Απογευματινός καφες στα Χανιά!!

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Οφου!! μολις ξεμπερδεψα με τα πειραματα!!!:mad: Με προλαβες ρεθυμνο με το απουσιολογιο...
Οσο για το μερος...σιγουρα στο Αρωμα θα γινεται πανικος...
ή παμε Ταρατσα που την ξέρω...σιγουρα θα εχουμε το χώρο για μας με ωραια θεα του λιμανιου αλλα...με οχι και τον καλυτερο καφε που έχεις πιει ποτε... ή
πάμε στη Θεα..δεν εχω παει ποτε.....δεν ξερω...
αντε!!! τι λετε??
ΤΑΡΑΤΣΑ εχω καιρο να παω...στη ΘΕΑ ημουν πριν 10 μερες και οντως ηταν τελεια....μπορεις να ανεβεις να τη δεις..... στριβεις αριστερα στο λιμανι και θα δεις τα σκαλια διπλα σε ενα τουριστικο μαγαζι....

Χανιωτες....αντε να μαζευομαστε....ιδιαιτερες προσκλησεις δεν θα σταλθουν....:bleh::bleh: θελουμε και αλλους μαζι μας....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλησπέρα κι απο μένα! Ο τίτλος του θέματος μού άνοιξε την όρεξη για βόλτες στο ενετικό λιμάνι... κι άρχισα να το διαβάζω ελπίζοντας οτι η συνάντηση θα ήταν για το 3-ήμερο του Αγ. Πνεύματος που θα κατέβω... (φυσικά αν η πρόσκληση απευθύνεται και σε νέα μέλη...) Να συστηθώ: καταγωγή και από τους δύο γονείς: Αποκόρρωνας, μόνιμη διαμονή: Αθήνα. Κατεβαίνω όσο πιο συχνά μπορώ γιατί λατρεύω την Κρήτη αν και την γνώρισα μετά τα 27 μου. Να περάσετε καλά την Τρίτη κι ίσως κάποια άλλη φορά να μπορέσουμε να γνωριστούμε...
Μακαρι να μπορουσαμε ολοι το τριημερο αλλα οι περισσοτεροι θα φυγουν......θα χαρουμε να σε γνωρισουμε το καλοκαιρι....εξ αλλου έπονται και αλλες συναντησεις...σιγα μη μεινουμε μονο σε αυτη....
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

lillia

Member
Μηνύματα
66
Likes
29
Επόμενο Ταξίδι
βόλος-πήλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Μακαρι να μπορουσαμε ολοι το τριημερο αλλα οι περισσοτεροι θα φυγουν......θα χαρουμε να σε γνωρισουμε το καλοκαιρι....εξ αλλου έπονται και αλλες συναντησεις...σιγα μη μεινουμε μονο σε αυτη....
rethimno σ' ευχαριστώ πολύ! να περάσετε καλά και τα λέμε άλλη φορά
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Μεσα και εγω!τριτη στις 6 θα ειμαι λιμανι.
η ταρατσα ειναι η καφετερια πανω απο τον κινηματογραφο?????πωπω,γερασαμε εκει πηγαιναμε πριν 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..................ας μην συνεχισω ......οταν πηγαιναμε σχολειο...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Μεσα και εγω!τριτη στις 6 θα ειμαι λιμανι.
η ταρατσα ειναι η καφετερια πανω απο τον κινηματογραφο?????πωπω,γερασαμε εκει πηγαιναμε πριν 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ..................ας μην συνεχισω ......οταν πηγαιναμε σχολειο...
Το καφε TΑΡΑΤΣΑ δεν ειναι στο Ενετικο λιμανι?????....μολις μπαινουμε αριστερα στα 200 μετρα και ειναι σαν μεγαλο μπαλκονι....κουλτουριαρικο ηταν καποτε αλλα μου αρεσε πολυ

Εκει γυριστηκαν αρκετες σκηνες απο ενα παλιο σηριαλ του mega που λεγοταν ''ΑΠΩΝ'' δεν επιλεχτηκε τυχαια....

Ευα η Ελενη θα ερθει ???
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
α δεν της το ειπα.θα την παρω τηλεφωνο σε λιγο και θα σας πω.
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
Συμμετεχοντες

1) renata
2) xenos
3) beba
4) eva kass
5) rethimno
6) LOULOU
7) Vito
8) Kokolaki
9) Argiro


Εημερωσα και την αργυρω και θα ερθει και αυτη!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.526
Likes
7.787
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
Εκει πας παρεα μονο με τη LOULOU για αιμοληψια μετα το κερασμα :bleh::bleh:

Για δηλωσεται συμμετοχη και οι υπολοιποι....:clap::clap:
..
... διακρινω καποια αντιθεση στις ταξιδιωτικες επολογες μας φιλεναδα, αλλα που θα παει θα σε μεταπεισουμε... αααααα εισαι για Αιθιοπια απο 16/6-1/7?????? να μην παω μοναχη μου????
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.526
Likes
7.787
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
βαλτε και τη Myrto...θανε η πρωτη της εισοδοςςςςςςςςςς- εξοδοςςςςςςς
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.526
Likes
7.787
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
και ο Tsok δηλωνει παρον και σιγουρα και η oliv..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.240
Μηνύματα
884.611
Μέλη
38.931
Νεότερο μέλος
sylvia Boufea

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom