Αν επρεπε να ζησετε σε ενα μονο μερος την υπολοιπη ζωη σας, τι θα επιλεγατε;

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ρεβιζιονίζετε επικίνδυνα οι δύο οι αποπάνω και πιθανώς να έχετε προβλήματα διαγραφής αν έρθει το θέμα στην Κεντρική Επιτροπή... η ορθά κομματική απάντηση είναι φυσικά στη μεγάλη Λαϊκή μας πατρίδα... τι ωραιότερο να μοιράζεσαι μια πόλη με τον Μεγάλο Αδελφό και τον Αιώνιο ηγέτη μας!!
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ρεβιζιονίζετε επικίνδυνα οι δύο οι αποπάνω
Αλλαξε η σελίδα. Οι απο πάνω είναι οι προσφορές της Aegean για Ρωσία, Τσεχία κλπ...

Κατα τα άλλα ζητω να διαγραφεί η φωτο-κόλαση. Εμείς οι Κορίνθιοι αντιπαθούμε τις ορδές των τουριστών και θέλουμε η κόρη ανθού, να μείνει ενας κρυφός παράδεισος για λίγους. Ο Σαιτας μας "δίνει" στυγνά και ουτε καν κρατάει τα προσχήματα.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ρεβιζιονίζετε επικίνδυνα οι δύο οι αποπάνω και πιθανώς να έχετε προβλήματα διαγραφής αν έρθει το θέμα στην Κεντρική Επιτροπή... η ορθά κομματική απάντηση είναι φυσικά στη μεγάλη Λαϊκή μας πατρίδα... τι ωραιότερο να μοιράζεσαι μια πόλη με τον Μεγάλο Αδελφό και τον Αιώνιο ηγέτη μας!!
Πολλαπλοί οργασμοί…. :shock:
 

THALIAL

Member
Μηνύματα
297
Likes
864
Επόμενο Ταξίδι
Σκωτία

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Το ερώτημα που "καίει" είναι το "πώς".
Για χειμώνα νομίζω πως η πόλη της Κέρκυρας είναι μια καλή επιλογή. Αλλά αν δεν έχεις ζήσει ήδη σε κάποιο μέρος δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.
Είναι αυτο που λένε "Πρόσεχε τι εύχεσαι!":D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom