Αλβανία Ασφάλεια στα Τίρανα

Μηνύματα
41
Likes
404
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία, Καναδάς, Μογγολία
Όπως προτιμάς ζήτησες γνώμη και σου την μετέφερα/QUOTE]
Μα ναι, σου είπα και ευχαριστώ που μοιράστηκες την εμπειρία. Δεν χρειάζεται να αρπάζεσαι -όπως τουλάχιστον μου φαίνεται-, συζήτηση κάνουμε :lol:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.294
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μπαγκλαντες
.....μη φοβάσαι τίποτα, σου εξηγώ ότι η κλοπή έγινε στο Ν1. Μαγαζί εστιατόριο των Τιράνων Artigiano και επίσης μπροστά στις κάμερες Ασφαλείας.... Όπως προτιμάς ζήτησες γνώμη και σου την μετέφερα Οσό και αν δεν είναι αρεστή αυτη σε μερικούς είναι όμως γεγονός. Επιπλεον το θεμα της συζητησης δεν ειναι Ασφαλεια στην Οδησσο, στο Αμστερνταμ ή στην Αθηνα αλλα ξεκαθαρο...Ασφαλεια στα Τιραννα!

εγω σου μετεφερα απλα την αγωνια της συζηγου του φίλου μου και της ανηλικης κορης τους που παρεμειναν διχως χρηματα ,εγγραφα παραμονης και με το φόβο να τους παρουν το αξιας 30000 ευρω ΙΧ ανα πασα στιγμη εφοσον ηταν παρκαρισμενο σε κεντρικο δρομο της πόλης με τα κλειδια να λειπουν στις τσεπες επιτηδειων. ( περιττο να σου πω το αγχος και την ανυσηχια που βιωσαν μεχρι να φυγουν) Δεν θελουν να ξανακουσουν για Τιραννα ποτε στη ζωή τους Τυρανια σκετη!!!
Τι λες βρε παιδί μου?... Κλοπές? Ληστειες? Α απαπαπα... Ρόδος γινανε και τα Τιραννα .......

https://www.iefimerida.gr/ellada/epitideioi-xafrizoyn-toys-toyristes-sti-lindo
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.545
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom