Wizz Air Αναλυτικός Οδηγός Κράτησης για Wizz Air - Βήμα Προς Βήμα

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν πρόκειται να ταξιδέψεις σε ένα με ενάμισι μήνα κλείσε από τώρα. Όσο πλησιάζει η ημερομηνία τόσο θα ανεβαίνουν οι τιμές.
Mπορεί και να πέσουν, κανείς δεν ξέρει.
 

vaskosgr

Member
Μηνύματα
33
Likes
9
Παιδια μια ερωτηση θα ηθελα να κανω γιατι διαβαζοντας το τοπικ λιγο μπερδευτηκα! Στην κρατηση που εχω κανει με την wizzair δεν μου ζητησε να βαλω αριθμους ταυτοτητας ,διευθηνση κατοικιας και τετοια οπως λεει στο παραδειγμα που εχει γραψει το παιδι!! Φανταζομαι αυτα θα τα κανω στο web check in σωστα?
 

Despina_Crf

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα και συγχαρητήρια για τις πολύτιμες πληροφορίες που προσφέρετε. Διάβασα τις παραπάνω αναρτήσεις όμως θα ήθελα να ρωτήσω....Ταξιδεύω από Κέρκυρα για Βουδαπέστη στις 20 Ιουλίου και ενώ μπήκα να κάνω το check in σήμερα δεν μπορώ να ολοκληρώσω την διαδικασία διότι μου γράφει ότι δεν έχω την δυνατότητα να κάνω web check in. Μήπως γνωρίζεται σε τι μπορεί αυτό να οφείλεται?
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Despina_Crf

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Σας ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Θα το δοκιμάσω και αύριο και αν βρω λύση θα το γράψω! Και πάλι ευχαριστώ!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.612
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Το λινκ που σου έδωσα γράφει
LIST OF AIRPORTS WHERE ONLINE CHECK-IN IS NOT AVAILABLE (AIRPORT CHECK IN IS FREE OF CHARGE)
Korfu
Palma De Mallorca
Zaragoza
Hurghada
Turin
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
το λινκ λεει οτι απο Κερκυρα δεν ειναι διαθεσιμο το on line chek in και αυτο θα γινει χωρις χρεωση στο αεροδρομιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.742
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom