Πολωνία Βαρσοβία-Κρακοβία.

polina_x

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Πολωνία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Συγχαρητήρια για την υπέροχη περιγραφή! Μήπως μπορείτε να μου πείτε για το πως κλείνω εισιτήρια για τραίνο πηγαινέλα βαρσοβια κρακοβια, που μπορω να βρω το κοστος και αν γνωριζετε απο τις εντυπωσεις σας, σε περιπτωση που δεν μπορεσω να κανω κρατηση, αν θα βρω εκεινη την ωρα; Σας ευχαριστω!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Συγχαρητήρια για την υπέροχη περιγραφή! Μήπως μπορείτε να μου πείτε για το πως κλείνω εισιτήρια για τραίνο πηγαινέλα βαρσοβια κρακοβια, που μπορω να βρω το κοστος και αν γνωριζετε απο τις εντυπωσεις σας, σε περιπτωση που δεν μπορεσω να κανω κρατηση, αν θα βρω εκεινη την ωρα; Σας ευχαριστω!
Συζήτηση για αυτό το θέμα έχει γίνει εδώ: http://www.travelstories.gr/community/threads/Πολωνία-Βαρσοβία-Κρακοβία.29135/
και σε άλλα θέματα εδώhttp://www.travelstories.gr/community/forums/Ευρώπη.19/?prefix_id=80
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Μια βοήθεια .Που μπορώ να βρω Έλληνα ξεναγό στην Κρακοβια.

Χαχα...ευχαριστώ πολύ!!
Με έκανες και την ξαναδιάβασα..
Μια χάρη σας ζήτω.Πως μπορώ να επικοινωνήσω με τον Θανάση;
 
Last edited by a moderator:

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Του έχω στείλει εδώ και πέντε μέρες αλλα δεν μου εχει απαντήσει.Μαλλον δεν μπαίνει στο φόρουμ.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.712
Likes
14.779
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
Του έχω στείλει εδώ και πέντε μέρες αλλα δεν μου εχει απαντήσει.Μαλλον δεν μπαίνει στο φόρουμ.
Κάνε λιγάκι υπομονή, ίσως να είναι πολύ απασχολημένος
 

schumigirl

Member
Μηνύματα
101
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
παιδια ενδιαφερομαι κ εγω για τον @ΤhanasisU2.θα ειμαι κρακοβια τέλη Ιούνη.. @Kyriakosm εαν βρεις πληροφορίες ενημέρωσε!!!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.800
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
Για ψαξε λιγο στο travelstories στο facebook...
Δεν θα βγάλει άκρη από εκεί. Για να μπορέσει να έλθει σ'επαφή μαζί του πρέπει να γνωρίζει το όνομά του. Ή, να ψάξει εδώ πληροφορίες. Κάπου είχε γράψει για τη δουλειά του. Δυστυχώς, από τη στιγμή που ο ίδιος εκδήλωσε την επιθυμία να απέχει, περισσότερα στοιχεία δεν μπορώ να δώσω.
 

schumigirl

Member
Μηνύματα
101
Likes
75
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
Ονειρεμένο Ταξίδι
New York
Τον βρηκα στο φβ ευκολα..του εστειλα ενα μηνυμα...δε εχει απαντησει ομως και δεν εχει διαβαστει ακομα..καναμε μια προσπαθεια..οτι γινει..τον ευχαριστουμε γενικοτερα για τις πληροφοριες!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.533
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom