Απροσδόκητα όμορφες χώρες/πόλεις και χώρες/πόλεις απογοήτευση..

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Δεν συγκρίνεται με τα βουνά της Βοσνίας, τι να λέμε τώρα!
Δηλαδη ειναι συγκρισιμη μια πρωτευουσα, οποιαδηποτε κι αν ειναι αυτη με ενα βουνο; Μηπως ειναι τελειως ατοπη η συγκριση;
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Δηλαδη ειναι συγκρισιμη μια πρωτευουσα, οποιαδηποτε κι αν ειναι αυτη με ενα βουνο; Μηπως ειναι τελειως ατοπη η συγκριση;
καλά σε μένα το λες, είναι τόσο μη ανιχνεύσιμο το πνεύμα μου? είναι δυνατόν σε μία σειρά να ακυρώνει κάποιος τις 6 από τις 15 πιο σημαντικές πόλεις της Ευρώπης...
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
καλά σε μένα το λες, είναι τόσο μη ανιχνεύσιμο το πνεύμα μου? είναι δυνατόν σε μία σειρά να ακυρώνει κάποιος τις 6 από τις 15 πιο σημαντικές πόλεις της Ευρώπης...
Μαζι σου 100% τοτε!
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
καλά σε μένα το λες, είναι τόσο μη ανιχνεύσιμο το πνεύμα μου? είναι δυνατόν σε μία σειρά να ακυρώνει κάποιος τις 6 από τις 15 πιο σημαντικές πόλεις της Ευρώπης...

Ελα ρε συ υπερβολικος εισαι! Γουστα ειναι αυτα! Και στην τελικη λογικο ειναι να συμπεριλαμβανονται στις απογοητευσεις, σημαντικες πολεις μιας και γι' αυτες υπαρχουν και οι πιο αυξημενες προσδοκιες. Για αλλον η Ρωμη μπορει να ειναι πολη συμβολο και ενα υπαιθριο μουσειο και αλλος μπορει να βρισκει βαρετο να περπατα αναμεσα σε αρχαια! Εγω ας πουμε ανηκω στην δευτερη κατηγορια.
Παντως πλακα ειχε ο τροπος που το εθεσες!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Ελα ρε συ υπερβολικος εισαι! Γουστα ειναι αυτα! Και στην τελικη λογικο ειναι να συμπεριλαμβανονται στις απογοητευσεις, σημαντικες πολεις μιας και γι' αυτες υπαρχουν και οι πιο αυξημενες προσδοκιες. Για αλλον η Ρωμη μπορει να ειναι πολη συμβολο και ενα υπαιθριο μουσειο και αλλος μπορει να βρισκει βαρετο να περπατα αναμεσα σε αρχαια! Εγω ας πουμε ανηκω στην δευτερη κατηγορια.
Παντως πλακα ειχε ο τροπος που το εθεσες!
όντως ο καθένας ότι γουστάρει, απλά καλό είναι να συγκρίνουμε παρόμοια πράγματα. Μια χαρά είναι η Ρώμη ακόμη και αν δεν σε ενδιαφέρουν τα αρχαία, θέλει ιδιαίτερη προσπάθεια να μη σου αρέσει αν είσαι τύπος των πόλεων, αλλά αν δεν είσαι γιατί να πας?
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.169
Likes
5.219
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
όντως ο καθένας ότι γουστάρει, απλά καλό είναι να συγκρίνουμε παρόμοια πράγματα. Μια χαρά είναι η Ρώμη ακόμη και αν δεν σε ενδιαφέρουν τα αρχαία, θέλει ιδιαίτερη προσπάθεια να μη σου αρέσει αν είσαι τύπος των πόλεων, αλλά αν δεν είσαι γιατί να πας?
Για να μπορείς να τις απορρίψεις μετά...
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Για να μπορείς να τις απορρίψεις μετά...
Μπα.. η πόλη θέλει το διάβασμά της, θέλει τη ματιά θέλει το περπάτημα, αν δεν είσαι έτοιμος έχει προλάβει και σε απορρίπτει αυτή, μόνο ένας που αρνείται να μάθει μπορεί να λέει κάτι τέτοιο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
όντως ο καθένας ότι γουστάρει, απλά καλό είναι να συγκρίνουμε παρόμοια πράγματα. Μια χαρά είναι η Ρώμη ακόμη και αν δεν σε ενδιαφέρουν τα αρχαία, θέλει ιδιαίτερη προσπάθεια να μη σου αρέσει αν είσαι τύπος των πόλεων, αλλά αν δεν είσαι γιατί να πας?
Μπορεί να πας γιατι έχεις πάει παντού , για επαγγελματικούς λόγους, γιατί είχες μια γκόμενά. Μπορεί να μη σου άρεσε γιατί έχει αφόρητα πολλούς τουρίστες, γιατί το φαγητό είναι μάπα, γιατί ήταν ακριβά σε σχέση με τις υπηρεσίες, γιατί είχες προσδοκίες ότι θα είναι σαν τις 5-10 αγαπημένες σου μεγαλουπόλεις, χίλια "μπορεί " δε βρίσκω τίποτε παράλογο.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.658
Likes
50.480
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.168
Μηνύματα
882.718
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom