Αφαιρέθηκαν οι Μεσογειακοί του 2013 από την Ελλάδα

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Είσαι τόσο πολύ βέβαιη!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Με αυτή την απόφαση ,δε χάσαμε τίποτα παραπάνω, από οσα ήδη είχαμε χάσει.

  • Οι συγκεκριμένοι αγώνες και απο άποψη κυρους βρίσκονται πια πολύ χαμηλά και κοστίζουν πολύ, λογω πολλών αθλημάτων.
  • Με την αρχοντοχωριατια που μας διακρίνει σχεδιάζαμε και γήπεδα μπάντμιντον και κλειστό για σκουός στα Φαρσαλα.
  • Ήδη κάποιες λαμογιές είχαν γίνει (γνωστές ιστορίες με οικοπεδα κλπ)
Τέλος, οτι και να γίνει στο Βόλο την επόμενη 5 ετία θα αδικείται απο τη συγκριση με την εκδήλωση του τραβελστόρις.
Σιγουρα έπαιξε κι αυτο το ρολο του...
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Σε βεβαιώνω ότι παλιότερα θα συμφωνούσα μαζί σου ! Δυστυχώς τα γεγονότα που μεσολάβησαν, δεν μου άφησαν περιθώρια να σκεφτώ ότι σήμερα θα συνέβαινε κάτι άλλο, από αυτό που εισπράξαμε στο πρόσφατο παρελθόν...
Δε βλέπω και τώρα που διαφωνείς μαζί μου? Απλά εγώ προσπαθώ, όσο μπαρώ, να μην επιτρέπω ούτε σε 'δικούς" μας ούτε σε "ξένους" να με τρομοκρατούν τωρα με την άσχημη οικονομική κατάσταση χθές με τη γρίπη των χοίρων προχθές με τη γρίπη των πτηνών παλαιότερα με τη σκόνη του άνθρακα{την θυμάται άραγε κανένας αυτή την ιστορία και πόσο μας κόστισε, μέχρι ειδικούς στο βιολογικό πόλεμο φέραμε απο τη Τσεχία για να εκπαιδεύσουν το Πυροσβεστικό Σώμα, με έξοδα δικά μας φυσικά} και αυριο δε ξέρω και εγώ με τι!
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Δε βλέπω και τώρα που διαφωνείς μαζί μου? Απλά εγώ προσπαθώ, όσο μπαρώ, να μην επιτρέπω ούτε σε 'δικούς" μας ούτε σε "ξένους" να με τρομοκρατούν τωρα με την άσχημη οικονομική κατάσταση χθές με τη γρίπη των χοίρων προχθές με τη γρίπη των πτηνών παλαιότερα με τη σκόνη του άνθρακα{την θυμάται άραγε κανένας αυτή την ιστορία και πόσο μας κόστισε, μέχρι ειδικούς στο βιολογικό πόλεμο φέραμε απο τη Τσεχία για να εκπαιδεύσουν το Πυροσβεστικό Σώμα, με έξοδα δικά μας φυσικά} και αυριο δε ξέρω και εγώ με τι!
Άρα λοιπόν συμφωνούμε ότι με την "κακοδιαχείριση" (για να το πω κομψά) μέχρι σήμερα και με δεδομένη την οικονομική κατάσταση για την οποία δεν χρειάζεται να με τρομοκρατήσει κανείς, ευτυχώς που δεν αναλάβαμε και αυτήν την διοργάνωση !
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.678
Likes
16.430
Μπορεί όλοι οι Έλληνες να μην είμαστε σίγουροι ότι όλοι οι Πολιτικοί κλέβουν αλλά σίγουρα έχουμε γίνει πολύ καχύποπτοι με όλους τους Πολιτικούς!!!!!!!!!
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Άρα λοιπόν συμφωνούμε ότι με την "κακοδιαχείριση" (για να το πω κομψά) μέχρι σήμερα και με δεδομένη την οικονομική κατάσταση για την οποία δεν χρειάζεται να με τρομοκρατήσει κανείς, ευτυχώς που δεν αναλάβαμε και αυτήν την διοργάνωση !
Συμφωνό απόλυτα!Και ελπίζω μάλιστα,να αποτελέσει μιά καλή αρχή για να απαλαγούμε και από άλλες διοργανωσεις και "διοργανώσεις" , με δική μας πρωτοβουλία , στο μέλλον !
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Συμφωνό απόλυτα!Και ελπίζω μάλιστα,να αποτελέσει μιά καλή αρχή για να απαλαγούμε και από άλλες διοργανωσεις και "διοργανώσεις" , με δική μας πρωτοβουλία , στο μέλλον !
Υπήρξε και η δική μας πρωτοβουλία.
Πιο πριν ειχαν ματαιωθεί ( λογω ελλειψης χρημάτων) μέχρι και τα σχολικά πρωταθλήματα.
Ούτε καν το νομαρχιακό πρωτάθλημα σκάκι δεν έγινε φέτος ( προς μεγάλη στεναχώρια των σκακιστών μας).
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Υπήρξε και η δική μας πρωτοβουλία.
Πιο πριν ειχαν ματαιωθεί ( λογω ελλειψης χρημάτων) μέχρι και τα σχολικά πρωταθλήματα.
Ούτε καν το νομαρχιακό πρωτάθλημα σκάκι δεν έγινε φέτος ( προς μεγάλη στεναχώρια των σκακιστών μας).
E ! Και γιαυτό εγώ δε χάρηκα καθόλου! Δεν είπα κάτι άλλο! Αλλά όλες οι διοργανώσεις - "διοργανώσεις" δεν είναι μόνο αυτές !
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Δεν διαφωνούμε...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
1.Εδω ο κοσμος καιγεται.....
2.Οχι αλλα μασηματα και μασουληματα!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Κρίμα χάθηκε μια μεγάλη ευκαιρία για....μια ακόμη κατασπατάληση δημόσιου χρήματος. Από εμένα εύγε στην Επιτροπή για την απόφαση της:clap::clap::clap:
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
1.Εδω ο κοσμος καιγεται.....
2.Οχι αλλα μασηματα και μασουληματα!
1. Μια διαφορετική άποψη είχα και την είπα, μη χάσουμε όμως και την ευπρέπεια

μας.

2. Συμφωνώ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.221
Μηνύματα
884.150
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom