Απεργία ΥΠΑ

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
se ανωθεν ποστ αναφερεται οτι αυριο θα ανακοινωσουν πιο σιγουρα πραγματα...
 

georgezerv76

Member
Μηνύματα
123
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαριούπολη-Ντονιετσκ
ψαχνομαι για κτελ απο αθηνα για σοφια και πτηση απο σοφια για βαλενθια αλλα θα μου φυγει μια περιουσια και δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο...βεβαια απ την αλλη αν δε παω καθολου θα χασω και κοντα στα 500 ευρω........παρανοια!!!!!

αναμενουμε........ σας ευχαριστω για την ενημερωση! οτι νεοτερο εννοειται το βαζουμε αμεσως!!!
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
ε απλα ελεος δηλαδη!!! κι εγω 6 το πρωι πεταω!!! ελεος!!!

με λιγα λογια ειναι δεδομενο πλεον? να ξερω να σταματησω να οργανωνομαι και να ψαχνω λεφτα......

:(
Μίλα με τη Swiss και ρώτα τι γίνεται σε περίπτωση που λόγω απεργίας χάσεις την ανταπόκρισή σου.
Δε θέλω να σου δώσω ελπίδες άδικα, αλλά συνήθως αυτές οι πτήσεις δεν ακυρώνονταν, απλά άλλαζαν ώρα.
 

georgezerv76

Member
Μηνύματα
123
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαριούπολη-Ντονιετσκ
ευχαριστω...θα περιμενω να δω πρωτα τι θα αποφασισουν.....

σκεφτηκα ενα τρελο σεναριο αλλα θελει καμια..200αρια ευρω, και 2 μερες αδεια απο τη δουλεια....

το σεναριο ειναι Αθηνα-Πατρα (κτελ), Πατρα-Ανκονα (πλοιο), Ανκονα-Λιβορνο (τρενο), Λιβορνο-Βαρκελωνη (πλοιο), Βαρκελωνη-Βαλενθια (Τρενο)....

και μονο που το εγραψα,κουραστηκα........ :(
 

Aptaliko

Member
Μηνύματα
57
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Παιδιά εγώ μόλις μίλησα με το πρακτορείο μου και μου είπε ότι δεν υπάρχει επίσημα κάτι για την απεργία, μάλιστα δήλωσε άγνοια. Οι αεροπορικές εταιρίες δεν εχουν βγάλει κάποια ανακοίνωση ούτε έχουν αλλάξει τα δρομολογιά τους. Υπάρχει κάποια άλλη ενημέρωση από τα άλλα πρακτορεία;
 

wotan1975

Member
Μηνύματα
879
Likes
129
Επόμενο Ταξίδι
Πότε θα κάνει ξαστεριά...
Ταξίδι-Όνειρο
Η.Π.Α.
Nα ενα καλο που προτιμω να πεταω σε κανονικες ωρες!
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.280
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
εγω καταλαβα οτι βραδινες ωρες θα υπαρχει προβλημα! Στις "κανονικες" δε νομιζω.... καταλαβα κατι λαθος;
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
ψαχνομαι για κτελ απο αθηνα για σοφια και πτηση απο σοφια για βαλενθια αλλα θα μου φυγει μια περιουσια και δεν ξερω αν αξιζει τον κοπο...βεβαια απ την αλλη αν δε παω καθολου θα χασω και κοντα στα 500 ευρω........παρανοια!!!!!

αναμενουμε........ σας ευχαριστω για την ενημερωση! οτι νεοτερο εννοειται το βαζουμε αμεσως!!!
Από Σόφια πετάει και η easy jet για Μαδρίτη,για Βαλένθια δεν ξέρω!Οσο για το κόστος να πας στη Σόφια δε νομίζω να είναι απαγορευτικό αν είναι να μην χάσεις το ταξίδι σου!Η άλλη εκδοχή από Ιταλία θα σου κοστίσει νομίζω περισσότερα και σε χρήμα και σε χρόνο!Ευχομαι τελικά να μην χρειαστεί να κάνεις τίποτε από αυτά!
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
εγω καταλαβα οτι βραδινες ωρες θα υπαρχει προβλημα! Στις "κανονικες" δε νομιζω.... καταλαβα κατι λαθος;
σωστα καταλαβες.μονο που τιποτα δεν ειναι ακομα σιγουρο και επισημο.μπορει και να μην γινει απεργια..μπορει και α γινει:roll:
 

georgezerv76

Member
Μηνύματα
123
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαριούπολη-Ντονιετσκ
δεν ειχα επιλογη να κλεισω .."κανονικη ωρα" 3 μερες θα μεινω! αν δεν εκλεινα 6.30 το πρωι θα εφτανα ισπανια βραδυ παρασκευης οποτε 2 μερες καθαρες θα μου εμεναν....

εχει πτηση με κανα 100+ περιπου απο σοφια για βαλενθια, αλλα το θεμα ειναι πως...πανε σοφια! δεν υπαρχει πλεον δρομολογιο απο θεσ/νικη για σοφια με τον οσε! και δεν ρισκαρω να ανεβω σαλονικη και να μην υπαρχει μεσο να με παει σοφια!!!

ουφφ...οπως και να χει ξενερωσα πολυ... ξινο μου βγηκε.....ας ελπισουμε τελικα να μη χρειαστει τιποτα, αλλα και μονο το αγχος μεχρι να φυγω αρκει.......

το θεμα ειναι οτι κανεις δε το ηξερε αυτο, αλλιως θα κλειναμε μ,πεμπτη που δεν εινα ιαργια και ωρα μη βραδυνη..........
 

athina73

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο ακόμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Από Αθήνα Σόφια θα βρείς σίγουρα δρομολογιο του ΚΤΕΛ αλλά για τονΟΣΕ δεν ξέρω!Κάνε λίγη υπομονή και δεν πιστευω να υπάρξει τελικά προβλημα!Το έχει ο απρίλης νομιζω τελικά...περσυ τετοια εποχή είχαμε την ηφαιστειακή τέφρα και ταξιδευα για ισπανία...τελικά ολα πήγαν καλά!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom