Τσεχική Δημοκρατία Αν ειναι δυνατον!!!

athina_tgh

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κραμπι-Ταυλανδη
Καθως εψαχνα για εισιτηρια για πραγα στα μεσα μαρτιου επεσα απο τα συννεφα!!!ειναι δυνατον απο χθες το βραδυ μεχρι σημερα που φορτωσα την καρτα μου η τιμη του εισιτηριου να αυξηθηκε κατα 70? το ατομο???παμε καλα για τοσο μακρινες ημερομηνιες??για να μην σας πω οτι αφου επαθα το πρωτο σοκ βρηκα μια προσιτη τιμη σε μηχανη αναζητησης και μεχρι να βαλω στοιχεια κλπ μου εβγαλε οτι δεν ειναι πια διαθεσιμη και μου εβγαλε παλι κατι ποσα αααστα!!δεν εχω παθει ποτε ξανα κατι ξερετε αν υπαρχει περιπτωση να πεσουν παλι μιασ και μιλαμε για 2 μηνες μετα η αν πρεπει να βρω καινουριες ημερομηνιεσ??παιδια βοηθηστε!!!:xmas_redface:
 

peter75rhodes

Banned
Μηνύματα
329
Likes
99
Επόμενο Ταξίδι
GWT/BGY/BRA/AMS/MAD/CRL
Ταξίδι-Όνειρο
Island/Grönland
Μπορείς να γίνεις πιο σαφής; Από ποιά πόλη πετάς προς Πράγα και με ποιά εταιρία ανέβηκε το τίκετ κατά 70 ευρώ; Άλλες εταιρίες είδες; Μπορείς να πετάξεις μέσα σε όλον τον Μάρτιο ή το ταξίδι πρέπει να γίνει μόνο σε συγκεκριμένες ημερομηνίες;
 

athina_tgh

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κραμπι-Ταυλανδη
Το ταξιδι ειναι απο Αθηνα για Πραγα!!η εταιρια ειναι η lufthansa(ελπιζω να επιτρεπεται να το γραφω αυτο!)!!Βασικα ηθελα συγκεκριμενες ημερομηνιες λογω γενεθλιων αλλα μαλλον θα πρεπει να συμβιβαστω να τις αλλαξω!!!!
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
ειναι οπως το χρηματιστηριο και τα αεροπορικα...αναλογα τη ζητηση...μπορει να ηταν καποια φτηνα και να εξαντληθηκαν...μπορει και να ξαναεμφανιστει...καλη τυχη!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.531
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δυο μήνες πριν δεν είναι και τρομερά νωρίς. Εγώ έκλεισα κάτι εισιτήρια για 8 μήνες μετά και μετά από μόλις 1 μήνα (7 μήνες πριν την αναχώρηση) η τιμή έχει ανέβει σημαντικά. Ειδικά αν πετάς σε δημοφιλείς ημερομηνίες (ΣΚ ή τριήμερο 25/3) λογικότατο είναι, άλλωστε συνήθως τα πολύ φτηνά εισιτήρια είναι λίγα, αν είχαν μείνει μόνο δύο και τα πήρε κάποιος, τότε έπεσες στην αμέσως επόμενη ταρίφα.
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
η ξαδερφη μου μολις χθες μου ειπε οτι βρηκε εισητηρια για να παει πραγα στις 19 μαρτιου και πισω στις 22 αθηναμε luf με ενδιαμεσο μοναχο-νομιζω- στα 170 ευρω.τσεκαρε το αν βολευει
 

athina_tgh

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
Κραμπι-Ταυλανδη
Περιπου κατι τετοιο ειχα βρει και γω για 15-20 μαρτιου 170?!!σημερα ομως 212?!!χιχι!!!τεσπα να ρωτησω και κατι αλλο??στο travelplanet24 για παραδεγμα σου ζηταει εξτρα ποσο για ταξιδιωτικη ασφαλιση!ειναι απαραιτητη???γιατι σε αλλα μεσω του skyscanner ασ πουμε δεν αναφερει κτ τετοιο συμπεριλαμβανεται ηδη???
 

geopnd

Member
Μηνύματα
268
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
Ναπολη Σικελια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
μολις τωρα μιλησα μαζι της και εκλεισε για 19 μαρτ με swiss μεσω ζυριχης και γυρνα με luf μεσω μοναχου στις 22.στα 184 ευρωπουλα.παιζει βεβαια και πτηση με τις τσεχικες στα 186 ευρω αλλα φτανει στις 17:25 και δεν θελανε να χασουνε σχεδον ολη την μερα
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.802
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Παιδιά αν είναι δυνατόν αλλάξτε αυτό τον τρομακτικό τίτλο με τα κεφαλαία, το βλέπω κάθε φορά και νομίζω ότι μπήκε ο Τράβελλερ σε αεροπλάνο της ράιαν.
:clap::clap::clap: Η ατάκα της ημέρας! Μπράβο! :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom