Ανοιξιάτικες και καλοκαιρινές προσφορές της Lufthansa!

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Για online κρατήσεις από 13 ως 15 Μαρτίου
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Αμερική: εμπειρία αισθήσεων! [FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Κάντε κράτηση ως τις 17 Μαρτίου και πετάξτε στη χώρα του καφέ και της ξέγνοιαστης ζωής μεταξύ 1ης Μαΐου και 31 Αυγούστου 2009. Ζήστε στο ρυθμό της νοτιοαμερικάνικης ζωής χορεύοντας Milonga υπό τους ήχους της μουσικής τανγκό στο Μπουένος Άιρες.
[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Καράκας από 399€* [FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Μεξικό από 449€*[FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Μπουένος Άιρες από 549€* [FONT=arial,verdana,helvetica,sans-serif]Σάο Πάολο από 549€*

Lufthansa - Special fares to South America e.g. Caracas, Mexico, Sao Paulo

Κι άλλοι πολλοί, ευρωπαϊκοί προορισμοί!
 
Last edited by a moderator:

mariath

Member
Μηνύματα
2.223
Likes
5.761
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Μετά από ένα γρήγορο ψάξιμο έχω να δηλώσω ότι για Μπουένος Άιρες (που καίγομαι!) για Ιούλιο - Αύγουστο δεν υπάρχει τίποτα φτηνότερο από 1100?.
Τζάμπα η χαρά....
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Μετά από ένα γρήγορο ψάξιμο έχω να δηλώσω ότι για Μπουένος Άιρες (που καίγομαι!) για Ιούλιο - Αύγουστο δεν υπάρχει τίποτα φτηνότερο από 1100?.
Τζάμπα η χαρά....
Έλα μου ντε...Κι εμένα μου άστραψε ένα 405 για Καράκας, κι όταν προχώρησα στην επόμενη σελίδα για τις πτήσεις, ξανάβγαλε τα γνωστά ναύλα του χιλιάρικου...Μας κοροϊδεύουνε, μου φαίνεται...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
όλο το μυστικό ειναι στο από τόσο ....μετά πάει τοοοοοοσοοοοοο!!!!!
ειναι γνωστό αυτό.
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
όλο το μυστικό ειναι στο από τόσο ....μετά πάει τοοοοοοσοοοοοο!!!!!
ειναι γνωστό αυτό.
ναι αλλά κάποιες προσφορές τις πετυχαίνεις, έστω σε σπασμένες ημερομηνίες. ενώ κάποιες άλλες όπως αυτή.. το Δία μπάρμπα ναχεις... :shock:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
μηπως καποιες ξεκινανε απο αυριο? κατι τετοιο νομιζω πηρε το ματι μου... (13-15).

μπορει να κανω και λαθος...
 

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
Προφανώς οι τιμές αυτές ειναι πάλι για Μάιο .Κοίταξα για Αύγουστο για Μεξικό και η τιμή ήταν πάνω απο 1000 ευρώ.:(
Αν έχετε κάποια άλλη πληροφορία πείτε μου σας παρακαλώ!
 
Μηνύματα
78
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Σχέδια για την ώρα...
Πιθανότατα οι τιμες απευθύνονται για ταξιδια από Γερμανία. Αν κάνετε search με Ελλάδα/Αθήνα για Caracas τον Ιούνιο η φθηνότερη τιμή βγαίνει 1055 Ευρώ ενώ από Γερμανία/Φρανκφούρτη ........ 404 Ευρώ!!!!!!!!!! Δηλαδή 650 Ευρώ το Αθήνα-Φρανκφούρτη-Αθήνα.

Δε το έψαξα πιο πολύ γιατι απογοητεύτηκα.
 

aystralos

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
για το caracas μπορεις να δεις με easyjet απο αθηνα για βερολινο αλλαγη στο αεροδρομιο tegel και απο εκει με iberia.με μια γρηγορη ματια γυρω στα 650 ευρω με επιστροφη
 

aystralos

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
για mariath

αν μπεις στην iberia (πχ εγω εβαλα αναχωρηση 8/7 επιστροφη 15/7) μου εδωσε συνολικο ποσο με 521 ευρω αθηνα buenos aires
 

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
αν μπεις στην iberia (πχ εγω εβαλα αναχωρηση 8/7 επιστροφη 15/7) μου εδωσε συνολικο ποσο με 521 ευρω αθηνα buenos aires

ναι αλλά για Αυγουστο ?ειναι όλα πάνω απο 1000!Μιλάω για αρχές Αυγούστου ή έστω 30/31 Ιουλίου και επιστροφή κατα τις 20 Αυγούστου.:rolleyes:
 

aystralos

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
αναχωρηση απο αθηνα 30/7 στις 07:15, επιστροφη 20/8 ιδια τιμη 521 ευρω. μπες τωρα στην iberia
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.051
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom