Αντίστροφη Μέτρηση!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
εγω ειχα γραψει fish & chips :innocent::innocent:
Οφ τόπικ το ξέρω (σορρυ boss) αλλά πες μου βρε κοριτσάκι μου, μετά το φουα γκρά πως μπορείς και βάζεις στο στόμα σου αυτό το πράγμα που καλείται fish & chips?? :bleh::bleh:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Οφ τόπικ το ξέρω (σορρυ boss) αλλά πες μου βρε κοριτσάκι μου, μετά το φουα γκρά πως μπορείς και βάζεις στο στόμα σου αυτό το πράγμα που καλείται fish & chips?? :bleh::bleh:
χααχαα δε σχολιαζω :D:D:D
Στα φοιτητικα μου χρονια θεωρουνταν φοβερο γευμα ( πεινες γαρ )
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
αντιστροφη μετρηση

καλημέρα σε όλους.Έχω κάνει επιλογή για αντίστροφη μέτρηση στο προφίλ μου αλλά δεν εμφανίζεται. Κάνω κάτι λάθος?
 

pelaisos

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΑ
καλημερα. τωρα το καταλαβα. δεν εμφανιζεται στο προφιλ μου αλλα μονο οταν γραφω μηνυμα. ευχαριστω!!!!! καλημερα!!!!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.477
Likes
28.934
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν ξέρω αν είναι γενικό, αλλά η αντίστροφες μετρήσεις μου βγαίνουν 1 ώρα λάθος (μετράει μια ώρα παραπάνω από το πραγματικό). Δηλ. Είναι 15:20 ώρα Ελλάδας, και μια αντίστροφη μέτρηση κάποιου χρήστη που είναι για 19:15 σήμερα, εμφανίζεται ως "4 ώρες 55 Λεπτά".
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.998
Likes
40.896
Δεν ξέρω αν είναι γενικό, αλλά η αντίστροφες μετρήσεις μου βγαίνουν 1 ώρα λάθος (μετράει μια ώρα παραπάνω από το πραγματικό). Δηλ. Είναι 15:20 ώρα Ελλάδας, και μια αντίστροφη μέτρηση κάποιου χρήστη που είναι για 19:15 σήμερα, εμφανίζεται ως "4 ώρες 55 Λεπτά".
Εντάξει, θα είμαστε όλοι μια ώρα νωρίτερα στο αεροδρόμιο για το αποχαιρετιστήριο πάρτι :bleh: (ωχ, μου ξέφυγε...)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.626
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom