Γερμανία ΒΕΡΟΛΙΝΟ: Που να μείνουμε???

KingJ

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Καλησπέρα σε όλους.Μόλις κλείσαμε 5 άτομα για Βερολίνο(όπως έλεγα και σε προηγούμενο ποστ μου) για μέσα Νοέμβρη.Θα παρακαλούσα όσους ξέρουν ή έχουν πάει να μου προτείνουν κάτι φθήνο χωρίς πολυτέλειες.Έχω ήδη κάνει μια έρευνα αγοράς αλλά θα ήθελα και τις δικές σας προτάσεις.

Ευχαριστώ! :clap::clap::clap::clap::clap:
 

KingJ

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Ναι διαμέρισμα θα ήταν μια καλή(και φθηνή πιστεύω) επιλογή.Ότι προτάσεις έχετε στείλτε λινκ παιδιά.Α και τελικά είμαστε 6!
 

mentosavra

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
γεια σε όλους! Καινούργιος στα μέρη. Θα πάω και εγώ Βερολίνο στις 17/12 και θα ήθελα τι βοήθεια σας. Θέλουμε να μείνουμε σε hostel με την κοπέλα μου σε private δωμάτιο. Όταν είναι γραμμένο στις επιλογές "shared bathroom" εννοεί ότι θα μοιραζόμαστε το μπάνιο και με τους υπόλοιπους ενοίκους???
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Εμεινα εδω και το προτεινω ανεπιφυλακτα, εχει αναφερθει και απο αλλα μελη παλιοτερα. Μακριουτσικα απο το mitte αλλα με πολυ καλες συνδεσεις με λεωφορειο και s-bahn, τιμες πολυ καλες, ωραιο περιβαλλον και αρκετες επιλογες τριγυρω μεχρι αργα για φαγητο.Booking.com: Ku'Damm 101 Hotel, Berlin, Germany - 149 Guest reviews. Book your hotel now!
 

heraklion

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
γεια σε όλους! Καινούργιος στα μέρη. Θα πάω και εγώ Βερολίνο στις 17/12 και θα ήθελα τι βοήθεια σας. Θέλουμε να μείνουμε σε hostel με την κοπέλα μου σε private δωμάτιο. Όταν είναι γραμμένο στις επιλογές "shared bathroom" εννοεί ότι θα μοιραζόμαστε το μπάνιο και με τους υπόλοιπους ενοίκους???
Ναι, αυτό σημαίνει, ότι δεν υπάρχει μπάνιο στο δωμάτιο σας και ότι θα το μοιράζεστε με τους υπολοιπους ενοίκους.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Πέρσυ το Νοέμβριο είχα μείνει στο Park Inn. Εξαιρετικό ξενοδοχείο, κεντρικότατο (ο σταθμός του τρένου είναι κάτω από το ξενοδοχείο) και για τις μέρες που το ήθελα είχε μια πολύ καλή προσφορά με λιγότερο από 50 ευρώ τη βραδιά το μονόκλινο. Τσέκαρέ το, μπας και πετύχεις καμιά καλή προσφορά.
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
Το Circus ήτανε hostel και έχει και ξενοδοχείο πλέον απέναντι με το ίδιο όνομα...από τις καλύτερες επιλογές για Βερολίνο, είναι σε τέλεια περιοχή στο Mitte, για κάποιον που θέλει είτε ένα τέλειο hostel για shared , είτε οικονομικό private double room, είτε δωμάτια για 3-4 άτομα...
Hostel & Hotel in Berlin Mitte: The Circus Berlin Mitte
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
Για να μην ανοίγω καινούριο θέμα, συνεχίζω και ρωτώ. Φεβρουάριο του 2012 προγραμματίζω ταξιδάκι στο Βερολίνο (θα μου πείτε από τώρα? μα φυσικά απαντώ). Ψάχνω για ξενοδοχείο υπερπαραγωγή. Είδα τα περισσότερα πεντάρια, καλά μου φάνηκαν, αρκετά καλές και οι τιμές θα έλεγα, αλλά θέλω την γνώμη σας. Γιατί άλλο να βλέπεις κάτι από το ίντερνετ και άλλο να το έχεις ζήσει. Είπα. Δεν αναζητώ απλά πεντάρι. Ψάχνω κάτι το ιδιαίτερο. όποιος έχει άποψη παρακαλώ να την εκφράσει. Εννοείται να έχει επισκεφτεί το μέρος που προτείνει. Ευχαριστώ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom