Βενεζουέλα Βενεζουελα-Καταρρακτες Εϊντζελ

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Στο ευχομαι amiga να παs και να μαs φερειs πολλεs φωτογραφιεs απο το salto de angel :)
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Σοκ και δέος για όσα διαβάζω:shock:
Ελπίζω να μπορέσω να τα επιβεβαιώσω με τα ματάκια μου...;)

¡Buenos dias a toda la gente en "viajes.gr"! :D
Eίμαι σίγουρος ότι θα δεις όλα όσα έχεις αποφασίσει να δεις.
Και επίσης είναι δεδομένο οτι αυτά που θα δεις θα ανταποκρίνονται - με το παραπάνω - στις προσδοκίες σου.
Ασε που περιμένουμε και δίγλωσσες περιγραφές (και στα Ισπανικά). Ωραία δε θα ναι;
 

Menia21

Member
Μηνύματα
781
Likes
2.020
Επόμενο Ταξίδι
Το σχεδιάζω...
Ταξίδι-Όνειρο
Photography trip
Παντωs μια και συζηταμε για τη Βενεζουελα (μικρη Βενετια) , ειναι αρκετα οικονομικοs προορισμοs.Υπαρχουν πακετα που καλυπτουν τουs καταραχτεs και το isla Margarita σε φθηνεs τιμεs.Ο πιο οικονομικοs προορισμοs τηs Καραιβικηs ειναι αυτοs - συμφωνα με τα ταξιδιωτικα γραφεια.
Με ενδιαφέρει πολύ, για στείλε κανά πακετάκι κι από δω να δούμε τι παίζει!!! Μπορείς να ποστάρεις κανά λινκ από ελληνικά πρακτορεία?;)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.962
Likes
9.346
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Λοιπον Menia , δεν εχω ιδεα απο πρακτορεια. Αυτο που αναφερω ειναι οτι εχω διαβασει κατα καιρουs σε διαφημισειs απο διαφορα γραφεια σε εφημεριδεs , περιοδικα κλπ..
Εχω προσεξει οτι ειναι αρκετα φθηνα - καμια σχεση με Ασια ομωs - σε σχεση με την υπολοιπη Καραιβικη.
Εγω δε θα πηγαινα με γραφειο , αν και το Καρακαs μια προσοχη τη θελει απ'οτι ξερω.
Παρολα αυτα αν κανειs ενδιεφερεται για ανεξαρτητο ταξιδι αs ριξει μια ματια στο αρχιπελαγοs Los Roques....really rocks:clap:
 

manu2fra

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΚΕΝΥΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ- ΜΠΟΡΑ
Οποιος παει πρεπει να ειναι πολυ προσεκτικος και ποσο μαλλον στην πρωτευουσα στο Καρακας...
Η εγκληματικοτητα εχει ανεβει πολυ ψηλα εκει... Η κοπελια μου ειναι απο εκει γεννηθηκε και μεγαλωσε 20 χρονια το καρακας και εχω μαθει πολλα.. σε σκοτωνουν και για ενα φραγκοδιφραγκο που λεει ο λογος
Επιλεξτε ενα καλο ξενοδοχειο με ασφαλεια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom