Ισπανία Βαρκελώνη!!(τι πρωτότυπο !) βοήθεια!

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Η Βαρκελώνη είναι από τις πιο εύκολες πόλεις, οπότε καλύτερα να πας μόνος σου. Είναι κρίμα να περιορίσεις τον χρόνο σου και τις δυνατότητες σου για να δεις την πόλη, επιλέγοντας να πας με γκρουπ.
Έχει πάρα πολλά όμορφα πράγματα να δεις!
 

Kwstis_26

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Μπράβο ρε παιδιά..!! Να είστε καλά όλοι για την βοήθεια.. Αλλά το πρόβλημα το έχω και με τα αγγλικά.. Μήπως να πάω να κάνω ισπανικά για λίγο μπας και τους συννενοηθώ?χαχα!!! Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά μου έχει κολλήσει να πάω σαν πρώτη μου εκδρομή στο εξωτερικό στην Βαρκελώνη.. Την θεωρώ όμορφη πόλη.!

Τα αεροπορικά μου θα τα κλείσω για 31/10 - 7/11 ή 1/11-8/11
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Μπράβο ρε παιδιά..!! Να είστε καλά όλοι για την βοήθεια.. Αλλά το πρόβλημα το έχω και με τα αγγλικά.. Μήπως να πάω να κάνω ισπανικά για λίγο μπας και τους συννενοηθώ?χαχα!!! Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά μου έχει κολλήσει να πάω σαν πρώτη μου εκδρομή στο εξωτερικό στην Βαρκελώνη.. Την θεωρώ όμορφη πόλη.!

Τα αεροπορικά μου θα τα κλείσω για 31/10 - 7/11 ή 1/11-8/11
Καλημέρα,
Τι εννοείς λέγοντας ότι έχεις θέμα με τα αγγλικά; Ότι εσύ δεν γνωρίζεις ή για τους Ισπανούς;
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Εννοώ ότι και με τα αγγλικά μου έχω θέμα. Δυσκολεύομαι
Καλημέρα !
Εφοδιάσου με μία καλή εφαρμογή για μετάφραση απο Ελληνικά σε Ισπανικά στο κινητό σου, με μπόλικο ίντερνετ και ξεκίνα ! Δεν είναι τίποτα :)
Εγώ πολλές φορές έχω συνεννοηθεί και με τα χέρια ακόμα και με πόδια :D
 
Last edited:

Kwstis_26

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Καλησπέρα.!!!! Τέλεια.!
Πιάνει αυτό το κόλπο λες με τα χέρια και με τα πόδια να συννενοηθείς?χαχα!!
Σε ευχαριστώ πολύ.! 6 με 7 μέρες φτάνουν για Βαρκελώνη.?
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.153
Likes
20.461
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Καλησπέρα.!!!! Τέλεια.!
Πιάνει αυτό το κόλπο λες με τα χέρια και με τα πόδια να συννενοηθείς?χαχα!!
Σε ευχαριστώ πολύ.! 6 με 7 μέρες φτάνουν για Βαρκελώνη.?
Καλησπέρα !
Αν θές να ρωτήσεις με την νοηματική που είναι το Camp Nou, πιάνει ;)
Μια χαρά είναι οι 6 με 7 μέρες ! Μπορείς να δείς πάρα πολλά και χωρίς πολύ τρέξιμο, αρκεί να να έχεις οργανωθεί καλά ως προς το πρόγραμμα και τι θέλεις να δείς, γιατί η Βαρκελώνη ουκ ολίγα έχει να δεις !
Εύχομαι να περάσεις όμορφα :)
 

Kwstis_26

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Είχα την εξής γνώμη να δω τι έχουν τα γκρουπ να πάρω γνώμες και έτσι να ξεκινήσω το ταξίδι μου..
Δεν νομίζω ότι είναι βαρετό να πάει κάποιος μόνος του ταξίδι, σωστά.??
Σε έπρηξα αλλά δεν το έχω κάνει ποτέ ξανά αυτό το πράγμα μόνος μου και έχω μπόλικες απορίες.! Βέβαια έχω μπει και εδώ μέσα και διαβάζω εντυπώσεις για Βαρκελώνη.
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Επειδη κανεις δεν ειναι ιδιος με τους αλλους,δες μονο τι θα σε εκανε να νοιωσεις πιο ανετα ..επειδη εχεις μια ανασφαλεια με τις γλωσσες ισως ειναι σοφοτερο για πρωτη φορα να πας οργανωμενα..δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι..η ακρη θα βρεθει!
 

Kwstis_26

Member
Μηνύματα
25
Likes
2
Επειδη κανεις δεν ειναι ιδιος με τους αλλους,δες μονο τι θα σε εκανε να νοιωσεις πιο ανετα ..επειδη εχεις μια ανασφαλεια με τις γλωσσες ισως ειναι σοφοτερο για πρωτη φορα να πας οργανωμενα..δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι..η ακρη θα βρεθει!
Σωστά... Και εγώ τώρα που το ξανασκέφτομαι λέω να πάω οργανωμένα, να δω πως είναι και επειδή είμαι σίγουρος ότι θα μου αρέσει η Barcelona μπορώ να την επισκεφθώ πάλι μόνος μου.!!! Και στην ανάγκη δεν είναι απαραίτητο να ακολουθήσεις και όλες τις μέρες το γκρουπ.! Σωστά?
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Σωστα και σιγουρα..και το λεω εγω που δεν εχω ποτε παει οργανωμενα.Μονο μελετησε λιγο τι προσφερει το καθε ενα,δες ποιο σου αρεσει και βεβαια μπορεις να ακολουθησεις το προγραμμα οσο σε ευχαριστει..Μια φιλη χρησιμοποιησε το πρακτορειο μεχρι ενα σημειο..απο κει και περα εκανε τα δικα της..Το μελος pan pan ,σαν επαγγελματιας και κατοικος βαρκελωνης θα μπορουσε να σε βοηθησει οπως πολλους αλλους!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.914
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom