Ισπανία Βαρκελώνη: Τips και προτασεις!!!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ναι και εγω ετσι νομιζω.δεν αγχωνομαι δεν ειναι και η πρωτη φορα που το κανω αυτο.καθομαι γαι να ψαξω και κολλαω στο forum και δεν ψαχνω ποτε!! σε ευχαριστω πολυ!! σε επομενα ταξιδια σιγουρα θα σε συμβουλευθω
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το μουσείο του Νταλί στο Φιγέρας είναι εξαιρετικό, αξίζει μια επίσκεψη, ακόμα και αν φας όλη τη μέρα. Φυσικά αυτό στο λέει ένας λάτρης του Νταλί, οπότε δεν είναι και πολύ αντικειμενικό. :)
 

marigoula

Member
Μηνύματα
35
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη-Βέρνη-Ζυρίχη
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα-Βραζιλία-Λατιν.Αμερ
Καλησπέρα...Θα το εκτιμούσα πολύ αν μπορούσατε να με βοηθήσετε.Σε μια εβδομαδα κανόνισα να πάω Βαρκελώνη. Γνωρίζει κανείς αν έχει παραλία εκεί κοντά και εύκολα προσβάσιμη?Να πάρω μαζί μου μαγιώ?:)
Ζω στο Μόναχο και φέτος το καλοκαίρι δεν θα δω ελληνική θάλασσα οπότε θα με βόλευε αν μπορούσα να κάνω κανά μπανάκι εκει...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
βεβαιως να παρεις μαγιουδακι και αντηλιακα γιατι σε περιμενει η icaria beach γεματη φοινικες!!:clap::clap::clap:
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
έτσι λοιπόν η βαρκελώνη ...έχω ακούσει οτι εινα πανέμορφη και εγώ ,μάλον πρέπει να αποφασίζω και κανένα ταξιδάκι που και πού ,γιατί έλεγα να τα κάνω αυτά στην σύνταξη!!!!αλλα τώρα με έπεισες ...
 

tina

Member
Μηνύματα
81
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Αμστερνταμ ελπιζω!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρικη
Εχω παει Βαρκελωνη 3 φορες κι ολες περασα υπεροχα. Πολυ ζωντανη πολη, γεματη κεφι και γλεντια.
Εχει και μερος για κολυμπι, και για χορο, και ευγενικους κατοικους, και υπεροχο φαγητο. Οτι κι αν σου αρεσει να τρως, ψαρι, θαλασσινα, κρεας....... Τι να πω,ξαναπαω ευχαριστως.
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Sonar’09: the music and digital art festival of Barcelona
Taste of Sonar, a preview of some of the artists who will be present at Sónar 2009 in Barcelona
This year Sonar Day is at the MACBA Museum and CCCB in an open space where you can enjoy the nice weather during the shows. For clubbing, the Fira Barcelona is the place to be if you want to see the major artists of the dance scene: Jeff Mills, Animal Collective and the local Angel Molina will be playing on Friday and Saturday night.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.734
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom