Αστείες εικόνες v2

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
στη Λαικη σε περιοχες παραγωγης θα τα βρεις 3,5 και 3 ..αλλα ναι τοσο πάνε πανω κατω στα σουπερ μαρκετ..
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.373
Likes
14.280
Σε βιολογική λαϊκή την περασμένη εβδομάδα 5 Ευρώ.Στην Αθήνα.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
3,90 και δεν πάμε Ρωμες .
Δε ξερω πού τα βρηκες τόσο. Το Σάββατο πήρα από μανάβικο λίγα κεράσια, ούτε μισό κιλό μπανάνες κανάριες, 2 αχλάδια κι ένα ροδάκινο. 9.80 μου λεει.
Παθαίνω μ$$ν$πλ$$α. 5 ευρώ τα κεράσια, ούτε μισό κιλό δεν ήταν.

υγ. Ευτυχώς η μάνα μου με τον καύσωνα πέρυσι πότιζε την κερασιά γιατί τη λυπόταν. Και τώρα η κερασιά τους δείχνει την ευγνωμοσύνη της...
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
IMG_20220528_114242.jpg


Προχθές στην Λουκέρνη στην λαϊκή είχαν 2.50 ελβετικά τα 100 γράμματα. :haha:
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.675
Likes
16.397
View attachment 394762

Προχθές στην Λουκέρνη στην λαϊκή είχαν 2.50 ελβετικά τα 100 γράμματα. :haha:

Μάκη αυτα δεν ειναι κεράσια νομίζω... μην τα πάρεις αν δεν τα δοκιμάσεις..:) για τοματίνια μου φερνουν cherry tomaten... μετα τα κερασια που ξέρω δεν βγαινουν σε τσαμπιά ..το πολύ να είναι 3 μαζί και το καθενα με μακρυ κοτσανι.. για όλα το λέω αλλά και για τα κατω στη μέση..


Εν τω μεταξύ τα τοματινια θα μπορούσε να ειναι μια καλή επιχειρηση και επένδυση με ολο και περισσότερη ζητηση για οποιον ενδιαφερεται..
 
Last edited:

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Μάκη αυτα δεν ειναι κεράσια νομίζω... μην τα πάρεις αν δεν τα δοκιμάσεις..:) για τοματίνια μου φερνουν cherry tomaten... μετα τα κερασια που ξέρω δεν βγαινουν σε τσαμπιά ..το πολύ να είναι 3 μαζί και το καθενα με μακρυ κοτσανι.. για όλα το λέω αλλά και για τα κατω στη μέση..


Εν τω μεταξύ τα τοματινια θα μπορούσε να ειναι μια καλή επιχειρηση και επένδυση με ολο και περισσότερη ζητηση για οποιον ενδιαφερεται..
Κι εγω έτσι τα βλέπω, άσε που παντού γράφει tomaten.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom