Αριθμός Μηνυμάτων

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
ενταξει παιδιά ο αριθμός των μηνυμάτων δεν σημαίνει κάτι, αν κάποιος μπαίνει συχνά και έχει επαφή καταλαβαίνει ποιων τα λεγόμενα του κάνουν και ποιων όχι..δηλαδή αν διαβάσει κανείς μια κοτσάνα που έγραψε κάποιος που έχει 1000 μυνήματα, τι σημαίνει αυτό? ότι παυει να είναι κοτσάνα? φαντάζομαι όχι.. αλλά όπως και να χει είναι σωστό να μη μετριούνται τα μυνήματα του social forum και των παιχνιδιών, μιας και πρόκειται για ταξιδιωτικό φόρουμ
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.378
Likes
6.910
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
προτείνω οποιο μέλος γράφει ιστορία να παίρνει k μπόνους:
πχ ιστορία 1 κεφαλαίου μπόνους 50 μηνύματα, ιστορία με 5 κεφάλαια μπόνους 300 μηνύματα, ιστορία με 10 κεφάλαια μπονους 700 μηνύματα!!!
ετσι καιρός ειναι ειναι να δημιουργηθούν τα golden travelstories boys and girls:haha:
τι λέτε:roll:

Αντε γιατί αρχίζουν κ σπανιζουν οι νέες ταξιδιωτικές ιστορίες!:D
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ πάντως...αν είναι να βαριέμαι να γράψω...δεν παρασύρομαι να γράψω! Κι αν είναι να γράψω κάπου την κοτσάνα μου...και πάλι δύσκολα θα κρατηθώ! :lol:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
ετσι καιρός ειναι ειναι να δημιουργηθούν τα golden travelstories boys and girls:haha:
τι λέτε:roll:

Αντε γιατί αρχίζουν κ σπανιζουν οι νέες ταξιδιωτικές ιστορίες!:D
:haha::haha::haha:

νομίζω χρειάζεσαι τη Βαρκελωνοδόση σου επειγόντως!
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Χωρίς να ξέρω τι έχει στο μυαλό του ο Def...

Δεν είμαι σίγουρος πως αν αρχίσουμε την "αξιολόγηση" των μελών θα κερδίσει κάτι το site. Μπορεί να έχει και αντίθετα αποτελέσματα (διαμάχες, χαμηλή αξιολόγηση κάποιου με τον οποίο δεν συμφωνούμε κτλ).
Στο κάτω κάτω είμαστε μια μικρή κοινότητα όπου ο καθένας προσφέρει όσο μπορεί και όσο θέλει. Άλλωστε οι τακτικοί του site εύκολα αναγνωρίζουν το τι προσφέρει ο κάθε χρήστης, σε ποιον τομέα, ποιος προσπαθεί να βοηθήσει, ποιος γράφει για να γράφει κτλ.

Ακόμα έχω το άγχος της εξέτασης με το μπλοκάκι από το σχολείο, μη μου το μεταφέρετε και εδώ!! :haha::haha:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
καλη η ιδεα του θανου για την επιβραβευση των ιστοριων... δεν ξερω αν πρεπει να γινει με μηνυματα, παντως καπως πρεπει να φαινεται :)
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
τι άγχος ειναι αυτό??????
ας κάνει ο def οτι θέλει εξάλου πρέπει τις ιδέες του καθενός μας να τις "σηκώνει" και το v- bulletin.
συμφωνώ απόλυτα με το χαρούμενο μπιφτέκι όσον αφορά τα υπόλοιπα...
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
καλε, συζητηση να γινετε :)

κι ετσι μια χαρα ειμαστε, δεν το συζηταμε!
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
καλε, συζητηση να γινετε :)

κι ετσι μια χαρα ειμαστε, δεν το συζηταμε!
ε ναι, συζήτηση κάνουμε και μάλιστα χωρίς τον ξενοδόχο!! :haha::haha:

renata said:
εξάλου πρέπει τις ιδέες του καθενός μας να τις "σηκώνει" και το v- bulletin.
Για άλλη μια φορά με εντυπωσιάζεις.. ξέρεις ότι το forum τρέχει σε v-bulletin... και εγώ που σε είχα για τεχνοφοβική!! :clap::haha:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά, δεν μιλάμε για αξιολόγηση των μελών από τα υπόλοιπα μέλη. Μιλάμε για ένα αυτόματο εργαλείο που θα μετράει όχι μόνο τα μηνύματα των μελών αλλά και άλλα πράγματα, και με βάση κάποιον αλγόριθμο θα βγάζει ένα νούμερο που ελπίζω να είναι πιο αντιπροσωπευτικό της προσφοράς κάθε μέλους απ'ότι ο αριθμός των ποστ του.

Επομένως ούτε διαμάχες θα υπάρξουν, ούτε σφαλιάρες θα πέσουν, ούτε μαχαίρια θα βγουν, ούτε τίποτις. Ψυχραιμία :LOL:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Oι τελευταίοι στην αξιολόγηση θα μένουν μεταξεταστέοι ή θα αποβάλονται από το forum;:bleh::bleh::bleh:
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Επομένως ούτε διαμάχες θα υπάρξουν, ούτε σφαλιάρες θα πέσουν, ούτε μαχαίρια θα βγουν, ούτε τίποτις. Ψυχραιμία :LOL:
Ε τότε βαρετό μου ακούγεται!! :haha::haha::haha:

συγνώμη, δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.398
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom