Wizz Air Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Wizz Air - Βήμα Προς Βήμα

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
η wizzair πετάει όλο το χρόνο?
περιμένω εδώ και πόσο καιρό να κλείσω εισιτήρια από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη κοντά στα Χριστούγεννα και η τελευταία ημερομηνία πτήσεων που βρίσκω είναι 25 Οκτωβρίου
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εκείνη την εποχή σταματάει και μετά πάλι του χρόνου την άνοιξη.
 

Aline

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Έχω την εντύπωση πως μετά τον Οκτώβρη έχει κάποιες πτήσεις η Ryan για Βουδαπέστη. Τουλάχιστο πέρσι είχε. Δεν το ψάχνεις με τη Ryan?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Οχι δεν εχει. Τις σταματησε εδω και καιρο επειδη δεν τα βρηκε με το αεροδρομιο της Βουδαπεστης.
 

tbaitasis

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Έχω κλείσει με wizz air από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη μέσα Οκτώβρη. Μου ήρθε mail για αλλαγή των ωρών πτήσης. Ξέρει κανείς γιατί συμβαίνει αυτό?
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ρωτάς δηλαδή γιατί η Wizz άλλαξε τις ώρες πτήσεις της και περιμένεις σοβαρή απάντηση?
 

Aline

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Και σε μένα συνέβη το Πάσχα που ήταν να πάω Βουδαπέστη. Απ ότι φαίνεται η Wizz το κάνει συχνά Πάντως αν δε σε βολεύουν οι ώρες εξαιτίας της αλλαγής μπορείς να αλλάξεις την πτήση χωρίς οικονομική επιβάρυνση αν τους πάρεις τηλέφωνο. Σε μένα άλλαξαν αμέσως τις ημερομηνίες.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Γιατί απλά έτσι της κάπνισε!!!Δεν είναι υποχρεωμένη να δώσει λογαριασμό σε κανέναν... λογικά πρέπει να άλλαξε τον γενικότερο προγραμματισμό των πτήσεων της και να μην της έβγαιναν οι παλιές ώρες... συμβαίνει συχνά ή σπάνια και στις καλύτερες αεροπορικές οικογένειες...
 

michgt

Member
Μηνύματα
81
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
η wizzair πετάει όλο το χρόνο?
περιμένω εδώ και πόσο καιρό να κλείσω εισιτήρια από Θεσσαλονίκη για Βουδαπέστη κοντά στα Χριστούγεννα και η τελευταία ημερομηνία πτήσεων που βρίσκω είναι 25 Οκτωβρίου
Δεν ξέρω αν το εν λόγω site είναι έγκυρο αλλά εμφανίζει την έναρξη πτήσεων μεταξύ Θεσσαλονίκης - Βουδαπέστης με Ryanair από 6/11 /2013! Μάλλλον θα πρέπει να περιμένεις λίγο για να δεις αν θα ισχύσει ή όχι.
 

konv

Member
Μηνύματα
75
Likes
7
Για όσους ταξίδεψαν με wizz να κλείσω από σήμερα τα εισιτήρια για budapest ή να περιμένω μήπως ρίξει τις τιμές;
Επίσης με ταυτότητα που αναγράφεται το όνομα με λατινικούς χαρακτήρες μπορούμε να ταξιδέψουμε;
Ευχαριστώ.
 

Aline

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Για όσους ταξίδεψαν με wizz να κλείσω από σήμερα τα εισιτήρια για budapest ή να περιμένω μήπως ρίξει τις τιμές;
Επίσης με ταυτότητα που αναγράφεται το όνομα με λατινικούς χαρακτήρες μπορούμε να ταξιδέψουμε;
Ευχαριστώ.
Αν πρόκειται να ταξιδέψεις σε ένα με ενάμισι μήνα κλείσε από τώρα. Όσο πλησιάζει η ημερομηνία τόσο θα ανεβαίνουν οι τιμές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.747
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom