Αστυπάλαια Αστυπαλαια διαμονή..

Babis Cheridis

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Καλήσπερα!!! Θέλουμε να πάμε Αστυπάλαια για τεσσέρις μερες άρχες Αυγούστου... Έχουμε ψάξει τα πάντα και δεν έχουμε βρει κάποιο ελεύθερο κατάλυμα στην Χώρα της Αστυπάλαιας. Έπισης ότι έχουμε βρει διαθέσιμο για εκείνες τις ημερομηνίες(4-8 Αύγουστου) είναι πολύ ακριβό. Μήπως μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο ενοικιαζόμενο δωμάτιο ή κάποιο κατάλυμα σε νορμάλ τιμή στην Χώρα?
 

panosil

Member
Μηνύματα
117
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Καλήσπερα!!! Θέλουμε να πάμε Αστυπάλαια για τεσσέρις μερες άρχες Αυγούστου... Έχουμε ψάξει τα πάντα και δεν έχουμε βρει κάποιο ελεύθερο κατάλυμα στην Χώρα της Αστυπάλαιας. Έπισης ότι έχουμε βρει διαθέσιμο για εκείνες τις ημερομηνίες(4-8 Αύγουστου) είναι πολύ ακριβό. Μήπως μπορείτε να μου προτείνεται κάποιο ενοικιαζόμενο δωμάτιο ή κάποιο κατάλυμα σε νορμάλ τιμή στην Χώρα?
Πόσα άτομα είστε;
 

panosil

Member
Μηνύματα
117
Likes
72
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Νόμιζω αυτο το είδα και εγώ...Αλλα εμεις ψαχνουμε για κατι πολυ πιο οικονομικο!!
Θεωρώ πως δε θα βρεις και τόσο φθηνά όσο θες, ειδικά στην Χώρα. Ό,τι έχω βρει είναι είτε ακριβό, είτε μακριά απο τη Χώρα (όπως το Karabo Hotel). Έπρεπε να είχες κλείσει λίγο νωρίτερα.
 

Έλεν

Member
Μηνύματα
21
Likes
62
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς γυρισμό
http://studiokaith.greekonline.gr Κάνε και μια δοκιμή στα δώματα που ανακάλυψα κι εγώ! μήπως έχει κενό τις ημερομηνιες αυτες και χαμηλότερες τιμές εύχομαι. ..
 

gkaragn12

New Member
Μηνύματα
4
Likes
6
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.366
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom