Τουρκία Αρχόντισσα Πόλη

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Πολυ ξεχωριστη, πρωτοτυπη και φανταστικη ιδεα της βαφτισης να γινει στην Πολη.
Να σας ζησει...και ειμαι σιγουρος οτι το μωρο κοντα σας θα γινει μεγαλος ταξιδευτης.

Μ`οποιον δασκαλο θα κατσεις......
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.229
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μεταφέρθηκε στις Ταξιδιωτικές Ιστορίες της Ευρώπης. :)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Καθυστερημένος όπως πάντα, αλλά από καρδιάς εύχομαι να σας ζήσει ο μικρούλης. Τι τύχη να βαφτιστεί στη Πόλη... Η αύρα της να τον ακολουθεί μια ζωή και να γίνει κι αυτός ταξιδιάρης σα τη μαμά
 
Μηνύματα
108
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Βουκουρέστι
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Το έλεγα στο Σταύρο ότι έτσι όμορφα θα κυλούσαν τα πράγματα και έπρεπε να έρθουμε
Να σας ζήσει και να είστε πάντα ευτιχισμένοι να καμαρώνετε τα παιδιά σας.Μου άρεσε Ντίνα παρα πολύ και το όνομα.
 

dimitra24

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
Γεια σε όλους σας !!!! Αν και έχει παρέλθει κάμποσος χρόνος σας εύχομαι να σας ζήσει το μωρό. Πάντως η ιδέα για βάπτιση στο Φανάρι με λίγους και καλούς φίλους και συγγενείς ,απλά εξαιρερική!!!!!!!!
Να δανειστώ λοιπόν τα φ'ωτα σας. Αναφέρετε σε κάποιο σημείο της εξιστόρησής σας τη μέδουσα σαν πολύ καλή επιλογή για να γευτεί κάποιος παραδοσιακά τούρκικα πιάτα,το αναζήτησα αλλά μάταια.Θα μπορούσατε αν φυσικά διαθέτετε να μου γνωρίσετε τη διεύθυνση;Και άλλη μια ερώτηση το υπέροχο εστιατόριο Sarnic δίνει στα πιάτα του πινελιές τουρκικής κουζίνας η απλά θα γευτούμε γεύσεις που μπορούμε να χαρούμε και εδώ;
Ευχαριστώ πολυυυυυυυυ:haha:
 
Last edited by a moderator:

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Δήμητρα ευχαριστώ για τις ευχές και συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση.
Το Sarnic ακριβώς όπως είπες κι εσύ δίνει πινελιές τούρκικης κουζίνας στις γεύσεις του.Προσωπικά βρήκα το φαγητό του ,πάρα πολύ καλό.
Μην το χάσεις,αξίζει τον κόπο.
Για τη Μέδουσα θα ψάξω τα κιτάπια μου και θα επανέλθω:lol:
 

dimitra24

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
Ευχαριστώ πολύ Ντίνα για την απάντηση.Περιμένω αν φύσικά δεν σου κάνει κόπο και τη Μέδουσαααααα:haha: .Το Sarnic με τρέλανε όταν είδα τις φωτογραφίες και δεν πρόκειται να το χάσω.
Πολλά φιλιά !!!!!!!!!!!!!!!
Παρασκευή αύριο!!!!!!!!!!:bleh:
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Παρασκευή σήμερα!!δεν άργησα...
Επειδή φαίνεται ότι έχεις πολύ όρεξη για σουλάτσο,έψαξα και ιδού!!!
yerebatan st.no 19 sultanahmet istanbul
t.0090 212 5114116
για να το βρεις πολύ πολύ εύκολα σου λέω ότι είναι 50 μέτρα απ την είσοδο της δεξαμενής του Ιουστινιανού.
 

dimitra24

Member
Μηνύματα
30
Likes
6
Ντίνα καλησπέρα και συγγν'ωμη για την καθυστερημένη απάντηση αλλά νομιζα ότι σου είχα απαντήσει και τώρα που ξαναμπήκα για να δω τη διεύθυνση της μέδουσας είδα ότι δεν :(.
Ευχαριστώ πολύ λοιπόν ,πάω να ψάξω μη τυχόν έχει ιστοσελίδα για να δω φωτογραφιες του χώρου......;)
Πολλά φιλιάααααα!!!!!!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
έχω κάνει κράτηση στο πιο πάνω εστιατοριο για αρχες ιουλίου που θα ειμαι στην Πόλη....στο μενού του όμως δεν αναφέρει καθόλου τιμές....ξέρει κανεις τι τιμές παιζουν...για να ξερει και η παρέα μου...μην τους φέρω προ εκλήξεως.....ευχαριστώ.
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Πριν ένα χρόνο ,απ ότι θυμάμαι φυσικά, πληρώσαμε 15 ευρώ το άτομο,
και φάγαμε καλά.
Εύχομαι οι τιμές να ναι ακόμα ίδιες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.626
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom