Ισπανία Βαρκελώνη

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Ειναι αργα και το μυαλο μου δεν δουλευει εξαιτιας της κουρασης οποτε συγχωρεσε την χαζη ερωτηση που ακολουθει...
Δηλ περνουμε 8θεσιο ταξι εξω απο το αεροδρομιο και σκαμε 120/6, 20 ευρω το ατομο και φτασαμε?
Για την επιστροφη ξερεις αν μπορουμε να κλεισουμε ραντεβου με τα εν λογω ταξι? Η' να κλεισουμε ραντεβου με ταξι βερκελωνεζικα?
Λινκ δεν παιζει να μην σε ζαλιζω και εσενα νυχτιατικα και βουλωσει και το δικο σου το κεφαλι...?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.906
Δηλ περνουμε 8θεσιο ταξι εξω απο το αεροδρομιο και σκαμε 120/6, 20 ευρω το ατομο και φτασαμε?
Σωστά
Για την επιστροφη ξερεις αν μπορουμε να κλεισουμε ραντεβου με τα εν λογω ταξι?
Μπορείς αλλά θα σου βγεί ακριβά.
Η' να κλεισουμε ραντεβου με ταξι βερκελωνεζικα?
Είναι καλύτερη λύση.
Λινκ δεν παιζει να μην σε ζαλιζω και εσενα νυχτιατικα και βουλωσει και το δικο σου το κεφαλι...?
Δεν με ζαλίζεις .Δεν το έχω πρόχειρο το λινκ,υπάρχουν βανάκια ταξί στην
Βαρκελώνη αλλά δεν έχω το τηλέφωνο τους.
Πότε έρχεσαι;Θα σου βρώ το τηλέφωνο τους.
 

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Ερχομαι Παρασκευη 19/04 και φευγω Δευτερα 22/04, ξημερωματα, απο Βαρκελωνη για Girona.
Σε ευχαριστω πολυ, με βοηθησες. Οτιδηποτε αλλο βρεις, αριθμους τηλ ή email θα ηταν σιγουρα πολυ χρησιμο, αλλα ηδη με κατατοπησες αρκετα, σου χρωσταω κερασμα καφε!!
 

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Εκλεισα διαμερισμα, βρισκεται Carrer Balmes 8.

χμ...μολις διαβασα αυτο σε ξενο φορουμ:
"A lot! The taxi fare from Girona Airport to Barcelona is around €120.00 for the taxi. A taxi will hold 4 passengers plus bags."
Λες αυτος να μην ειδε τα 8θεσια?
Ξερεις τι...οι τρεις απο τους εξι ειναι αμπαλοι απο ταξιδια και θελω να ειμαι σιγουρη για την μετακινηση και για ολα γενικως γιατι πρεπει να τους πεισω οτι ολα ειναι οκ και ασε που αν γινει καμια στραβη θα με φαει η μαυρη γκρινια!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.906
Στο αεροδρόμιο έχει μόνο βανάκια 8/θεσια η 9/θεσια Νομίζω έχει και ενα
7/θεσιο.Βέβαια από αεροδρόμιο μπορείτε να πάρετε και το λεωφορείο,αλλά
θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε και το μετρό.Το διαμέρισμα είναι κεντρικότατο.
Κάποια στιγμή θα σου έχω τα τηλέφωνα από τα ταξι/βαν
 

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Θα ειμαστε σε επαφη λοιπον. Ευχαριστω για ολα!
Καλο βραδυ.
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
...Καλησπερα σε ολους γυρισα απο Βαρκελωνη εχω να πω οτι ηταν τελειααααα ανεβασα και καποιες φωτο, καποια στιγμη αν βρω χρονο θα γραψω και μια ιστορια, περασαμε φανταστηκα!!! Nenaki καλο σου ταξιδι, θα περασεις τελειααα!!!
 

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Μπραβο! Πολυ χαιρομαι με τον ενθουσιασμο σου!!
Κανονισα ολα τα διαδικαστικα και τωρα ψαχνω ενα καλο "πεταμενο" μπαρ χωρις τουριστες και τετοια, να παω να πιω!!
 

dorita18

Member
Μηνύματα
404
Likes
258
Επόμενο Ταξίδι
Ρόδος!!!
Ταξίδι-Όνειρο
..παντου ειναι ονειρεμενα
Μπραβο! Πολυ χαιρομαι με τον ενθουσιασμο σου!!
Κανονισα ολα τα διαδικαστικα και τωρα ψαχνω ενα καλο "πεταμενο" μπαρ χωρις τουριστες και τετοια, να παω να πιω!!
oλο και κατι θα βρεις!!! Αρκει να εχεις καλη παρεα και καλη διαθεση:clap:
Εμας μας εκανε και καλους καιρους, εχει ψυχρουλα και εκει αλλα περπατουσαμε συνεχεια και δε το καταλαβαιναμε.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.889
Likes
26.906
Ερχομαι Παρασκευη 19/04 και φευγω Δευτερα 22/04, ξημερωματα, απο Βαρκελωνη για Girona.
Σε ευχαριστω πολυ, με βοηθησες. Οτιδηποτε αλλο βρεις, αριθμους τηλ ή email θα ηταν σιγουρα πολυ χρησιμο, αλλα ηδη με κατατοπησες αρκετα, σου χρωσταω κερασμα καφε!!
Δεν σε ξέχασα,κάποια στιγμή θα σου έρθει μήνυμα.
 

Nenaki_Rocks

Member
Μηνύματα
30
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πραγα
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλικη Πολυνησια
Ξανα σ'ευχαριστω! Αλλα με ξεμπλωκαρες οταν μιλησαμε και την βρηκα την ακρη και το ταχτοποιησα το θεμα πηγαινελα αεροδρομιο! Αφου πρωτα μιλησα μεσω email με ολες τις ταριφοεταιριες Βαρκελωνης και περιχωρων!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.516
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom