Ισπανία Βαρκελώνη - φοιτητικό πάσο

tsolito

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπερα σας, προκειται να ταξιδεψω σε λιγες μερες στη βαρκελωνη και μιας και ειμαι φοιτητρια, ακομη, θα ηθελα να ρωτησω αν ισχυουν εκπτωσεις σε μουσεια και αξιοθεατα με την επιδειξη του πασου, το οποιο εχει και λατινικους χαρακτηρες. Αν καποιος γνωριζει κατι η το εχει χρησιμοποιησει ας με ενημε:pρωσι. σας ευχαριστω
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Διεθνές φοιτητικό πάσο είναι η κάρτα ISIC. Με άυτήν έχεις μειώσεις ή ελεύθερη είδοδο σε μουσεία και αξιοθέατα. Το ελληνικό όπου το είχα δείξει στο εξωτερικό δεν το αναγνωρίζαν, αλλά δεν έχω πάει Βαρκελώνη.
 

mariaj

Member
Μηνύματα
319
Likes
414
Ταξίδι-Όνειρο
Bali
Καλησπερα σας, προκειται να ταξιδεψω σε λιγες μερες στη βαρκελωνη και μιας και ειμαι φοιτητρια, ακομη, θα ηθελα να ρωτησω αν ισχυουν εκπτωσεις σε μουσεια και αξιοθεατα με την επιδειξη του πασου, το οποιο εχει και λατινικους χαρακτηρες. Αν καποιος γνωριζει κατι η το εχει χρησιμοποιησει ας με ενημε:pρωσι. σας ευχαριστω
Αυτό το πάσο με λατινικούς χαρακτήρες που έχεις εσύ, το είχε και ο φίλος μου που ήταν μέχρι πρόσφατα φοιτητής και σε ταξίδια σε Πράγα και Ρώμη του το αναγνώριζαν μια χαρά, ίσως να ισχύει το ίδιο και για Βαρκελώνη.
 

themargav

Member
Μηνύματα
135
Likes
24
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Στην Βαρκελώνη αναγνωρίζεται η ISIC ή η EUROPEAN YOUTH CARD?
Με ενδιαφέρει για Parc Guell, Sagrada Famiglia, Acquarium, Camp Nou Tour.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Στην Βαρκελώνη αναγνωρίζεται η ISIC ή η EUROPEAN YOUTH CARD?
Με ενδιαφέρει για Parc Guell, Sagrada Famiglia, Acquarium, Camp Nou Tour.
Για όλα αυτά που αναφέρεις θα μπεις στην ιστοσελίδα τους και θα τους στείλεις μειλ
γιατί το καθένα ακολουθεί την δικιά τους πολιτική.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.797
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom