Αφετηρία: Πειραιάς

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
ένας ενήλικας και ένα μωρό πληρώνουν σαν 2 ενήλικες. συμφέρει να είσαστε 2 ενήλικες και ένα μωρό ή ένας και 2 μωρά. παίρνεις μαζί σου και ένα από τα δικά μου? όποιο θέλεις Grete, Salvo, Brutus. και στην επιστροφή μόνο του..

Νομίζω, τον σκυλάκο της εννοούσε η Ρενάτα! :clap:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εντάξει.αλλά με μπέρδεψες πολύ ...δώσε όποια θέλεις θα τα στείλω πίσω,γιατί εγώ θα μείνω στην μαύρη θάλασσα :cool:
οκ. από πλοία ξέρουν..τα έχω μάθει από μικρά..
και πού θέλεις να πας, Κριμαία?
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
έτσι δεν βγάζεις ακρη..η μία θέλει Ιράν να φιλήσει τη γη των προγόνων της και ο άλλος παραλία..για Σότσι σε βλέπω.
προτιμώ λοιπόν ιράν να τον πάω να πάρει χώμα..τα νύχια ταχεις κόψει?
άκυρο το καράβι κλείσε αεροπλάνο..(θα μας δείρει ο doctor spor-os ):cool:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
προτιμώ λοιπόν ιράν να τον πάω να πάρει χώμα..τα νύχια ταχεις κόψει?
άκυρο το καράβι κλείσε αεροπλάνο..(θα μας δείρει ο doctor spor-os ):cool:
να την πας..η Γκρετε ειναι απο εκει..Πεντικιουρ δεν κάνω εγώ προσωπικά αλλά γίνεται τακτικότατα.
και για μην μας δείρει και επειδή μου αρεσει η τεκμηρίωση αυτών που λέω και ξέχασα να το κάνω πριν, να το λινκ
Mediterranean Classic Cruises
με τη φωτο του Easy cruise life σε πρώτο πλάνο..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ενδιαφέρον το δρομολόγιο του Arion στις 9/8-19/8 στη Μαυρη θάλασσα, Τουρκία, Ρουμανία, Ουκρανία. από 1265Ε το άτομο + φόροι.
Classic International Cruises
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
μια καλή προσφορά με το Louis Majesty:

3ήμερη κρουαζιέρα στην Κωνσταντινούπολη & Σμύρνη από το λιμάνι του Πειραιά!
Με το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Louis MajestyΓια τρεις μοναδικές αναχωρήσεις 16, 23 & 30 ΜαρτίουΈκπτωση 50% στη Smart τιμή του 2ου ατόμουΗΜΕΡΑ
ΛΙΜΑΝΙ
ΑΦΙΞΗ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
Παρασκευή
Πειραιάς
-
11:00​
Σάβατο
Κυριακή
Σμύρνη, Τουρκία

11:30
17:30​
Δευτέρα
Πειραιάς

06:00
-​
Ειδική τιμή προσφοράς κατ' άτομο ανάλογα με την κατηγορία καμπίνας:
Σε εσωτερική καμπίνα: Τιμή 1ου Ατόμου: Euro 129 - Tιμή 2ου Ατομου: Euro 65
Σε εξωτερική καμπίνα: Τιμή 1ου Ατόμου: Euro 179 - Tιμή 2ου Ατομου: Euro 90
(Δεν περιλαμβάνονται λιμενικά έξοδα Euro 70 καθώς και ο επίναυλος καυσίμων Euro 18 κατ' άτομο)
Παιδιά & Νέοι/ες έως 17 ετών ταξιδεύουν ΔΩΡΕΑΝ εφ’ όσον μοιράζονται την καμπίνα με 2 ενήλικες (πληρώνουν μόνο λιμενικά έξοδα & επίναυλο καυσίμων).Κατεβάστε τον αναλυτικό τιμοκατάλογο ανά κατηγορία καμπίνας
7ήμερη κρουαζιέρα στην Κωνσταντινούπολη, Σμύρνη & Ελληνικά Νησιά!
Με το υπερπολυτελές κρουαζιερόπλοιο Louis MajestyΓια τρεις μοναδικές αναχωρήσεις 16, 23 & 30 ΜαρτίουΈκπτωση 50% στη Smart τιμή του 2ου ατόμουΗΜΕΡΑ
ΛΙΜΑΝΙ
ΑΦΙΞΗ
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ
Παρασκευή
Πειραιάς
-
11:00​
Σάβατο
Κυριακή
Σμύρνη, Τουρκία

11:30
17:30​
Δευτέρα
Πειραιάς

06:00
11:00​
ΤρίτηΜύκονος18:0023:00ΤρίτηΚουσάντασι (Τουρκία)07:0012:00ΤρίτηΠάτμος16:0021:00ΤετάρτηΡόδος07:0018:00ΠέμπτηΗράκλειο07:0011:30ΠέμπτηΣαντορίνη16:3021:00ΠαρασκευήΠειραιάς06:00-Ειδική τιμή προσφοράς κατ' άτομο ανάλογα με την κατηγορία καμπίνας:
Σε εσωτερική καμπίνα: Τιμή 1ου Ατόμου: Euro 332 - Tιμή 2ου Ατομου: Euro 166
Σε εξωτερική καμπίνα: Τιμή 1ου Ατόμου: Euro 452 - Tιμή 2ου Ατομου: Euro 226
(Δεν περιλαμβάνονται λιμενικά έξοδα Euro 187 καθώς και ο επίναυλος καυσίμων Euro 42 κατ' άτομο) Παιδιά & Νέοι/ες έως 17 ετών ταξιδεύουν ΔΩΡΕΑΝ εφ’ όσον μοιράζονται την καμπίνα με 2 ενήλικες (πληρώνουν μόνο λιμενικά έξοδα & επίναυλο καυσίμων).Κατεβάστε τον αναλυτικό τιμοκατάλογο ανά κατηγορία καμπίνας Στις ανωτέρω τιμές περιλαμβάνονται:Στις ανωτέρω τιμές δεν περιλαμβάνονται:- Διαμονή στην καμπίνα της επιλογής σας,- Προσωπικά έξοδα (ποτά & φιλοδωρήματα)- Πλήρης διατροφή και διασκέδαση- Λιμενικά Έξοδα & Φόροι για την κρουαζιέρα- Λιμενικά Έξοδα & Φόροι για την κρουαζιέρα- Συμμετοχή στις προαιρετικές εκδρομές- Υπηρεσίες από το προσωπικό του κρουαζιεροπλοίου- Ασφάλεια αστικής – επαγγελματικής ευθύνης
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.780
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom