Ινδονησία Αύγουστος Μπαλί!

oliamic

Member
Μηνύματα
19
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Σιγκαπούρη - Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Φίτζι
Εγώ πήγα με το https://www.familybalitours.com/ . Nα ζητήσετε να σας έχει ο Gede Bob me 40S$ είναι το αφεντικό και δουλεύει κ σαν οδηγός . Είναι ευχάριστος , έχει διάθεση να σε πάει παντού και το κυριότερο..σε ξεναγήσει κιόλας!
Πολύ καλός στη δουλειά του. Τον βρήκα απο το travelstories και τον συστήνω ανεπιφύλακτα!
 

iriefthi

Member
Μηνύματα
5
Likes
3
Εγώ πήγα με το https://www.familybalitours.com/ . Nα ζητήσετε να σας έχει ο Gede Bob me 40S$ είναι το αφεντικό και δουλεύει κ σαν οδηγός . Είναι ευχάριστος , έχει διάθεση να σε πάει παντού και το κυριότερο..σε ξεναγήσει κιόλας!
Πολύ καλός στη δουλειά του. Τον βρήκα απο το travelstories και τον συστήνω ανεπιφύλακτα!
Και εγω πήγα τώρα τον Αύγουστο Μπαλί και χρησιμοποίησα το ιδιο πρακτορειο. Είναι πολύ καλοί και τους συστήνω και εγω ανεπιφύλακτα. Εμείς είχαμε τον Kadek Ari οδηγό, τον συστήνω και γω ανεπιφύλακτα είναι ευγενέστατος και πολυ καλός και εννοείται οτι σε ξεναγεί κιόλας. Αν πάει κάποιος και τον ζητήσει να του πείτε απο την Ειρήνη και τον Γιώργο από Ελλάδα!
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.406
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Ανεξάρτητα με τον οδηγό που θα επιλέξετε αξίζουν οπωσδήποτε
1. Ο ναός Pura Lempuyang Luhur. Από το Ubud είναι περίπου 1.45 ώρες οδικώς αλλά αξίζει τον κόπο. Ίσως ήταν ο ωραιότερος ναός που είδα. Επίσης, το πιο πιθανό είναι να έχει ελάχιστα άτομα καθώς δεν είναι τόσο τουριστικός. Την ημέρα που πήγαμε στο ναό είχε 6-7 άτομα μόνο.
Ανεβάζω και σχετική φώτο.
DSC_0680-3.jpg


2. Τον καταρράκτη Tukad Cepung Waterfall. Επίσης, η πρόσβαση είναι σχετικά κουραστική καθώς χρειάζεται 20-25 λεπτά κατάβαση με σκαλία από περίεργο μονοπάτι και περπάτημα για 80-100 μέτρα μέσα από ένα μικρό ρυάκι αλλά ο καταρράκτης είναι φανταστικός. Και σε αυτήν την περίπτωση οι τουρίστες ήταν ελάχιστοι. Όταν πήγαμε εμείς ήμασταν μόνοι μας.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom