Ανταπόκριση από Australian Open

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Είστε όλοι ευπρόσδεκτοι εδώ, μόνο νάρθετε ένας ένας για να μπορώ να σας βολέψω :D

Δεν είδα τα καπελάκια αυτά πουθενά, είδα σχεδόν τα πάντα αλλά είμαι σχεδόν βέβαιος ότι κάτι τέτοιο δεν είδα! Θα έχω το νου μου όμως και αν πετύχω πουθενά θα σου πάρω ένα.

Αυτή τη στιγμή 1 ευρώ = 1,5 δολλάριο Αυστραλίας, κάτι που έγινε μέσα σε 1 χρόνο, αφού όταν ήρθα εγώ ήταν 1 ευρώ = 1,15 δολλάρια :eek:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Πάντως μέχρι τώρα ο Φέντερερ δείχνει να είναι σε εκπληκτική φόρμα, κινείται σα μηχανή μέσα στο court. Ο Ναδάλ παρότι έχει δώσει δείγματα του τί μπορεί να κάνει, έχω την αίσθηση ότι δεν είναι στο 100%.

Τα ραδιόφωνα σήμερα όλη μέρα έχουν λυσσάξει περιμένοντας το ματς αυτό. Ο καιρός χάλασε σήμερα, έχουμε 22 βαθμούς με βροχή από νωρίς το πρωί, οπότε πιθανολογώ ότι αν δεν αλλάξει απότομα μέσα στις επόμενες 2-3 ώρες, το ματς θα γίνει με κλειστή οροφή.
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
756
Likes
250
οπ
Πάντως μέχρι τώρα ο Φέντερερ δείχνει να είναι σε εκπληκτική φόρμα, κινείται σα μηχανή μέσα στο court. Ο Ναδάλ παρότι έχει δώσει δείγματα του τί μπορεί να κάνει, έχω την αίσθηση ότι δεν είναι στο 100%.

Τα ραδιόφωνα σήμερα όλη μέρα έχουν λυσσάξει περιμένοντας το ματς αυτό. Ο καιρός χάλασε σήμερα, έχουμε 22 βαθμούς με βροχή από νωρίς το πρωί, οπότε πιθανολογώ ότι αν δεν αλλάξει απότομα μέσα στις επόμενες 2-3 ώρες, το ματς θα γίνει με κλειστή οροφή.
οπως και να χει. σημερα ειναι ο πραγματικος τελικος
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.376
Likes
6.886
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Πάντως μέχρι τώρα ο Φέντερερ δείχνει να είναι σε εκπληκτική φόρμα, κινείται σα μηχανή μέσα στο court. Ο Ναδάλ παρότι έχει δώσει δείγματα του τί μπορεί να κάνει, έχω την αίσθηση ότι δεν είναι στο 100%.
o RF στις δηλώσεις του αναφέρθηκε οτι σε αυτους τους αγώνες παίζει χωρίς την παραμικρή ενοχληση από τραυματισμούς, κατι που δεν συνέβαινε στα προηγουμενα τουρνουα της προηγούμενης χρονιάς.
από την άλλη ολοι ειδαμε πως ειναι η παλάμη του Ναδάλ,,, και η οποία τον ενοχλεί αφάνταστα, ιδίως στο σερβίς...
οπως και να εχει ομως οταν αυτοί οι 2 παίκτες εισέρχονται στο κορτ για να αναμετρηθούν,
οι τενισόπληκτοι παθαίνουν ...αμόκ, ειτε ειναι με τον μίστερ Vamos, είτε με τον μίστερ Come on...
μια μικρή γεύση από το θρυλικό αυτό rivalry
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.800
Likes
18.676
Με κλειστή οροφή πάντως το πλεονέκτημα το έχει ο Ρότζερ....προβλέπω νίκη Φέντερερ με 3-1.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
H οροφή κόλλησε και δεν κλείνει εντελώς! Και οι δύο παίχτες αποφάσισαν να παίξουν το ματς, οπότε θα δούμε τώρα με αυτό το περίεργο τι θα γινει, άμα πιάσει καμιά βροχή θα πέφτει στο κέντρο του court μόνο :haha:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.376
Likes
6.886
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ποιος θα σηκώσει την 1η μεγάλη κουπα της σεζόν?
1390724877706.jpg

οι οιωνοί λένε ΣΤΑΝ The Man
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βαβρίνκα σίφουνας, αν συνεχιστεί έτσι το πράμα θα πάθει συντριβή ο Ναδάλ με 3-0.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.232
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom