Ισραήλ Παλαιστίνη Απορίες Παλαιστίνη

taniakar

Member
Μηνύματα
245
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Vienna, Bratislava!
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Ενημερωτικά αν ενδιαφέρεσαι για private tour, παραθέτω τα στοιχεία επικοινωνίας της Kadra Zreineh.
Είναι Χριστιανή Παλαιστίνια guide και ζει στη Beit Jala.
[email protected]
00972598366858
Την προτείνω αν έχεις καλό budget, προφανώς αρκετά ακριβότερη επιλογή σε σχέση με τη μίσθωση ταξί/οδηγού
Θυμάσαι καθόλου τι πρόγραμμα ειχατε ακολουθήσει και πόσο κόστισε?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.418
Θυμάσαι καθόλου τι πρόγραμμα ειχατε ακολουθήσει και πόσο κόστισε?
Κοντά στα 300 δολάρια, αλλά δεν είμαι σίγουρος, έχει πάνω από 3 χρόνια. Το πρόγραμμα το ορίζεις εσύ. Είχαμε κάνει Ιορδάνη, Άγιο Γεράσιμο, Ιεριχώ, Σαραντάριο, Βηθλεέμ
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Για πες μου τι πρόγραμμα είχατε ακολουθήσει για την ημερήσια εκδρομή που κάνατε και αν θυμάσαι πόσο κόστισε. Μου προτείνει ημερήσια σε Jericho, Bethlehem, Jordan River, Ramallah με 300 δολάρια τα 2 άτομα.
Τον πήρα από Βηθλεέμ. Zero point, Νεκρά θάλασσα, Τάφοι Πατριαρχών, Χεβρώνα, λόφος Ηρώδη, Banksy (τοιχογραφίες, ξενοδοχείο). 200€ είχα δώσει, ήμουν μόνος. Είχε και Ιεριχώ η αρχική συμφωνία αλλά έφαγα πολύ χρόνο στα λασπόλουτρα και του είπα να την αφήσουμε γιατί ήθελα να έχω χρόνο για τη Χεβρώνα. Θα σε πάει στο τέλος και σ' ένα μαγαζί για να αγορασεις σουβενίρ. Αν σ' ενδιαφέρει καλώς. Αν δεν θέλεις πες του το από την αρχή πως δεν πρόκειται να ξοδέψεις μία για να μην χάνετε το χρόνο σας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.533
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom