Αστείες εικόνες v2

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Αααα τωρα που ειπες στρατο, θυμηθηκα την πρωτη ημερα εκει. Ολοι τερμα ψαρωμενοι μπαινουμε μεσα να μας εξετασει ο γιατρος τους ορχεις μας. Μπαινω μεσα στο παραβαν, μου κανει ο γιατρος κατεβασε τα. Κατεβαζω παντελονι και του κανω ψαρωμενος "και το βρακι?". Ε ναι μου λεει φυσικα. Απαντω εγω με στυλ μιας και οχι να το παινευτω αλλα το χιουμορ δεν με εγκαταλειπει ποτε "τι ετσι χωρις μουσικουλα χωρις τιποτα, δεν εχω μαθει ετσι" πεθανε στο γελιο και ο γιατρος και οι αλλοι απ' εξω μιας και εχω δυνατη φωνη! Ενταξει δεν ειναι αστειο που μεταφερεται ευκολα, ειναι πιο πολυ της στιγμης! Παρ' ολα αυτα εγω το ειπα και βλεπουμε απο τα λαικ πως θα παει! :)

Υ.Γ. :Χρονια πολλα, καλες γορτες κιολας! Υγεια, ευτυχια, μπικικινια, γκομενους-ες και ο,τι αλλο γουσταρει ο καθενας σας!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Δεν τη λες ακριβώς αστεία εικόνα, αλλά δεν παύει να αποτελεί κομμάτι της πραγματικότητας.
«Το 2020 σχεδίαζα ταξίδια μα τελικά κατέληξα να βγάζω τα σκουπίδια»: Η ζωγραφιά 7χρονης που έγινε viral (pic) https://www.gazzetta.gr/plus/koinwn...-skoypidia-i-zografia-7hronis-poy-egine-viral
EptZz00WwAEvSbU.jpeg
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom