Αριθμός Μηνυμάτων

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ίσως να προσέξατε κάποιοι ότι μειώθηκαν οι αριθμοί μηνυμάτων των περισσότερων από μας. Αυτό οφείλεται στο γεγονός ότι κάνουμε μια προσπάθεια να χτίσουμε ένα εργαλείο αξιολόγησης των μελών, με βάση την προσφορά τους στην κοινότητα του travelstories.

Έτσι, όσα μηνύματα γίνονται στο social forum ή στα ταξιδιωτικά παιχνίδια, δε συμπεριλαμβάνονται στο συνολικό μετρητή μηνυμάτων μας. Αυτό αποτελεί ένα πρώτο βήμα, σε μια μεταβατική περίοδο που θα διανύσουμε τις επόμενες εβδομάδες, με στόχο να έχουμε ένα πραγματικά αξιόπιστο εργαλείο που να δείχνει την προσφορά κάθε μέλους στην κοινότητά μας, κάτι που φυσικά δε μπορεί να γίνεται αξιόπιστα μόνο με τον αριθμό των μηνυμάτων.

Πιστεύω είναι κάτι που όταν ολοκληρωθεί θα δώσει στα μέλη μια πολύ καλύτερη εικόνα για τη δραστηριότητα και την προσφορά όλων των μελών. Απλά θα σας ζητήσω να κάνετε λίγη υπομονή. :)
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Καλά ναι, καλύτερα έτσι, γιατί κι εγώ συσσώρευα ανούσια μηνύματα από λάθος απαντήσεις στο Που Ειναι στον Κόσμο :haha::haha:

όσον αφορά την αξιολόγηση, δηλαδή; θα παίρνουμε και κάτω από τη βάση;;; :D :haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βεβαίως. Και όποιος "κόβεται" θα πρέπει να βρίσκει 3 συνεχόμενα "πού είναι στον κόσμο" του christian για να περάσει. :bounce:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
139
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Βεβαίως. Και όποιος "κόβεται" θα πρέπει να βρίσκει 3 συνεχόμενα "πού είναι στον κόσμο" του christian για να περάσει. :bounce:
Α, πα πα...καλέ αυτό είναι πολύ σκληρή τιμωρία!! :shock: :haha:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
απαπαααα... πρέπει να προσέχουμε δηλαδη!

σωστότατος ο νέος τρόπος! συμφωνω απόλυτα, αν και έχω κατρακυλήσει στον αριθμό μηνυμάτων :D
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.779
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Σωστη κινηση!! Καθως καποιο μελος μπορει να εχει 500 ποστ αλλα να ειναι σε παιχνιδια κλπ κλπ και καποιο αλλο μελος να εχει 50 ποστ και να ειναι ολα ταξιδιωτικες ιστοριες...επομενως εχει μια βαρυτητα το περιεχομενο των ποστ....
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ πάλι γιατί έχω την αίσθηση ότι αυξήθηκε ο αριθμός των μηνυμάτων μου; :roll::roll::roll:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.499
Likes
29.137
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εγώ πάλι πιστεύω ότι αντί για αριθμό μηνυμάτων, θα ήταν χρησιμότερο να μετράμε αριθμό λέξεων (αν βέβαια μπορεί να το κάνει το σύστημα για την Ελληνική γλώσσα)....
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Κι αυτό σχετικό είναι! Μπορεί κάποιος να γράφει ολόκληρα κατεβατά και κάποιος τρίτος να είναι λιτός και κατατοπιστικότατος περιλαμβάνοντας όλα όσα θα έγραφε ο προηγούμενος σε ελάχιστες λέξεις!

Αλλά...χαλαρά! Εδώ μπαίνουμε να χαλαρώσουμε...και να το απολαύσουμε! Μην μπλέκουμε κι εδώ με στοχοθεσίες, ε; :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.857
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom