Κούβα Απορίες Κούβα, πολλές απορίες!

Konstantinoz

Member
Μηνύματα
157
Likes
285
Επόμενο Ταξίδι
Κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
Εκουαδορ,περου
Καλησπέρα να ρωτήσω το netflix στην Κούβα επιτρέπεται ανοίγει η εφαρμογή ?
 

SotirisV

Member
Μηνύματα
36
Likes
252
Επόμενο Ταξίδι
Κούβα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Από περιέργια, γενικότερα σε τι επιτρέπεται να έχεις πρόσβαση στο internet; Είναι πολύ μεγάλη η γκάμα των απαγορευμένων;
 

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
Από περιέργια, γενικότερα σε τι επιτρέπεται να έχεις πρόσβαση στο internet; Είναι πολύ μεγάλη η γκάμα των απαγορευμένων;
Δεν υπάρχει κάτι που να απαγορεύεται αν δεν κάνω λάθος,το Netflix είναι αμερικανικό για αυτό, να με διορθώσει ο @Yorgos αν κάνω λάθος. Επίσης και να επιτρεπόταν δεν θα στριμαρε ποτέ με τόση χαμηλή ταχύτητα ίντερνετ.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
εχει πολλυ αραγμα και μαυρισμα το οποίο σηκώνει netflix
No offense αλλά 14 ώρες ταξίδι και Καραϊβική δεν ξέρω πως χωράει στην εξίσωση το Netflix και γενικά οτιδήποτε "δυτικό" στην αγαπημένη Κούβα.
 

Konstantinoz

Member
Μηνύματα
157
Likes
285
Επόμενο Ταξίδι
Κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
Εκουαδορ,περου
No offense αλλά 14 ώρες ταξίδι και Καραϊβική δεν ξέρω πως χωράει στην εξίσωση το Netflix και γενικά οτιδήποτε "δυτικό" στην αγαπημένη Κούβα.
Εντάξει ρε παιδιά δεν είναι τόσο τραγικό να δεις μια ταινία η αγαπημενη σειρά ενώ θα είσαι στο λεωφορείο στην Κούβα η θα ξεκουραζεσαι μετ α από 1 γεμάτη ημέρα στην Αβάνα και θα ετοιμάζεσαι μετά για βραδινή εξοδο.δεν βλέπω που είναι το τοσο περιεργο. Ειδικά αν ταξιδευεισ και μόνος πιστεύω για εμένα προσωπικά είναι must.μπορεισ επίσης να κατεβάσεις για ταινίες στην πλατφόρμα και να τις δεις χωρίς ίντερνετ.
 

Manos46

Member
Μηνύματα
589
Likes
2.461
Ταξίδι-Όνειρο
???
Εντάξει ρε παιδιά δεν είναι τόσο τραγικό να δεις μια ταινία η αγαπημενη σειρά ενώ θα είσαι στο λεωφορείο στην Κούβα η θα ξεκουραζεσαι μετ α από 1 γεμάτη ημέρα στην Αβάνα και θα ετοιμάζεσαι μετά για βραδινή εξοδο.δεν βλέπω που είναι το τοσο περιεργο. Ειδικά αν ταξιδευεισ και μόνος πιστεύω για εμένα προσωπικά είναι must.μπορεισ επίσης να κατεβάσεις για ταινίες στην πλατφόρμα και να τις δεις χωρίς ίντερνετ.
Δεν το λέω κακοπροαίρετα. Και εγώ βλέπω Netflix αλλά πίστεψε με δεν θα σου λείψει ούτε το Netflix ούτε γενικά το ίντερνετ. Έχει τόσα πράγματα να δεις και να κάνεις , που το κεφάλι σου θα έχει πλημμυρίσει από εικόνες!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.661
Likes
50.501
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Απαγορεύονται πολλά σάιτ και καλό είναι να προσέχει κανείς και τι δημοσιεύει. Το netflix αυτοαπαγορευται, δεν είναι περιορισμός της Κούβας. Από κει και πέρα η ταχύτητα σε κάποια ξενοδοχεία είναι υποφερτη, εγώ ας πούμε τις μισές φορές καταφέρνω να δω Ευρωλίγκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom