Ryanair Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Ryanair - Βήμα Προς Βήμα

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
jimp said:
Και κατι 19ρια ειδα εγω για λονδινο,οκτωβρη νομιζω.
Τα ειδα αλλα αν δεν πω στην οικογενεια τα 18αρια τα ανοιξιατικα θα μου πουν οχι. :p Με 40 πας και απο Easyjet .

Sent from my iPhone using Travel stories
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ΓΝωριζει κανεις ν με ενημερωσει σχετικα για τις πτησεις της ryanair απο Θεσσαλονικη; Διαβασα σε μια εφημεριδα οτι προκειτε να κοψουν αρκετες πτησεις.Τι θα γινει με την δικη μου πτηση που εχω κλεισει για ΜΙΛανο σε περιπτωση που κοπει;
1. Να αλλάξεις εφημερίδα.
2. Δεν θα κοπεί η πτήση σου.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Η easy έχει μεγάλη διαφορά στις τιμές, θες 100 με 110? στην καλύτερη για Οκτώβριο από Αθήνα Λονδίνο πήγαινε έλα.
Δεν είναι η Easyjet που έχει μεγάλη διαφορά στις τιμές, είναι το Ελ. Βενιζέλος. Κάθε δρομολόγιο από Αθήνα είναι εξ' ορισμού πιο ακριβό.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Ναι οκ είναι γνωστά αυτά.Αυτό που ενδιαφέρει στην συγκεκριμένη περίπτωση τον
bl4ckwar είναι η διαφορά στις τιμές και όχι σε ποιανού τσέπη θα πάει η διαφορά.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.496
Likes
29.130
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ναι οκ είναι γνωστά αυτά.Αυτό που ενδιαφέρει στην συγκεκριμένη περίπτωση τον
bl4ckwar είναι η διαφορά στις τιμές και όχι σε ποιανού τσέπη θα πάει η διαφορά.
?????

Πως μπορείς να συγκρίνεις δυο τιμές και να βρίσκεις και διαφορά, όταν η μια είναι από Θεσσαλονίκη και η άλλη από Αθήνα?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.888
Likes
26.875
?????

Πως μπορείς να συγκρίνεις δυο τιμές και να βρίσκεις και διαφορά, όταν η μια είναι από Θεσσαλονίκη και η άλλη από Αθήνα?
Ακόμη χειρότερα, δεν έχει καν τρένο με ?9.99 από τη μια πόλη στην άλλη (και δεν είναι Πάτρα, είναι Άραξος).
Kαι δεν ειναι Αθηνα.Ειναι Σπατα.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
Δεν ήξερα ότι έμενε Αθήνα,τώρα το είδα, αλλά και τα μεταφορικά να βάλει πάλι πιο φθηνά του έρχεται.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.308
Likes
5.063
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν εξαιρέσουμε τα 42 ευρώ ανά άτομο που κοστίζουν τα ΚΤΕΛ Αθήνα-Άραξος, τις 10 συνολικά ώρες ταλαιπωρίας πήγαινε-έλα, την απουσία βαλίτσας με αποτέλεσμα το ίδιο backpack να πρέπει να χωρέσει σώβρακα, ρούχα, φωτογραφικές, laptop, duty-free και ψώνια εκ Λονδίνου, την αγορά νερού και σνακ για το τετράωρο αεροπορικό και το δεκάωρο οδικό ταξίδι, το έξτρα κόστος μετακίνησης απ' το Στάνστεντ σε σχέση με το Χίθροου καθώς και την έξτρα χαμένη βραδιά διαμονής στο Λονδίνο λόγω πρωινής αναχώρησης, δε βλέπω άλλους λόγους ώστε κάποιος Αθηναίος να μην επιλέξει τις πτήσεις της Ryanair απ' τον Άραξο στο Η.Β.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom