Αργεντινη vs Βραζιλία

Αργεντινή vs Βραζιλία


  • Total voters
    46

GTS

Member
Μηνύματα
6.817
Likes
18.767
Ακριβώς. Γι αυτό σταματήστε να ανησυχείτε και απολαύστε την ωραιότερη πόλη στο κόσμο τηρώντας τη λογική και τις προφυλάξεις όπως σε κάθε ταξίδι
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
741
Likes
2.009
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Παντως εγω εχω νιωσει πολυ περισσοτερη ανασφαλεια σε αλλα μερη… δεν ηταν τελικα και το χειροτερο που αντιμετωπισα
Απ' ο,τι κατάλαβα όμως είχατε μαζί σας οδηγό - συνοδο
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.153
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Απ' ο,τι κατάλαβα όμως είχατε μαζί σας οδηγό - συνοδο
Ναι αλλά κυκλοφορούσε και μόνη. Δεν είχε σωματοφύλακα. Αν κι απ'όσο θυμάμαι ο άντρας της κάνει για τέτοιος.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.539
Likes
8.133
Απ' ο,τι κατάλαβα όμως είχατε μαζί σας οδηγό - συνοδο
Επαναλαμβανω: οχι δεν ειχαμε μαζι μας οδηγο/συνοδο οσες φορες κινδυνευσαμε γιατι μετα την οποια ξεναγηση απολαμβανουμε το καθε μερος που επισκεπτομαστε μονοι μας…δεν ειναι ο εκαστοτε ξεναγος ουτε φιλος μας ουτε νταντα μας να ειναι μαζι μας ολο το 24ωρο κ σαφως ουτε δουλος μας, τελειωνει την δουλεια του κ παει σπιτι του
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.403
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

tatooine

Member
Μηνύματα
1.489
Likes
5.464
Το crime and beautiful beaches Σημαίνει ότι είναι έγκλημα να μην πας αυτές τις όμορφες παραλίες. Σας προλαβαίνω για να μη μεταφράσετε ότι ναναι.
Τέτοιες έχουμε και στην χαλκιδική μίση ώρα δρόμος, πάμε παρακάτω.
Προβολή πρόσφατων φωτό.jpeg
 
Last edited:

tatooine

Member
Μηνύματα
1.489
Likes
5.464
Και τετοια εχει η Κρητη με το αντικριστό της
View attachment 454675
Καλά τώρα σοβαρολογείς.
Άι παραλιαι της χαλκιδικής είναι άπειρου κάλους, κρυστάλλινα νερά και μπορείς και μπαίνεις μέσα.
Εκείνες του Ρίου ενδείκνυνται μονό για μπανιστηρτζήδες (για δουλειά στο σπίτι ξέρετε εσείς 🤣🤣🤣) άσε που μπορεί το κύμα να σε πάει στην απέναντι όχθη τουτέστιν αφρικα.
Όσο για το κρέας, επειδή λάτρης από πιτσιρικάς με ντόπια κρέατα, καλύτερο κρέας από αρζεντινα δεν έχω φάει.
Κύριοι τους ζυγούς λύσατε.
 
Last edited:

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.724
Likes
50.757
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλά τώρα σοβαρολογείς.
Άι παραλιαι της χαλκιδικής είναι άπειρου κάλους, κρυστάλλινα νερά και μπορείς και μπαίνεις μέσα.
Εκείνες του Ρίου ενδείκνυνται μονό για μπανιστηρτζήδες (για δουλειά στο σπίτι ξέρετε εσείς 🤣🤣🤣) άσε που μπορεί το κύμα να σε πάει στην απέναντι όχθη τουτέστιν αφρικα.
Όσο για το κρέας, επειδή λάτρης από πιτσιρικάς με ντόπια κρέατα, καλύτερο κρέας από αρζεντινα δεν έχω φάει.
Κύριοι τους ζυγούς λύσατε.
Ειλικρινά έφαγες κρέατα στη Βραζιλία και σου φάνηκε ότι τα αργεντίνικα ήταν καλύτερα? Ε ρε καψιμο που σας έχουν κάνει στους γευστικός κάλυκες οι παπαρδελες και τα εσπρεσα.

Ρωτήστε το Mr D. που ζει στο Μπουε ος Αιρες γιατί πάει στη Βραζιλία για να φάει.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.489
Likes
5.464
Ειλικρινά έφαγες κρέατα στη Βραζιλία και σου φάνηκε ότι τα αργεντίνικα ήταν καλύτερα? Ε ρε καψιμο που σας έχουν κάνει στους γευστικός κάλυκες οι παπαρδελες και τα εσπρεσα.

Ρωτήστε το Mr D. που ζει στο Μπουε ος Αιρες γιατί πάει στη Βραζιλία για να φάει.
Εγώ δεν είμαι τσιπης.
Από κρέατα ξέρω και μάλιστα πολύ κάλα.
Τα βραζιλιάνικα κρέατα ήταν λάστιχα από τρακτέρ.
Δεν ρωτάω κανέναν γιατί όλοι είναι λαδωμένοι από εσένα προκειμένου να περάσει το δικό σου.
Ποιος ξέρει τι τους έχει τάξει τους ανθρώπους.
Αίμε και τρισαλί.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.677
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom