Βαρετη Αμοργος

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Ρε σεις η Αμοργός είναι τέλεια, εκτός των παραλιών αν θες χρυσή αμμουδιά και οργανωμένα beach bar.

Γενικά τα έχει όλα, πανέμορφη χώρα, τρομερό και φθηνό φαγητό παντού, ωραία διασκέδαση, ωραίες άγριες παραλίες, μονοπάτια, μέχρι και ξακουστά μοναστήρια.

Τώρα αν εσύ θες γύρο σε πίτα, γκρικ καμάκι, κλαμπακια ενώ μενεις σε κάμπινγκ και σε ενοχλεί η μουσική, οκ, κάτι δεν βγάζει νόημα.

Που μου βγάζει αλλά οκ δεν θέλω να το γράψω.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Αν η Αμοργός είναι άδεια μέσα Ιουλίου, πώς προκύπτουν οι περίφημες ειδήσεις των καναλιών περί 100% πληρότητας και φέτος;

Ή μας κοροϊδεύουν ώστε να τρέξουμε να κλείσουμε για να μην είναι άδεια η Αμοργός και στα μέσα Αυγούστου ή κάπου είναι κρυμμένοι οι τουρίστες και ο φίλος μας δεν μπορεί να τους ανακαλύψει.
 

Dr. Claw

Member
Μηνύματα
23
Likes
54
Το απέραντο γαλάζιο ξέχασες και πήγε το μυαλό μου σε άλλα νησιά :)
Βασικά και με αυτό πάλι αλλού θα προτιμούσε να πάει

Πάντως με το άγριες παραλίες δίνεις ένα hint
 

Dr. Claw

Member
Μηνύματα
23
Likes
54
Δεν πήγαν ακόμα, βρήκαν το νήμα εδώ και το επεξεργάζονται. Σιγά μη γίνει η πληρότητα στην Αμοργό και βαρόμετρο για τον τουρισμό…

Κάπου είχα διαβάσει για κάποιον που περιέγραφε σε φίλους από το εξωτερικό ταβέρνα στην Ελλάδα πάνω στο κύμα και τον ρωτούσαν πού είναι. Δεν ξέρω αν ήταν στην Αμοργό.
 

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Επεφτε «μπροστα» μ ο τίτλος αλλα τωρα μπηκα μεσα κ ειδα κ επεσα απ τα γελια.

Συμβουλη:αν βαριεσαι ή νιωθεις μονος,πανε στις «Ταξιδιωτικές ιστοριες σε εξελιξη» ανοιξε νεο νημα «βαρετή αμοργος», μετέφερε φωτογραφιες π εβαλες εδω,γραψε τη δικη σου εμπειρια κ «πυροβόλα» με φωτογραφιες ολη την ωρα!

Το χεις με το γράψιμο!

Καλα να περνας…
Να σαι καλα φιλε! Δεν εχω δικαιωμα να ανοιξω ποστ εκει (που να σας ελεγα και τι τραβηξα με τη Γερμανιδα να ξεραθειτε στα γελια)
 

Attachments

Kostas777

Member
Μηνύματα
147
Likes
222
Δεν πήγαν ακόμα, βρήκαν το νήμα εδώ και το επεξεργάζονται. Σιγά μη γίνει η πληρότητα στην Αμοργό και βαρόμετρο για τον τουρισμό…

Κάπου είχα διαβάσει για κάποιον που περιέγραφε σε φίλους από το εξωτερικό ταβέρνα στην Ελλάδα πάνω στο κύμα και τον ρωτούσαν πού είναι. Δεν ξέρω αν ήταν στην Αμοργό.
Εχει παρα πολλους Γαλλους εδω, ισως το 90% των ξενων τουριστων. Τι μαρκετινγκ εχουν κανει οι αθεοφοβοι.
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.325
Likes
1.801
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Υγρος στο Σκοπελιτη. Εφθασα Δονουσα. Ελπιζω να εχει περισσοτερο απο αυτο που βλεπω.
H χαρά της ζωής είσαι! Πιες ένα καφεδάκι στον Σκατζόχοιρο και μετά κατευθύνσου προς τον Κέδρο!
 

Evi_Stav

Member
Μηνύματα
259
Likes
641
Υγρος στο Σκοπελιτη. Εφθασα Δονουσα. Ελπιζω να εχει περισσοτερο απο αυτο που βλεπω.
Φιλε η γκρινια σου εχει φτάσει σε άλλο level! Δεν το λέω χλευαστικά αλλά πραγματικά δες το λίγο αλλιώς... Δεν βγαίνει έτσι η ζωή!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.768
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom