Aegean Airlines Απώλεια βαλίτσας Aegean

Strani21

Member
Μηνύματα
73
Likes
50
Bασικά για αυτό ρωτάω εδώ αν έχει τύχει σε κανέναν και αν έχει ζητήσει για κάτι αποζημίωση και αν του δώσανεκάτι πίσω .Από τον φόβο μου ελπίζω αν με τ καλό έρθει η βαλίτσα αμβούργο θα πρέπει να πάω αεροδρόμιο να την πάρω.ελπίζω να μ δώσουνε έστω τα λεφτά του εισητηρίου για αεροδρο
φιλε μην νοιαζεσαι μου ετυχε εμενα πριν 4 χρονια .τα πραγματα ολα μεινανε στον ενδιαμεσο σταθμο στο αμπου νταμπι .αφου ψωνισα τα βασικα στο δελχι οχι πανω απο 60 euro. Μου τα εφεραν μετα 2 μερες στο ξενοδοχειο στην τζαιπουρ χωρις να κανω τιποτα .Μου εδωσαν μαλιστα και 120 euro χωρις να μου ζητησουν αποδειξεις ETIHAD AIRWAIS
 
Last edited by a moderator:

knightwish

Member
Μηνύματα
49
Likes
5
Παιδια αν ειναι δυνατον παιζουνε την κολοκυθια Ελ.Βενιζελος και Hamburg airport.Μου λενε απο το Βενιζελος οτι η βαλιτσα φορτωθηκε σημερα στο αμπαρι 2 στην πτηση Α3824 και απο το Αμβουργο οτι η βαλιτσα δεν εφτασε με την σημερινη πτηση.Κατι υποπτο παιζει,εγω αυριο πρωι παω να ψωνισω κ αλλα πραγματα.Και φυσικα η Aegean στο τηλεφωνικο κεντρο κανει τον κινεζο.Μετα απο αυτο τολμω να πω οτι δεν προκειται να ξαναταξιδεψω με βαλιτσα με Αegean.Προτιμω να κλεισω επιστροφη με eurowings
 

knightwish

Member
Μηνύματα
49
Likes
5
Μιλαμε για το θεατρο του παραλογου.Δικαια μας κοροιδευουνε οι γερμανοι και ολοι οι ευρωπαιοι.Μιλαμε για ξεφτιλισμα για αλλη μια φορα.Ειλικρινα ντρεπομαι που ειμαι Ελληνας.Μολιςμε πηρανε απο το αεροδρομιο του Αμβουργου να με ενημερωσουνε οι ανθρωποι οτι θα περιμενουνε αυριο την βαλιτσα,ενω επρεπε να εχει ερθει σήμερα.Και μαλιστα μου ειπανε σας τηλεφωνησε σημερα η aegean?Τους λεω,εγω λεω εχω ξοδεωει 30 ευρω καρτα να παιρνω τηλεφωνα καποιος μας κοροιδευει εδω γιατι μ ειπανε οτι απο το αεροδρομιο Ελ βενιζελος εφυγε σήμερα και εσεις με παιρνεται να με ενημερωσετε οτι δεν ήρθε.Του λεω ειλικρινα πιστευω το γερμανικο αεροδρομιο οι ελληνες για αλλη μια φορα ψεματα..τωρα θα κανω ενδελεχη ερευνα ποιες εταιρειες εξυπηρετει η gold air handling για να μην ξαναπεταξω ποτε μου.μονο swissport τελος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom