Αρτι αφιχθείς από Καππαδοκία

exAussie

New Member
Μηνύματα
3
Likes
15
Καλησπέρα στην παρέα. Μιας και μόλις ολοκλήρωσα ένα σύντομο ταξίδι στην Τουρκία (Καππαδοκία και λίγο Πόλη για την ακρίβεια) σκέφτηκα να μην καθυστερήσω κ' άλλο (κ άλλα χρόνια μάλλον) την εγγραφή μου στο travelstories. Όμορφα μέρη, ωραία hikes μέσα σε κοιλάδες, πολλή ιστορία, λίγο περισσότερο δυτικά απ' ότι περίμενα αλλά δεν ήταν κακό τελικά. Η περίοδος δεν ήταν ιδανική από άποψη καιρού - το αερόστατο δηλαδή δεν πέταξε - μιας και ήταν ακριβώς πριν την μία απ΄ τις δύο high seasons τους, είχε όμως το καλό ότι δεν είχε υπερβολικά πολύ κόσμο και οι τιμές ήταν παραπάνω από λογικές. Έτοιμος για ερωτήσεις, ελπίζω να καταφέρω να τις απαντήσω!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.965
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Καλώς ήρθες!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Καλως ηλθες
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Γραψε μας το πρόγραμμά σου ανά ημέρα στη Καππαδοκία
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.854
Likes
14.087
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ένα ταξίδι που πολύς κόσμος ονειρεύεται. Μπορείς να μπεις στις ταξιδιωτικές ιστορίες, να ανοίξεις ένα νέο θέμα με την εμπειρία σου και να μας πεις πώς πέρασες, τι πρόγραμμα ακολούθησες και φυσικά να μας βάλεις και φωτογραφίες ! Ωραία τα γράφεις έστω και στην περίληψη.
 

Marios_K

Member
Μηνύματα
68
Likes
185
Σε ένα άλλο θέμα κοίταζα και ρωτούσα για Κων/πολη αλλά πλέον θεωρώ δεδομένο ότι με τη σύντροφο μου θα ακολουθήσουμε ένα 3ημερο Γκορεμε.

Εχω διαβάσει στο φόρουμ εδώ για πράσινο και κόκκινο tour. Γενικά θέλω βα μάθω εκτός από αερόστατο και τη κλασική βόλτα μεσα στο Γκορεμε τι άλλο μπορώ να κάνω και πόσο χρόνο θέλει για να απλώσω κι άλλο αν χρειαστεί τα αεροπορικά.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Σε ένα άλλο θέμα κοίταζα και ρωτούσα για Κων/πολη αλλά πλέον θεωρώ δεδομένο ότι με τη σύντροφο μου θα ακολουθήσουμε ένα 3ημερο Γκορεμε.

Εχω διαβάσει στο φόρουμ εδώ για πράσινο και κόκκινο tour. Γενικά θέλω βα μάθω εκτός από αερόστατο και τη κλασική βόλτα μεσα στο Γκορεμε τι άλλο μπορώ να κάνω και πόσο χρόνο θέλει για να απλώσω κι άλλο αν χρειαστεί τα αεροπορικά.
Γιατί δεν ρωτάς εδώ Τουρκία - Καππαδοκία ;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.773
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom