Γενικά Αργοσαρωνικός για ειδική κατάσταση

DimitrisKS13

Member
Μηνύματα
61
Likes
1
Λοιπον, θελω να κανω μια καπως περίεργη ερωτηση
Ψάχνουμε για ενα προορισμο για κατι-σαν-μπατσελορ. Κοινως, 6 μαντραχαλαιοι, ενοψη γαμου, για το ΠΣΚ που ερχεται αλλα οχι "Μυκονος". Εαν θέλαμε θα πηγαίναμε αλλωστε στην κανονικη Μυκονο.
Σκεφτηκαμε λοιπον τον Αργοσαρωνικο.Υδρα, Σπετσες κτλ. Έχετε να προτείνετε κατι?

ΥΓ. Επειδη ειναι ευκολο να παρεξηγηθει αυτο που εννοω...ψαχνουμε απλα καποιο κοντινο νησακι να περασουμε καλα. Να εχει παραλιες για μπανιο το πρωι και μαγαζακια για ποτο το βραδυ. Ουτε παμε να κυνηγησουμε γκομενες ουτε θελουμε να γυρναμε μεθυσμενοι στα σοκακια. Και επειδη ειμαστε 30 χρονων μαντράχαλοι, δεν θελουμε να μείνουμε σε σκηνες των 20Ε αλλα ουτε και στο λουξ ξενοδοχειο των 150Ε. Κοινως λεφτα υπαρχουν αλλα θα προτιμουσαμε να τα πιουμε σε ουισκια

ΥΓ2. Ασχετο, αλλα εαν καποιος εχει καλύτερη πρόταση για αυτο που ψάχνουμε εκτός αργοσαρωνικου, feel free....
 

alexstef2

Member
Μηνύματα
307
Likes
166
για όλα αυτά που είπες προτείνω Σπέτσες! τυφλά!!
Κ επειδή μου φαίνεται πολύ καλή επιλογή το βάζω και στο που είναι στο κόσμο!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ερωτηση!!!!! Αφου το εγραψες εδω δεν θα το βρουνε στο αλλο thread????:cool::cool::cool:
 

DimitrisKS13

Member
Μηνύματα
61
Likes
1
Για κανε ενα ellaborate βρε αδελφε
Αφενως μας νοιαζει για νυχτερινη ζωη-ΟΧΙ, δεν περιμενω Μυκονο, το ξαναειπα αλλα ναχει 4-5 μπαρακια να παμε 2 βραδια-και τιμες-επισης μας νοιαζει να βγει ΣΧΕΤΙΚΑ καλα.
Επισης αν ξερεις κανενα hotel να κοιταξουμε...(αν και αποτι καταλαβα, hotels στις Σπετσες=φωτια και λαυρα αρα καλυτερα ενοικιαζομενα)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Για κανε ενα ellaborate βρε αδελφε
Αφενως μας νοιαζει για νυχτερινη ζωη-ΟΧΙ, δεν περιμενω Μυκονο, το ξαναειπα αλλα ναχει 4-5 μπαρακια να παμε 2 βραδια-και τιμες-επισης μας νοιαζει να βγει ΣΧΕΤΙΚΑ καλα.
Επισης αν ξερεις κανενα hotel να κοιταξουμε...(αν και αποτι καταλαβα, hotels στις Σπετσες=φωτια και λαυρα αρα καλυτερα ενοικιαζομενα)
συμφωνω κι εγω για σπετσες!!εχει ο,τι χρειαζεστε!!ασε που καθε χρονο,πετυχαινω στο νησι παρεες που ειναι εκει 3ημερο για μπατσελορ!!απο μπαρακια εχει μπολικα!ενα μεγαλο κλαμπ!2 μουσικες σκηνες και συνηθως 2 μπουσουξιδικα(αυτα αλλαζουν καθε χρονο!!)!απο νυχτερινη ζωη, αλλο τιποτα!!!ειναι η καλυτερη επιλογη για την περισταση που θες!!συντονισου!!ετοιμαζω ηδη κατι για σπετσες..εντος ολιγων ημερων θα ειναι ετοιμο!!
και για χοτελ θα σου στειλω pm!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.800
Likes
18.736
ΥΓ. Επειδη ειναι ευκολο να παρεξηγηθει αυτο που εννοω...ψαχνουμε απλα καποιο κοντινο νησακι να περασουμε καλα. Να εχει παραλιες για μπανιο το πρωι και μαγαζακια για ποτο το βραδυ. Ουτε παμε να κυνηγησουμε γκομενες ουτε θελουμε να γυρναμε μεθυσμενοι στα σοκακια.
Μα ποιος θα σε παρεξηγήσει αγαπητέ.....bachelor είναι, επιβάλλεται να κάνετε πράγματα εκτός καθιερωμένων ορίων....μα, τώρα οι γκόμενες πλέον είναι θέμα παρεξήγησης?

Μα τον Άη Ραφαήλ (φωτιά να μας κάψει)...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αν δε θέλετε ντε και καλά νησί, τότε και το Ναύπλιο πλέον πληροί τις προδιαγραφές που θέλετε. Ειδικά τα Σάββατα.
Μπαράκια, ξενύχτια, κόσμος που κυκλοφορεί και διασκεδάζει, κοντινές παραλίες....
 

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Μα αν δε γυρνατε μεθυσμένοι στα σοκάκια τι σόι μπάτσελορ είναι αυτό... έστω ένα βράδυ?

Κατα τη γνώμη μου η Ύδρα δε προσφέρεται για παρέα 6 μαντραχαλέων. Καλύτερα να προτιμήσετε Σπέτσες. Έχει αρκετά μπαράκια, σχετικά χαλαρά και ήρεμα.

Αν δε σε πειράζει η απόσταση κοίτα και τη Σκιάθο με Σκόπελο, απο Αγ. Κων/νο δεν είναι και πολύ μακριά
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
]συμφωνω κι εγω για σπετσες!!εχει ο,τι χρειαζεστε!!

Latina λες να μη συμφωνουσαμε ????Οι Σπετσες μου αρεσαν πολυ , ομορφο νησι με πολλες επιλογες ????

Δες και το Αγκιστρι ???? δεν ειναι για πολλες κρεπαλες .....ειναι πιο χαλαρα τα πραγματα εκει
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.512
Likes
8.063
Πρώτα απ' όλα η ώρα η καλή! :clap: ...και φρόνιμα εκεί που θα πας!:cool:
Λοιπόν ,πριν λίγο καιρό έψαχνα κι εγώ για Σπέτσες και τα παιδιά του φόρουμ με βοήθησαν πολύ, οπότε αν θες δες κι εδώ.
Βέβαια, θα συμφωνήσω και με τον Νiko5050 ότι πολύ καλή επιλογή για την περίσταση είναι και η Σκιάθος. Πολύ νυχτερινή ζωή, καλύτερες τιμές από Σπέτσες, πολύ όμορφες παραλίες....όταν είχα πάει εγώ είχε μάλιστα και πολλές bachelorοπαρέες...
 

DimitrisKS13

Member
Μηνύματα
61
Likes
1
Eχω παει Σκιαθο εγω και ξερω που λενε και στο Φαιτ Κλαμπ
Απλα λεω μηπως λογω μη-προχωρημενης-εποχης το προτιμανε περισσοτεροι επειδη ειναι κοντα στην αθηνα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.237
Μηνύματα
884.559
Μέλη
38.926
Νεότερο μέλος
marianna98

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom