryanair να βγαλει προσφορες σαν τις φετινες ανοιξιατικες ( 10 ευρω μετ'επιστροφης Μιλανο-Αραξο και 18 ευρω μετ'επιστροφης Λονδινο- Αραξο) ,και αν θα συνεχιστουν τα δρομολογια απο Πατρα προς Λονδινο και μεχρι ποτε θα εχει δρομολογια!

*Εμαθα για τη Θεσσαλονικη. :·(
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Γεια σου.Οσον αφορά για τις προσφορές που λες δυστυχώς δεν ξέρει κανείς με σιγουριά μάλλον παρά μόνο οι υπάλληλοι της Ryanair που είναι υπεύθυνοι για αυτές.Μακάρι να υπήρχε τρόπος να μάθουμε από πριν.Πάντως την περσινή χρονιά που παρακολουθούσα συνέχεια τις τιμές από Θεσσαλονίκη οι καλύτερες προσφορές είχαν βγει για μέχρι και Μάιο και μετά ξαναβγήκαν τέλη Οκτωβρίου για κρατήσεις από αρχές Νοέμβρη και μετά.
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
kabamarou said:
Γεια σου.Οσον αφορά για τις προσφορές που λες δυστυχώς δεν ξέρει κανείς με σιγουριά μάλλον παρά μόνο οι υπάλληλοι της Ryanair που είναι υπεύθυνοι για αυτές.Μακάρι να υπήρχε τρόπος να μάθουμε από πριν.Πάντως την περσινή χρονιά που παρακολουθούσα συνέχεια τις τιμές από Θεσσαλονίκη οι καλύτερες προσφορές είχαν βγει για μέχρι και Μάιο και μετά ξαναβγήκαν τέλη Οκτωβρίου για κρατήσεις από αρχές Νοέμβρη και μετά.
Δεν εβγαλε τελη Αυγουστου :/ -.-
Γνωριζουμε αν θα εχει του χρονου η Πατρα προς Λονδινο δρομολογιο; Πως βλεπουμε τα πραγματα για εκει;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.706
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom