Απογοήτευση στην Πορταριά Πηλίου

Είσαστε ικανοποιημένοι από τις υπηρεσίες στη Πορταριά Πηλίου?


  • Total voters
    27

Love Pelion ...

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Προσωπικά μιλώντας, το βραβείο στο trip advisor μπορεί να μου λέει πολλά, μπορεί και τίποτα..Σαν τις μπλε σημαίες ένα πράγμα, μπορεί να έχουν οι Εγκρεμνοί στη Λευκάδα, μπορεί και μία λασποπαραλία κάπου αλλού (να μη θίξω κανέναν άλλο). Αφού όπως λες (γιατί όχι) ότι δεν είσαι από αυτούς που νομίζω (σου είπα τι νομίζω για σένα προσωπικά;; ), καλό θα ήταν να απευθυνθείς πρώτα στα εν λόγω καταλύματα-εστιατόρια ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να δυσαρεστήσει κάποιον πιθανό πελάτη, εγώ νομίζω αυτό θα έκανα. Εκτός αν ο ανταγωνισμός είναι καλύτερα να μένει χαμηλά για να μας προτιμάνε ευκολότερα, "εμάς" που είμαστε καλοί..δε θέλω να σκέφτομαι έτσι, αλλά σ' αυτή τη χώρα όλα γίνονται...
Τέλος πάντων, ως επαγγελματίες της περιοχής, ας κάνετε και από μόνοι σας μια έρευνα και παρατήρηση εκεί που βλέπετε ότι υπάρχουν παράπονα. Τσάμπα είναι. Και ξαναλέω, δεν υιοθετώ την άποψη του κυρίως θέματος, αλλά ρε αδερφέ δε μπορεί να μπαίνεις εδώ απλά για να την πεις σε κάποιους που μοιράζονται ταξιδιωτικές εμπειρίες, καλές, κακές ή κάκιστες..
Συμφωνώ οτι και στο trip advisor γίνονται διάφορα ,αν δεν ξέρεις να ψάχνεις την πατάς . όλοι εδω γράφουν αξιόπιστα σχόλια ??? Πέφτει πολύ φιλοσοφία οπως βλέπω και μαθήματα τουρισμού ...ξέφυγε το θέμα ...την επόμενη φορά που θα πάτε στο Πήλιο ελπίζω να κάνετε τις σωστές επιλογές...(δεν ξέρω αν επιτρέπεται να κανω αναφορά σε κάποιες) υπάρχουν καλοί κ κακοί παντού ...κάποιοι κολλάνε στους κακούς ... Η απάντηση μου και η έγγραφη μου έγινε για να απαντήσω στο πρωτο σχόλιο του κυρίου που με τόσο θυμό και μίσος κραζει τους πάντες
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Μα δεν υποστήριξε κανείς ότι τα σχόλια εδώ είναι αξιόπιστα, είναι απόψεις ανθρώπων που ταξιδεύουμε λιγότερο ή περισσότερο, και τέλος. Αλλά δεν τις παρουσίασε κανείς ως θέσφατο, εσύ μας είπες για το trip advisor ;) Και, αν είχες διαβάσει όλα τα σχόλια από την αρχή, θα έβλεπες ότι οι περισσότεροι είχαν και έχουν θετικές εμπειρίες από το Πήλιο, άρα στο σύνολο της συζήτησης (στην οποία δε συμμετέχεις, απλά μπήκες στο forum να απαντήσεις σε ένα θέμα που άνοιξε το 2010, ήμαρτον, και το τελευταίο post ήταν πριν 8 μήνες :shock::shock: ) η γενικότερη εικόνα που βγαίνει για τον τόπο σου δεν είναι και αρνητική. 5 χρόνια πριν λέμεεεε...μπορεί τώρα ακόμα κι εκείνο το κατάλυμα να έχει βραβεία από το trip advisor και χρυσούς σκούφους, τι συζητάμε..Τέλος πάντων, καλή νύχτα και καλές δουλειές!;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.788
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom