Ισπανία Βαρκελώνη: Τips και προτασεις!!!

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
καλα, τελεια η ανταποκριση!!!η παραλια φαινεται υπεροχη στην φωτο!!
επειδη, δεν διακρινω καλα..ξαπλωστρες εχει?
στο εσωτερικο της θαλασσας εχει και εκει αμμο ε??
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Ναι Θάνο...περιμένουμε περισσότερο φωτογραφικό υλικό από τις παραλίες της Βαρκελώνης.

Έχει ξαπλώστρες; Αν ναι, τι τιμές παίζουν;
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Φυσικά...σε κεντρικό σημείο και κοντά στην πίστα.....χμ... στη θάλασσα ήθελα να πω! :haha:
 

monter

Member
Μηνύματα
130
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ-ΓΛΑΣΚΩΒΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΑΜΕΡΙΚΗ-Ν.ΖΗΛΑΝΔ
στην παραλια διπλα στην μπαρτσελονετα νομιζω λεγετε σαντ σεμπαστια δεν ειχε ξαπλωστρες .ειχε αμμο αλλα καμια σχεση με ελληνικη παραλια. επισης να πιειτε καφε η να φατε στο μαγαζακ ιπανω στην παραλια για να απολαυσετε την πανεμορφη καταλανη γκαρσονα με τα μακρυα καστανα μαλλια.
απεναντι ακριβως στα μαγαζια με τα θαλλασινα μου ειπαν πω εχει μαι ταβερνα με θαλλασινα σε πολλη καλες τιμες.εγω οταν το εμαθα ηταν ηδη αργα.

επισης θα προτεινα επισκεψη στο καστρο monjuic με δωρεαν εισοδο στο μουσειο με πολλα πολεμικα εκθεματα οπλα κτλ ,τρομερη θεα.
ακριβως απο κατω ειναι το ολυμπιακο χωριο και το γυπεδο πο υαγωνιζετε η εσπανιολ.λιγο ποιο πισω εινα ιτο μουσει οτου μιρο με ομορφο παρκο τριγυρω και απο κει παρε το τελεφερικ να πας στο καστρο.μην δοκιμασεις να πας με τα ποδια στο καστρο θα το μετανιωσεις πιστεψε με. επισης το τελεφερικ ενωνει το μουσειο μιρο καστρο monjuic και barceloneta,οπου απο κει μπορεισς να πας στην παραλια sant sebastia.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
στις 2 παραλιες που πρόσεξα, νοβα ικάρια και μπαρσελονέτα, είχε ξαπλώστρες.
δεν ξέρω ομως τι παίζει με τιμές.
οταν πήγα εγω κάπου μετα τις 17, τις είχαν μαζεμένες
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
στις 2 παραλιες που πρόσεξα, νοβα ικάρια και μπαρσελονέτα, είχε ξαπλώστρες.
δεν ξέρω ομως τι παίζει με τιμές.
οταν πήγα εγω κάπου μετα τις 17, τις είχαν μαζεμένες

Έχει ξαπλώστρες φυσικά, τιμές δυστιχώς δεν θυμάμαι κι εγώ...Λίγο προσοχή στην παραλία γιατί γίνεται πανικός,στυλ Άλιμος...Μου έκανε εντύπωση οτι πέρναγαν αστυνομικοί για έλεγχο συχνά, αλλα η υπερπαραγωγή στην παραλία είναι μία...Η κουλουρτζού της Barcelona...Αν τα καταφέρω θα ανεβάσω βίντεο για να δείτε τί εννοώ!!
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.854
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
..Μου έκανε εντύπωση οτι πέρναγαν αστυνομικοί για έλεγχο συχνά, αλλα η υπερπαραγωγή στην παραλία είναι μία...Η κουλουρτζού της Barcelona..!!
μονο αστυνομία περνούσε; εγώ προσεξα εκτος απο αστυνομικό οχημα, οχημα ερυθρου σταυρού και οχημα καθαριοτητας του δήμου καθε λιγο και λιγάκι...
μιλάμε για οργάνωση!!!

πως και δεν την πέτυχα την κουλουρτζού; τι κουλούρια πουλάει; Θεσσαλονίκης λες;:haha:
ισως σήμερα να την πετύχω!:cool:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
μονο αστυνομία περνούσε; εγώ προσεξα εκτος απο αστυνομικό οχημα, οχημα ερυθρου σταυρού και οχημα καθαριοτητας του δήμου καθε λιγο και λιγάκι...
μιλάμε για οργάνωση!!!

πως και δεν την πέτυχα την κουλουρτζού; τι κουλούρια πουλάει; Θεσσαλονίκης λες;:haha:
ισως σήμερα να την πετύχω!:cool:

Έχουν αλλάξει τόσο τα πράγματα λοιπόν?Εγώ δεν είδα την καθαριότητα που λές στη Βαρκελώνη...Μακάρι...
Η κουλουτζού δίνει ρεσιτάλ ελπίζω να την πετύχεις αλλιώς υπομονή μέχρι ν ανεβάσω το επίμαχο βίντεο!!
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Έχουν αλλάξει τόσο τα πράγματα λοιπόν?Εγώ δεν είδα την καθαριότητα που λές στη Βαρκελώνη...Μακάρι...
Η κουλουτζού δίνει ρεσιτάλ ελπίζω να την πετύχεις αλλιώς υπομονή μέχρι ν ανεβάσω το επίμαχο βίντεο!!
Φινέτσα, άντε, περιμένουμε το βίντεο, με την κουλουρτζού της Βαρκελώνης (έχω την υποψία ότι θα είναι cult..)
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Φινέτσα/quote]


χαχαχαχα!!!!Ε τώρα μην συγκρίνουμε τα χτεσινά καμάκια με τα Σιτσιλιάνικα!!!Και μην ξεχνάς οτι εκτός απ το βίντεο έχω και κάτι φωτο ν ανεβάσω....:bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Φινέτσα/quote]


χαχαχαχα!!!!Ε τώρα μην συγκρίνουμε τα χτεσινά καμάκια με τα Σιτσιλιάνικα!!!Και μην ξεχνάς οτι εκτός απ το βίντεο έχω και κάτι φωτο ν ανεβάσω....:bleh:
Διεθνή ή εγχώρια, τα καμάκια είναι πανταχού παρόντα! Μπορείς να μας γράψεις για τα καμάκια στην παραλία της Βαρκελώνης, Fineza, σε παρακαλώ??? Όταν τελειώσεις βέβαια με αυτά στη Σικελία, στο Γκάζι κτλ κτλ...

και σε προκαλώ να ανεβάσεις τις φωτό!! :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.807
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom