Από ?59 για Ένα Αεροπορικό Εισιτήριο Μετ’ Επιστροφής για Ευρώπη

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.226
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
?59 για ένα εισιτήριο (μετ’επιστροφής από Αθήνα) σε έναν από τους προορισμούς: Μιλάνο, Βρυξέλες, Παρίσι, Κωνσταντινούπολη, Λισαβόνα, Λάρνακα, Βαρκελώνη και Σόφια και ?99 για ένα εισιτήριο (μετ’επιστροφής από Αθήνα) σε έναν από τους προορισμούς: Λονδίνο, Άμστερνταμ, Ρώμη. Δε συμπεριλαμβάνονται φόροι αεροδρομίων. Προσφορά από το grupon.

Κλικ ΕΔΩ.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Και γω που ήμουν καχύποπτος όταν το είδα ποσταρισμένο χθες
Άρα ισχύει όντως;
Πάντως στο site δεν λεέι ημερομηνίες... και η τιμή είναι άνευ φόρων
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.226
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το γράφω ότι η τιμή είναι άνευ φόρων :)

Για ημερομηνίες τις γράφει στο σάιτ αν μπεις, λέει ότι ισχύει για πτήσεις μέχρι τέλος του χρόνου, και ότι για τη high season (15/7-30/8) υπάρχει περιορισμένη διαθεσιμότητα.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Μήπως έκανε κανείς υπολογισμό ένα εισιτήριο πόσο τελικά βγαίνει αν προσθέσει κανείς και τους φόρους; πχ για Λισαβώνα
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.226
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτό πράγματι θα ήταν εξαιρετικά χρήσιμη πληροφορία.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Δεν κατάλαβα κάτι... αγοράζεις απ' την AirFastTicket εισιτήρια με ναύλο είτε 59e (Μιλάνο, Βρυξέλες, Παρίσι, Κωνσταντινούπολη, Λισαβόνα, Λάρνακα, Βαρκελώνη και Σόφια) είτε 99e (για Λονδίνο, Άμστερνταμ, Ρώμη) και εσύ χρεώνεσαι τους φόρους.

Όμως αν κάποιος διαβάσει τους όρους θα δει ότι οι υπεύθυνοι του γραφείου δεν είναι υποχρεωμένοι να σου βρουν εισιτήριο όταν θες αλλά μόνο όταν υπάρχει διαθεσιμότητα... κάτι που μπορούμε να κάνουμε και μόνοι μας μέσω των προσφορών των εταιρειών... πχ δίνει 59e το ATH-MXP + 53e oι φόροι με Α3 πάμε στα 112e... αυτή η τιμή είναι απλά η τιμή μιας προσφοράς της Α3 για Μιλάνο... το θέμα είναι αν μπορεί η AirFastTicket να εξασφαλίσει τιμές εισιτηρίων τόσο χαμηλές σε περιόδους που δεν μπορούμε να βρούμε προσφορές... και όσο διαβάζω τους όρους τους, τόσο δε βλέπω κάτι τέτοιο.


Μήπως έκανε κανείς υπολογισμό ένα εισιτήριο πόσο τελικά βγαίνει αν προσθέσει κανείς και τους φόρους; πχ για Λισαβώνα
Φόροι με Α3 50-70e+59e... 110-130e!!!
Φόροι με ΤΑΡ 120e+59e... 170e
Φόροι με ΙΒ 170e+59e... 230e
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Αυτό αφορά ποιά περίοδο για Λισαβώνα;
Εύγε νέε μου για το λινκ inspired by iceland
 

nikpyrgos

Member
Μηνύματα
62
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει...?
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Που μπορουμε να βρουμε ολους τους φορους για καθε αεροπορικη κ για καθε αεροδρομιο?Εκει παιζεται το αν συμφερει ή οχι,αυτος ο υπολογισμος ειναι το θεμα!
 

cacofonix

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Τους πήρα τηλέφωνο να μου πουν τους φόρους και δεν το σηκώνανε...
 

nikpyrgos

Member
Μηνύματα
62
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Ποιος ξερει...?
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Βασικα λεει οτι το τηλεφωνικο τους κεντρο ειναι ανοιχτο μεχρι τις 4...
 

sotiris83

Member
Μηνύματα
27
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Παιδιά κατάφερα εγώ να πάρω τηλέφωνο. Μου είπαν ότι ανάλογα τον προορισμό και την εταιρία είναι από 50 έως 160 ευρώ. Και τότε του είπα οτι αυτό το ξέρω και με ενδιαφέρει συγκεκριμένα η Βαρκελώνη! Και μου είπε ότι θα σας το βγάλει αυτόματα όταν κλείσει η προσφορά. Νομίζω δεν είναι και πολύ καλή προσφορά τελικά!
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Kαλά το ψιλιάστηκα... στο τέλος ξυρίζουν το γαμπρό
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.602
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom