Απο ποιό δένδρο έπεσες

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κική μου που είσαι;
Ψάχνω την έτερη σημύδα του forum να κάνουμε μια ωραία ατμόσφαιρα!
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
ΠΕΥΚΟ (ο σχολαστικός)
Αγαπάει την ευχάριστη παρέα, πολύ απότομος, ξέρει πώς να κάνει την ζωή άνετη, πολύ δραστήριος, φυσικός, καλή παρέα, αλλά σπάνια φιλικός. Ερωτεύεται εύκολα, αλλά το πάθος του σβήνει γρήγορα, εγκαταλείπει εύκολα. Όλα τον απογοητεύουν μέχρι να βρει το ιδανικό του. Άξιος εμπιστοσύνης, πρακτικός.
Ένας πεύκος μόνος κι έεεερημοοοος...............
Μην ανησυχείς Ρόζα μου... εδώ πεύκος ν.2 :haha: Αααααααα, δεν συμφωνώ με αυτά που μου καταλογίζουν οι Κέλτες... άκου "πολύ απότομος" και "σπάνια φιλικός" :(:mad:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ιτιά, ιτιάαα...λουλουδιασμένηηη...:romeo:
Μωρέ μπράβο οι Κέλτες ! Στα περισσότερα μέσα έπεσαν...;):lol:
ΙΤΙΑ (η μελαγχολία)
Ωραίος, αλλά γεμάτος μελαγχολία. Ελκυστικός, πολύ ευσυγκίνητος, αγαπάει οτιδήποτε ωραίο, με υψηλό γούστο. Αγαπάει τα ταξίδια, ονειροπόλος, ακούραστος, ιδιότροπος αλλά ειλικρινής. Μπορεί να επηρεαστεί, αλλά δεν είναι εύκολος για συμβίωση. Απαιτητικός, με καλή διαίσθηση. Υποφέρει στην αγάπη, αλλά βρίσκει μερικές φορές έναν σύντροφο άγκυρα.
Εγώ είμαι ιτιά. Δίδω σημασία μόνο στο τελευταίο που αφορά τον Γκιούλιβερ. Αντε Πανδωρα, εναν Γκιούλιβερ και εσύ με το καλό, για να ανέχεται τα πάντα.....

Να ζήσει η 9η Μαρτίου:clap:
Και σε μένα έπεσε μέσα:D
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Εγώ μάλλον είμαι μόνη σαν το λεμόνι....Άλλος με τη βάρκα μας? Εεε συγνώμη με τη λεμονιά μας ήθελα να πω!

ΛΕΜΟΝΙΑ (η αμφιβολία)
Δέχεται ότι σερβίρει η ζωή με έναν σύνθετο τρόπο, μισεί τους τσακωμούς, το στρες και τον μόχθο, τείνει προς την τεμπελιά και την αδράνεια. Μαλακός και εύκαμπτος, κάνει θυσίες για τους φίλους. Έχει πολλά ταλέντα, αλλά δεν είναι αρκετά επίμονος ώστε να τα κάνει να ανθίσουν. Συχνά γκρινιάζει και παραπονιέται, πολύ ζηλιάρης, αλλά πιστός.

Συμφωνώ με τα παραπάνω....
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Κική μου που είσαι;
Ψάχνω την έτερη σημύδα του forum να κάνουμε μια ωραία ατμόσφαιρα!
Ερση , για κοιτα και εσυ γιατι με μιά προχειρη ματιά , ειδα ότι σημύδα ειναι μονο οι γεννημενοι στις 24 Ιουνιου :shock:
Οτι εισαι μοναδική παντα το πιστευα , αλλά να το ξέρουν και
οι Κελτες ; :clap:
 

msalli03

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΑΓΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
Νορβηγία (Όσλο-Μπέργεν)
ΜΕΛIΑ (η ευαισθησία)
Γεμάτος γοητεία, εύθυμος, προικισμένος, χωρίς εγωισμό, του αρέσει να τραβάει την προσοχή. Αγαπάει την ζωή και την κίνηση, την ανησυχία, ακόμα και την περιπλοκή. Είναι συγχρόνως εξαρτημένος και ανεξάρτητος, με καλό γούστο, καλλιτεχνικός, φλογερός, συναισθηματικός. Κάνει καλή παρέα, αλλά δεν συγχωρεί.

Μεγάλο ποσοστό επιτυχίας και για μένα. Λύστε μου μόνο την απορία. Τι είδους δέντρο είναι η ΜΕΛΙΑ?
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Malysa θα σε μαλώσω,άσε που η Pandora θα σε εξοστρακήσει.
Καλά δεν ξέρεις το Γαύρο?
Η φιλενάδα σου κάθε φορά που παιρνάει,ξαποσταίνει στη σκιά του
και φιλά το χώμα που χει ριζώσει.:haha:
:haha::haha::haha: ας την Ντινάκι μου, θέλει σεμινάρια ακόμη...θα της φτιάξω φιλετάκι που της αρέσει...:bleh:
κορίτσια, τη μόνη σχέση γαύρου (δέντρου) με την Pandora που μπορώ ασκεπτί να βρω είναι η Ιαπωνία.... λανθάνω ?...

τώρα το γαυράκι φιλετάκι , ναι ναι .... πήρα και τη συνταγή :lol:
 

stellina

Member
Μηνύματα
96
Likes
36
Επόμενο Ταξίδι
Εκουαδορ
Ταξίδι-Όνειρο
παντού
Ιτιά λουλουδιασμένη κι εγώ! 100% μέσα! :clap:
 

marcob

Member
Μηνύματα
69
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος του κοσμου
Ωραίο!
ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΑ (ο ασυνήθιστος)
Γοητευτικός, χωρίς απαιτήσεις, πολύ κατανοητικός, ξέρει πώς να κάνει εντύπωση. Ενεργός αγωνιστής για κοινωνικούς σκοπούς, δημοφιλής. Μελαγχολικός και παράξενος εραστής. Ειλικρινής, και επιεικής σύντροφος. Ακριβής αίσθηση της δικαιοσύνης.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
3 οι φτελιες....με τετοια καλη παρεα θα μεινω απ' εξω ???


15 Ιουλιου- 25 Ιουλιου

ΦΤΕΛΙΑ (ο ευγενής)
Ευχάριστη όψη, ρούχα με καλό γούστο, λογικές απαιτήσεις. Τείνει να μην ξεχνάει λάθη, εύθυμος, του αρέσει να οδηγεί τους άλλους και όχι να υπακούει. Ειλικρινής και πιστός σύντροφος. Του αρέσει να παίρνει αποφάσεις για τους άλλους. Ευγενής, γενναιόδωρος, καλή αίσθηση του χιούμορ, πρακτικός.

Καλα οι Κελτες.... τζινια.........μα να πεσουν σε ολα μεσα ????
Εσεις που με ξερετε....μην ακουσω τιποτα αντιθετο ????:D:D:bleh:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ερση , για κοιτα και εσυ γιατι με μιά προχειρη ματιά , ειδα ότι σημύδα ειναι μονο οι γεννημενοι στις 24 Ιουνιου :shock:
Οτι εισαι μοναδική παντα το πιστευα , αλλά να το ξέρουν και
οι Κελτες ; :clap:
Δικιο εχεις βρε Κικη μου! Δεν ειμαι σημυδα! Μηλια ειμαι! Αλλη καμια μηλια στο φορουμ; Πηξαμε στις φουντουκιες! Αμαν πια!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom