Αργεντινή vs Χιλή.

Αργεντινή vs Χιλή.


  • Total voters
    36

Taksidiwtis

Member
Μηνύματα
105
Likes
274
Δηλαδή αυτός π γκάβακας πήγε στην ήπειρο της Κολομβίας, της Βενεζουέλας, της Κούβας, της ΔΔ, της Τζαμάικα και της Βραζιλίας και απεφάνθη ότι οι πιο όμορφες είναι οι Αργεντινες; Ουτε οι Αργεντινες δεν τα λενε αυτα ρε παιδια...
Χαχαχα.Απο όσα έχω ακούσει οι Κολομβιανές και ποιο πολύ οι βενεζουελανες είναι οι ποιο όμορφες στην Λατινική Αμερική .Οι Αργεντινες είναι όμορφες αλλά πολύ ευρωπαίες.Και η Χιλή εχεί ωραίες γυναίκες.Περου Βολιβία ούτε καν αλλα ερωτευεσε τις ομορφιές ως χώρες και την αγνότητα των ανθρώπων.
 

ludovica

Member
Μηνύματα
215
Likes
1.743
Μετά από κανένα χρόνο μου ήρθε να ψηφίσω Χιλή γιατί μου καρφώθηκε ότι θα ήθελα να μένω στο νότιο μέρος της χώρας.
Οπότε καλές οι μιλόνγκες, ωραία η ζουζουνιστή προφορά των Αργεντινών, συμπαθητικά τα Cebollitas αλλά... Χιλή. Μάλλον καλύτερα τοπία και μάλλον λάτιν-ελληνική-μεσογειακή νοοτροπία αλλά όχι εντελώς. Το όχι εντελώς αν δε φέρνει προς το στριφνό το βάζω στα συν.
Επίσης πρέπει να είναι η χώρα με το πιο πρωτότυπο σχήμα παγκοσμίως.

(Και τώρα σκέφτηκα τι με συνδέει με την Αργενιντινή και αρχίζω και λυπάμαι, αλλά όχι, θα μείνω βράχος).
 
D

Delmem38110

Guest
Μετά από κανένα χρόνο μου ήρθε να ψηφίσω Χιλή γιατί μου καρφώθηκε ότι θα ήθελα να μένω στο νότιο μέρος της χώρας.
Οπότε καλές οι μιλόνγκες, ωραία η ζουζουνιστή προφορά των Αργεντινών, συμπαθητικά τα Cebollitas αλλά... Χιλή. Μάλλον καλύτερα τοπία και μάλλον λάτιν-ελληνική-μεσογειακή νοοτροπία αλλά όχι εντελώς. Το όχι εντελώς αν δε φέρνει προς το στριφνό το βάζω στα συν.
Επίσης πρέπει να είναι η χώρα με το πιο πρωτότυπο σχήμα παγκοσμίως.

(Και τώρα σκέφτηκα τι με συνδέει με την Αργενιντινή και αρχίζω και λυπάμαι, αλλά όχι, θα μείνω βράχος).
λάτιν ελληνική μεσογειακή νοοτροπία δεν τη λες.
δεν είναι η μόνη που έχει τέτοιο σχήμα. δες λίγο πιο βόρεια από μας, τη Νορβηγία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.557
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom