Αχ ,βαχ!!!Τραβατε με κι ας κλαιω!

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Καλησπερα!! Ερωτηση πετοφοβικης: Να ανεβω σε ρωσικο αεροπλανο για Μοσχα και μετα Αγ.Πετρουπολη???εεεεε???? Aeroflot η εταιρια !! Ξερω οτι τζαμπα ανησυχω αλλα θελω επιβεβαιωση για να κανω ενα ταξιδι που μπορω να κανω καθε χρονο και το αποφευγω εδω και 5 χρονια!!! Ηρθε η ωρα??
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Η ώρα ήρθε, τώρα για το ταξιδι... για τίποτα άλλο...Πλάκα κάνω, μια χαρά είναι η AEROFALL εεε συγνώμη...η AEROFLOT!
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Εννοείται ότι κανω πλάκα ε! μη φοβάσαι τίποτα, τράβα μπροστά!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Εννοείται ότι θα πας, βέβαια. Εξάλλου, η Aeroflop ή Aeroflat, όπως θέλεις πες τη, είναι μια χαρά.:D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εννοειται οτι δεν προκειται να αναβαλεις ταξιδι για την πετοφοβια σου. Αν τελικα δεν βλεπεις οτι μπορει να το αντιμετωπισεις γιατι δεν δοκιμαζεις να πας με τρενο;
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μα τι φοβασαι? ακομα και να πεσει το αεροπλανο ολα γινονται τοσο γρηγορα που δεν προλαβαινεις να καταλαβεις τιποτα, οχι σαν τα τροχαια που σε ταλαιπωρουν με σιδεροπριονα και αλλα βαρβαρα πραγματα για να σε απεγκλωβισουν. Ειδικα της αεροφλοτ πεφτουν σα μολυβια, πονος μηδεν.
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Εννοειται οτι δεν προκειται να αναβαλεις ταξιδι για την πετοφοβια σου. Αν τελικα δεν βλεπεις οτι μπορει να το αντιμετωπισεις γιατι δεν δοκιμαζεις να πας με τρενο;

Μα το εχω ηδη αναβαλλει 100 φορες !!! Τρενο ?? Καλη φαση ,το σκεφτηκα αλλα δεν νομιζω να με παιρνουν οι μερες ! 8 με 10 μερες θα ειμαι Ρωσσια !! Πρεπει να το κανω !! Θα τα καταφερω !!? :lol:
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Διορθωνω μερικα απο αυτα που εγραψα, το ταλαιπορουν γραφεται με ωμεγα
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Μα τι φοβασαι? ακομα και να πεσει το αεροπλανο ολα γινονται τοσο γρηγορα που δεν προλαβαινεις να καταλαβεις τιποτα, οχι σαν τα τροχαια που σε ταλαιπορουν με σιδεροπριονα και αλλα βαρβαρα πραγματα για να σε απεγκλωβισουν. Ειδικα της αεροφλοτ πεφτουν σα μολυβια, πονος μηδεν.

Μας υποχρεωσες..!!!
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Εννοείται ότι θα πας, βέβαια. Εξάλλου, η Aeroflop ή Aeroflat, όπως θέλεις πες τη, είναι μια χαρά.:D

Ευχαριστω πολυ..οταν επιστρεψω (αν νικησω την τρομαρα μου) θα γραψω ολες τις κρισεις πανικου μαζι με της εντυπωσεις απο Ρωσια!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom